kobieta, liczby

Numerologia i praca

Zdaniem numerologów liczby określają charakter człowieka. Kto zna swoją liczbę życia, ten może odkryć też atuty, które pomogą mu w karierze.
/ 17.05.2012 16:02
kobieta, liczby

Aby poznać liczbę życia, zsumuj wszystkie liczby, z jakich składa się data twojego urodzenia, i sprawdź, jaką jesteś liczbą. Powiedzmy, że urodziłaś się 11.06.1973 roku. Dodajesz: 1+1+6+1+9+7+3=28=2+8=10=1+0=1. Sprawdź opis cech Jedynki.

Jedynka – ambitna szefowa

Najbardziej odpowiada ci samodzielne stanowisko, możesz bowiem sama realizować własne projekty oraz obmyślać ambitne zadania, które wykonają... twoi pracownicy. Bronisz ich jak lwica: jesteś niezastąpiona, gdy trzeba komuś doradzić, podtrzymać na duchu.

Dwójka – cierpliwa negocjatorka

Doskonale sprawdzasz się w zawodach, które wymagają bezpośredniego kontaktu z interesantami. Nie pragniesz władzy, lecz współpracy, dlatego często przyjaźnisz się ze swoim personelem. Potrafisz negocjować i przekonywać. Twoja kariera rozwija się. W tym roku osiągniesz swoje cele.

Trójka – zdolna akwizytorka

Potrafisz skoncentrować się w każdych warunkach i prowadzić kilka spraw naraz. Podróże, zmiany, ryzyko to twój żywioł. Masz dar zawierania korzystnych znajomości, co sprawdza się w zawodach związanych z marketingiem. Dla pracy możesz poświęcić inne dziedziny życia.

Czwórka – księgowa z refleksem

Twoim znakiem firmowym jest solidność, i to do kwadratu. Co sobie postanowisz, to na pewno zrealizujesz, nawet jeśli inni rzucają ci kłody pod nogi! Angażujesz się jedynie w dobrze przemyślane i opłacalne przedsięwzięcia. Cierpliwie liczysz, planujesz, kontrolujesz. Kierujesz się w życiu przede wszystkim rozsądkiem i mocno stąpasz po ziemi. Cenisz logiczne myślenie i potrafisz wszystkim w pracy narzucić dyscyplinę. Jesteś podporą całej firmy: zawsze dotrzymujesz danego słowa i w trudnej sytuacji nie zostawiasz swoich współpracowników bez pomocy. W tym roku czeka cię zasłużona nagroda – stanowisko, o którym nawet nie miałaś odwagi marzyć, obejmiesz właśnie ty.

Piątka – niezależna artystka

Masz duszę rewolucjonistki! Wiesz, czego chcesz, nie obawiasz się trudnych pytań i lubisz walczyć z przeciwnościami. Zawsze szukasz nowoczesnych rozwiązań, bez zastanowienia też obnażasz cudzą niekompetencję (nie przysparza ci to przyjaciół). Podejmujesz decyzje pod wpływem chwili, słuchasz raczej intuicji niż rozsądku. I o dziwo, rzadko się mylisz. Na niezależnym, samodzielnym stanowisku czujesz się niczym ryba w wodzie. Kochasz wdrażać zmiany i nie obawiasz się najtrudniejszych technologii. Szybko się uczysz i potrafisz przekazać swoją wiedzę innym. Twoje talenty rozbłysną podczas realizacji jakiegoś projektu artystycznego – być może w sferze własnej działalności gospodarczej.

Szóstka – opiekunka, pocieszycielka

Wierzysz w ideały i pracujesz nie tylko dla zysku, ale również dla dobra innych. Cechuje cię wrodzone poczucie sprawiedliwości, a także życzliwość i cierpliwość. W pracy potrafisz być bardzo dokładna i masz duży talent organizacyjny. Nie przegapisz żadnego szczegółu, pamiętasz o każdej sprawie, cenisz porządek i punktualność. Twoim powołaniem jest medycyna i pomoc innym. Mogłabyś być bardzo dobrą opiekunką lub nauczycielką. W tym roku twoja kariera ruszy do przodu, bo uda ci się zdobyć zaufanie ważnych dla ciebie osób. Masz przed sobą wiele nowych doświadczeń – spotkania z interesującymi ludźmi, nową przyjaźń w pracy. Być może z kimś bardzo przystojnym...

Siódemka – powściągliwa uczona

Aby w coś uwierzyć, musisz najpierw to poznać! W zawodach, które związane są z nauką i techniką, czujesz się jak ryba w wodzie. Masz dar analizowania, doskonale rozumiesz techniczne i matematyczne zawiłości. Obce jest ci natomiast fantazjowanie, rzadko oddajesz się marzeniom. Twoja ciekawość nie zna granic, a wrodzona cierpliwość pomaga ci poszukiwać odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania. W razie potrzeby nie wahasz się krytykować poleceń szefa! Postaraj się częściej tłumaczyć współpracownikom powody swoich decyzji, a twoja kariera ruszy do przodu.

Ósemka – prawdziwa bizneswoman

W każdej sprawie ufasz tylko sobie i postępujesz tak, jak sama postanowisz. Masz wrodzoną umiejętność rządzenia ludźmi. Starasz się realnie oceniać możliwości i sprawiedliwie osądzasz innych ludzi. Twoja wytrwałość i upór nie mają sobie równych. Problemy i kłopoty nie osłabiają twojej siły, a wręcz motywują cię do działania. Nie boisz się też ryzykownych posunięć. Doskonale czujesz się w wielkich bankach i międzynarodowych koncernach, ale najlepiej wiedzie ci się w biznesie. W tym roku los ześle ci szansę uczestnictwa w przełomowym dla twojej kariery projekcie.


Dziewiątka – odważna prawniczka

Lubisz zagadki i chętnie wyjaśniasz zagmatwane sprawy. Trudno cię oszukać, gdyż bez problemu przenikasz motywy innych. Mądrze korzystasz z intuicji i wyobraźni. Potrafisz kojarzyć ze sobą pozornie odległe fakty. Twoim powołaniem jest niesienie innym ludziom pomocy, dlatego często ingerujesz w cudze sprawy. Lepiej walczysz o czyjeś interesy niż o swój własny zarobek. Praca związana z prawem lub policją może być spełnieniem twoich zawodowych marzeń. W tym roku wielką satysfakcję przyniesie ci działanie dla dobra jakiegoś stowarzyszenia lub instytucji charytatywnej.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (25)
/17.10.2017 12:53
Dziewiątka i prawnik? No wybaczcie, ale prawnicy nigdy nie pracują charytatywnie, oni są raczej nastawieni na kasę. Wolontariat jak najbardziej, jako dziewiątka pracowałam w nim od dziecka. Dziewiątka musi się czuć potrzebna, może też się spełniać jako artysta dający ludziom radość, piękno; w wolontariacie, w różnych instytucjach pomagających ludziom, zwierzętom, naszej planecie. Prędzej zostanie fizjoterapeutą, ratownikiem medycznym niż prawnikiem czy policjantem. Sama byłam pielęgniarką na onkologii dziecięcej, potem zostałam malarką, rzeźbiarką, cały czas się rozwijam. Pracowałam też całe lata w wolontariacie pomagając dzieciom i osobom starszym. Pieniądze są obok, nigdy nie były najważniejsze. A poczucie sprawiedliwości i empatia zawsze najważniejsze.
/03.01.2015 01:38
calkowicie sie z tym nie zgadzam.
/15.01.2014 23:30
gliczbe.zycia,inaczej,sie,oblicza,nnie,tak,cos,o,tym,czytalam,dodaje,sie,jeszcze,jakas,jedną,liczbe,chyba,dnia,urodzenia[nie,chodzi,o,dzien,urodzinn,],i,sumuje,się,to,,,,,,,,,ak,,,,,,,,,,ale,dokłąnie,nie,pamietam,już
POKAŻ KOMENTARZE (22)