POLECAMY

Czy wiesz jak obliczyć rok osobisty?

Życie każdego człowieka składa się z dziewięcioletnich cykli. Wydarzenia, które pojawiają się w naszym życiu dzisiaj, miały swój początek 9 lat temu i za kolejne 9 lat znów znajdziemy się w podobnej sytuacji życiowej. Jeśli chcemy sprawdzić w jakim cyklu życia się znajdujemy, powinniśmy obliczyć swój rok osobisty. Pozwoli to przewidzieć co nas czeka w obecnym roku i kolejnych latach cyklu.
Czy wiesz jak obliczyć rok osobisty?

W dziewięcioletnim cyklu numerologicznym, każdy rok jest inny, każdy niesie określone możliwości, ale też i wyzwania, przed którymi musimy stanąć. Najbardziej przełomowy jest Dziewiąty i Pierwszy Rok Osobisty, gdyż lata te tworzą granicę, pomiędzy następnymi cyklami.

W tym celu musimy dodać do siebie wszystkie liczby z pełnej daty urodzenia i liczby danego roku. Wynik, który otrzymamy zawsze musi być sprowadzony do jednej cyfry. Przykład: data urodzenia 24.01.1976. Sumując otrzymujemy: 2+4+1+1+9+7+6 = 30 = 3. 3 – osobista liczba urodzenia.

Teraz możemy określić jakim będzie rok 2011 dla osoby z powyższą datą urodzenia. Na początku dodajemy wszystkie cyfry interesującego nas roku, aby poznać liczbę tego roku: 2 + 0 + 1 + 1 = 5. A więc liczbą roku jest 5.

Teraz, aby określić osobistą liczbę roku należy zsumować osobistą liczbę urodzenia i liczbę interesującego nas roku. W tym przykładzie otrzymamy: 3 + 5= 8 – osobista liczba roku.

Według powyższego schematu możemy także obliczyć osobistą liczbę miesiąca (suma osobistej liczby roku i liczby danego miesiąca) i liczbę dnia (suma osobistej liczby miesiąca i liczby danego dnia).

Znaczenia osobistej liczby roku:

Pierwszy rok osobisty, to rok, który otwiera nam nowe drogi i możliwości. W tym okresie będzie przepełniał cię entuzjazm, optymizm, chęć do działania. To doskonały czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, nowej pracy, zmiany mieszkania, czy też, na rozpoczęcie własnej działalności. Powinieneś przede wszystkim wypatrywać nowych okazji, z których będziesz mógł skorzystać. Pojawią się możliwości rozpoczynania czegoś od podstaw. Postaraj się być kreatywny, otwarty i zdecydowany. Będziesz rozpoczynać nowe projekty, bardzo możliwe, że zaczniesz nowe przedsięwzięcia, związane z pracą, wykształceniem, lub na płaszczyźnie społecznej. Na płaszczyźnie życia osobistego czekają cię pozytywne zmiany, ale nie związane z finalizowaniem czegoś. Nie będziesz wchodzić w związki formalne, gdyż wibracja jedynki dąży do niezależności i indywidualizmu. Nie będzie to zatem rok zawierania małżeństw czy budowania trwałych związków. Twoja energia zostanie spożytkowana na twój rozwój osobisty, sprawy uczuciowe zejdą więc na drugi plan.

Drugi rok osobisty - zwolnisz tempo. Wiele spraw, które rozpocząłeś w roku ubiegłym, ulegnie zahamowaniu. To będzie rok wyciszenia i korzystania ze zdobyczy rok pierwszego. Zwrócisz teraz większa uwagę na życie osobiste i rodzinne. Wibracja dwójki, niesie ze sobą konieczność współpracy z innymi, dlatego będziesz musiał dokonywać wyborów w doborze przyjaciół, towarzystwa. Pojawią się nowe znajomości. Dla osób w związkach będzie to rok próby. Mogą pojawić się wątpliwości, rozterki na tle uczuciowym, a nawet podwójne życie uczuciowe. Dla osób samotnych to rok sprzyjający znalezieniu miłości. Niczego jednak nie przyspieszaj ani nie naciskaj na partnera. Pozwól sprawom toczyć się swoim tempem, a ułoży się tak jak zechcesz. Wykorzystaj ten czas na relaks, zebranie sił, dbanie o zdrowie, zawieranie nowych znajomości, zwróceniu się w stronę życia rodzinnego. Zbieraj siły na kolejny rok, który będzie bardzo dynamiczny.

Trzeci rok osobisty to czas tworzenia i realizowania naszych planów. Dobra passa w każdej dziedzinie życia, szczególnie na polu uczuciowym. Osoby samotne znajdą w tym roku drugą połówkę, a osoby w związkach mogą spodziewać się uczuciowej burzy i powiększenia rodziny. W tej wibracji, wzrośnie również zainteresowanie Twoją osobą u płci przeciwnej. Poczujesz się bardziej atrakcyjny wyjątkowy. Rozkwitnie życie towarzyskie. Na polu zawodowym możemy spodziewać się przypływu gotówki, awansu, pochwał i uznania. Kontroluj jednak swoje wydatki, bo nadmiernie poczujesz moc pieniądza.

Czwarty rok osobisty to rok pełen wyzwań. Musisz wykazać się teraz takimi cechami jak upór w dążeniu do celu, cierpliwość, odporność na stres, dobra organizacja. To ile pracy włożysz w tym roku, będzie rzutować na lata następne. Wprowadzaj w życie nowe plany, postaw na edukację, zdobywaj doświadczenie. Nie kupuj lecz inwestuj w siebie - postaw na kursy dokształcające, książki. Zdobywaj doświadczenie. Mogą się pojawić niespodziewane przeszkody i ograniczenia, które wystawia na próbę twoją cierpliwość. Zachowaj ostrożność w inwestycjach i unikaj zbędnych wydatków. Możesz tez poczuć zmęczenie fizyczne i psychiczne, dlatego w tym roku miej zdrowie szczególnie pod kontrolą. W przyszłym roku zaczniesz zauważysz pierwsze efekty swoich starań.

Piąty rok osobisty to rok ruchu i zmian. Poczujemy przypływ energii i optymizmu oraz potrzebę niezależności i chęci odkrywania. Rok podróży, zawierania nowych znajomości i związków. Możliwa zmiana środowiska, pracy, znajomych, miejsca zamieszkania. Otworzą się przed tobą nowe możliwości i szanse, których absolutni nie wolno ci zmarnować. Możliwość wejścia w nowy interesujący związek, który może okazać się niezbyt trwałym, ale będzie bardzo ekscytujący. Ten rok niesie również ryzyko szukania przygód po za związkami. W tej wibracji, należy ze szczególną uwagą podchodzić do spraw prawnych, zwłaszcza podpisywania dokumentów.

Szósty rok osobisty - rok, w którym poświęcisz czas na sprawy rodzinne i domowe, kosztem swoich planów i aspiracji. Będziesz inwestować w dom, sprawy mieszkaniowe, możliwy zakup domu lub remont, w celu poprawy komfortu mieszkaniowego. Będzie to również przełomowy rok, w sferze uczuciowej, przyjaźni, miłości, rodzinie. Osoby samotne mają w tym roku szansę na ustabilizowanie życia uczuciowego, ponieważ jest to wibracja, która bardzo sprzyja zakładaniu rodziny. W związkach, które w poprzednich latach się nie sprawdziły, może dojść do rozstania, rozwodu. Będzie to przełomowy okres w sferze uczuciowej, i w zależności od sytuacji, może oznaczać okres budowania nowego, zacieśniania więzi już istniejących lub burzenia tego, co już się przeżyło. Jest to rok porządkowania spraw emocjonalnych, co będzie związane z podejmowaniem ważnych decyzji dotyczących przyszłości. Bardzo możliwe spotkanie dawno niewidzianej, ważnej sercu osoby. Ten rok uczy nas jak bardzo ważne są dla nas więzi rodzinne.

Siódmy rok osobisty - ten rok upłynie pod znakiem wewnętrznych refleksji. Będziemy częściej potrzebowali czasu, by się wyciszyć, gdyż często poczujemy się rozdrażnieni, i zniechęceni. Możemy odczuwać również spadek energii. W tym okresie należy zachować dużą ostrożność zarówno w życiu uczuciowym, jak i w interesach. Nie jest to rok sprzyjający rozwojowi materialnemu, w uczuciach może przynieść stagnację i często poczucie silnego osamotnienia. Wibracja siódemki może zapowiadać stratę lub odejście bliskiej osoby. Powinniśmy w tym czasie szukać częstego kontaktu z naturą i więcej czasu spędzać w gronie sprawdzonych przyjaciół. W tej wibracji możemy zmienić lub rozpocząć nową pracę. Bardzo możliwe, że otrzymamy nieoczekiwane przychody. Czekają nas niespodziewane wydarzenia w kręgu rodzinnym. Dobry czas na podjęcie nauki oraz na rozwój intelektualny. Należy uważać na zawarte w tym roku przyjaźnie, czy też nowe znajomości, gdyż istnieje ryzyko, że będą zbytnio wyidealizowane. Warto zachować szczególną ostrożność przy podpisywaniu dokumentów.

Ósmy rok osobisty - na pierwszy plan wysuną się sprawy zawodowe i materialne. Początek może okazać się trudny, potrzebny będzie upór i konsekwencja. Należy unikać zdenerwowania i huśtawek nastroju. Trzeba będzie starać się łagodzić konflikty i unikać napięć, gdyż problemy finansowe, mogą odbić się na życiu uczuciowym. Jeżeli zachowamy zimną krew, po naszych urodzinach, nastąpi poprawa i zaczną w końcu, spełniać się nasze marzenia i ambicje. Jest to rok zbierania plonów za nasze wysiłki, z siedmiu lat poprzednich. Każdemu według zasady, że otrzyma to, na co sam zapracował i zasłużył. Jeżeli w poprzednich latach wytyczyłeś sobie cel i dołożyłeś wszelkich, starań, teraz czeka Cię sukces. Bardzo możliwe, że za włożony wysiłek otrzymasz nagrodę w postaci podwyżki, awansu, nagrody pieniężnej, wygranej na loterii lub spadku. Czeka Cię wiele sukcesów, w wielu dziedzinach, na miarę twoich możliwości. Twoje pozytywne działania z przeszłości, będą w zaskakujący sposób wynagrodzone. Jeśli w ostatnich latach realizowałeś się negatywnie, lub postępowałeś w sposób nie uczciwy, Twój plon będzie adekwatny do tego, co zasiałeś i mogą Cię czekać problemy finansowe, straty i niepowodzenia, często będące konsekwencją z przeszłości. To bardzo dobry rok na inwestycje finansowe. Wibracja ósemki sprzyja realizacji nowych planów, jest bardzo korzystna dla ludzi ambitnych. Rok bardzo dobry na założenie własnej firmy, kupno działki, rozpoczęcie budowy. Ósemka sprzyja wszelkim przedsięwzięciom, rozpoczętym właśnie w tym roku. Również kontakty, które nawiążemy w tym roku, zwłaszcza z ludźmi starszymi okażą się bardzo znaczące w przyszłości. W tym roku podejmiesz słuszną decyzję, o czym przekonasz się dopiero w przyszłości. Jeżeli Los Cię w tym roku wynagrodzi, nie zapomnij podzielić się swoim sukcesem z innymi.

Dziewiąty rok osobisty - ten rok zamyka cykl i jest rokiem przełomowym. Podejmiesz bardzo ważne życiowe decyzje. Istotne jest, by w tym roku zamknąć sprawy, które od dawna nam ciążyły. To czas bilansu zysków i strat. Trzeba będzie zostawić za sobą przeszłość i przygotować się na rozpoczęcie nowego dziewięcioletniego cyklu. Nie warto trzymać się kurczowo przeszłości, teraz nadszedł czas, by pożegnać się z tym, co było dla nas kulą u nogi. W tym okresie dobiegną końca kłopotliwe sytuacje, nieudane związki, czy też uciążliwe znajomości. To, co się w naszym życiu nie sprawdziło, zakończy się właśnie teraz i może oznaczać rozwód, zerwanie, rozstanie, co często może okazać się korzystne. Nie powinniśmy również w tym roku, podejmować żadnych ważnych wiążących decyzji, gdyż nie przyniosą spodziewanych rezultatów. W życiu uczuciowym pojawią się zupełnie nowe osoby, spoza kręgu znajomych a nawet z zagranicy. Nawiązanie nowej znajomości z dala od domu, z osobą obcego pochodzenia lub z bardzo daleka. Wibracja dziewiątki sprzyja kontaktom z zagranicą, zarówno w sferze emocjonalnej, jak i na płaszczyźnie finansowej. Sprawy urzędowe, finansowe, zawodowe, zapoczątkowane wcześniej, mają szansę na korzystne zakończenie w tym roku. Niewykluczone podróże lub niezwykłe dokonania. W wibracji dziewiątki, która jest symbolem końca cyklu, najlepiej nie zaczynać nic nowego. Najlepiej wykorzystać ten czas na uporządkowanie zaległych spraw i przygotowanie się do nadejścia nowego etapu, jakim będzie następny rok.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/2 lata temu
To jakim rokiem numerologicznym bedzie wobec tego rok 2016?
/2 lata temu
Od kiedy to 2011 jest liczbą 5?
/2 lata temu
...niestety 2+0+1+1=4 chyba ktoś tu nie umie liczyć
POKAŻ KOMENTARZE (8)