kobieta, liczby

Numerologia i praca

Zdaniem numerologów liczby określają charakter człowieka. Kto zna swoją liczbę życia, ten może odkryć też atuty, które pomogą mu w karierze.
/ 17.05.2012 16:02
kobieta, liczby

Aby poznać liczbę życia, zsumuj wszystkie liczby, z jakich składa się data twojego urodzenia, i sprawdź, jaką jesteś liczbą. Powiedzmy, że urodziłaś się 11.06.1973 roku. Dodajesz: 1+1+6+1+9+7+3=28=2+8=10=1+0=1. Sprawdź opis cech Jedynki.

Jedynka – ambitna szefowa

Najbardziej odpowiada ci samodzielne stanowisko, możesz bowiem sama realizować własne projekty oraz obmyślać ambitne zadania, które wykonają... twoi pracownicy. Bronisz ich jak lwica: jesteś niezastąpiona, gdy trzeba komuś doradzić, podtrzymać na duchu.

Dwójka – cierpliwa negocjatorka

Doskonale sprawdzasz się w zawodach, które wymagają bezpośredniego kontaktu z interesantami. Nie pragniesz władzy, lecz współpracy, dlatego często przyjaźnisz się ze swoim personelem. Potrafisz negocjować i przekonywać. Twoja kariera rozwija się. W tym roku osiągniesz swoje cele.

Trójka – zdolna akwizytorka

Potrafisz skoncentrować się w każdych warunkach i prowadzić kilka spraw naraz. Podróże, zmiany, ryzyko to twój żywioł. Masz dar zawierania korzystnych znajomości, co sprawdza się w zawodach związanych z marketingiem. Dla pracy możesz poświęcić inne dziedziny życia.

Czwórka – księgowa z refleksem

Twoim znakiem firmowym jest solidność, i to do kwadratu. Co sobie postanowisz, to na pewno zrealizujesz, nawet jeśli inni rzucają ci kłody pod nogi! Angażujesz się jedynie w dobrze przemyślane i opłacalne przedsięwzięcia. Cierpliwie liczysz, planujesz, kontrolujesz. Kierujesz się w życiu przede wszystkim rozsądkiem i mocno stąpasz po ziemi. Cenisz logiczne myślenie i potrafisz wszystkim w pracy narzucić dyscyplinę. Jesteś podporą całej firmy: zawsze dotrzymujesz danego słowa i w trudnej sytuacji nie zostawiasz swoich współpracowników bez pomocy. W tym roku czeka cię zasłużona nagroda – stanowisko, o którym nawet nie miałaś odwagi marzyć, obejmiesz właśnie ty.

Piątka – niezależna artystka

Masz duszę rewolucjonistki! Wiesz, czego chcesz, nie obawiasz się trudnych pytań i lubisz walczyć z przeciwnościami. Zawsze szukasz nowoczesnych rozwiązań, bez zastanowienia też obnażasz cudzą niekompetencję (nie przysparza ci to przyjaciół). Podejmujesz decyzje pod wpływem chwili, słuchasz raczej intuicji niż rozsądku. I o dziwo, rzadko się mylisz. Na niezależnym, samodzielnym stanowisku czujesz się niczym ryba w wodzie. Kochasz wdrażać zmiany i nie obawiasz się najtrudniejszych technologii. Szybko się uczysz i potrafisz przekazać swoją wiedzę innym. Twoje talenty rozbłysną podczas realizacji jakiegoś projektu artystycznego – być może w sferze własnej działalności gospodarczej.

Szóstka – opiekunka, pocieszycielka

Wierzysz w ideały i pracujesz nie tylko dla zysku, ale również dla dobra innych. Cechuje cię wrodzone poczucie sprawiedliwości, a także życzliwość i cierpliwość. W pracy potrafisz być bardzo dokładna i masz duży talent organizacyjny. Nie przegapisz żadnego szczegółu, pamiętasz o każdej sprawie, cenisz porządek i punktualność. Twoim powołaniem jest medycyna i pomoc innym. Mogłabyś być bardzo dobrą opiekunką lub nauczycielką. W tym roku twoja kariera ruszy do przodu, bo uda ci się zdobyć zaufanie ważnych dla ciebie osób. Masz przed sobą wiele nowych doświadczeń – spotkania z interesującymi ludźmi, nową przyjaźń w pracy. Być może z kimś bardzo przystojnym...

Siódemka – powściągliwa uczona

Aby w coś uwierzyć, musisz najpierw to poznać! W zawodach, które związane są z nauką i techniką, czujesz się jak ryba w wodzie. Masz dar analizowania, doskonale rozumiesz techniczne i matematyczne zawiłości. Obce jest ci natomiast fantazjowanie, rzadko oddajesz się marzeniom. Twoja ciekawość nie zna granic, a wrodzona cierpliwość pomaga ci poszukiwać odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania. W razie potrzeby nie wahasz się krytykować poleceń szefa! Postaraj się częściej tłumaczyć współpracownikom powody swoich decyzji, a twoja kariera ruszy do przodu.

Ósemka – prawdziwa bizneswoman

W każdej sprawie ufasz tylko sobie i postępujesz tak, jak sama postanowisz. Masz wrodzoną umiejętność rządzenia ludźmi. Starasz się realnie oceniać możliwości i sprawiedliwie osądzasz innych ludzi. Twoja wytrwałość i upór nie mają sobie równych. Problemy i kłopoty nie osłabiają twojej siły, a wręcz motywują cię do działania. Nie boisz się też ryzykownych posunięć. Doskonale czujesz się w wielkich bankach i międzynarodowych koncernach, ale najlepiej wiedzie ci się w biznesie. W tym roku los ześle ci szansę uczestnictwa w przełomowym dla twojej kariery projekcie.


Dziewiątka – odważna prawniczka

Lubisz zagadki i chętnie wyjaśniasz zagmatwane sprawy. Trudno cię oszukać, gdyż bez problemu przenikasz motywy innych. Mądrze korzystasz z intuicji i wyobraźni. Potrafisz kojarzyć ze sobą pozornie odległe fakty. Twoim powołaniem jest niesienie innym ludziom pomocy, dlatego często ingerujesz w cudze sprawy. Lepiej walczysz o czyjeś interesy niż o swój własny zarobek. Praca związana z prawem lub policją może być spełnieniem twoich zawodowych marzeń. W tym roku wielką satysfakcję przyniesie ci działanie dla dobra jakiegoś stowarzyszenia lub instytucji charytatywnej.