Recenzja książki „Astrocalendarium 2013”

Książka „Astrocalendarium 2013” to nowa pozycja w ofercie Wydawnictwa Studia Astropsychologii. Jest zbiorem najnowszych prognoz astrologicznych na 2013 rok. Pozycja dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę astrologiczną i poznać narzędzia, dzięki którym sami zinterpretują swoją najbliższą przyszłość.

Autorka Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz w publikacji tej analizuje dzień po dniu układy planet, Słońca i Księżyca, umożliwiając tym samym dostosowanie własnego codziennego rytmu życia do oddziaływania ciał niebieskich.

Okładka książki "Astrocalendarium 2013"

Czerpiąc wiedzę z tych analiz czytelnik może sam pokierować tak swoim życiem, by rok 2013 był wyjątkowym okresem. Niezależnie, czy chcesz wybudować dom, zmienić pracę, czy się oświadczyć, astrologia Ci w tym pomoże. I nie musisz wcale być specjalistą z tej dziedziny.  

W "Astrocalendarium" oprócz prognozy astrologicznej na każdy dzień 2013 roku, znajdziecie także: prognozę ogólną na rok 2013 oraz prognozy roczne dla każdego znaku zodiaku. Autorka zamieściła także przydatne narzędzia jak: wykres przebiegów planet do wyznaczenia aspektów, tabelę z przebiegiem planet na rok 2013, tabelę z wejściem planet w nowy znak Zodiaku, opisy: planet, aspektów i faz księżyca.

Merytoryczną jakość publikacji gwarantuje osoba jej autorki. Jest ona uznanym i cenionym, także poza granicami naszego kraju, astrologiem, doktorem nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Ma na swoim koncie liczne bestsellerowe pozycje opisujące różnorodne aspekty horoskopu i koncentrujące się na ich praktycznym wykorzystaniu.

Dowiedz się co niesie ci rok 2013!

Polecamy:  Zakładka książki "Astrocalendarium 2013"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)