Dobrze rozwinięty wzgórek Apolla daje właścicielowi entuzjazm, umiejętności personalne, dobry gust oraz bystre oko do okazji zarobienia pieniędzy/ Fotolia

Co należy wiedzieć o badaniu linii na dłoniach?

Chiromancja jest bardzo trudną sztuką czytania linii dłoni. Należy podejść do tego bardzo poważnie i z uwagą. Zobacz, jak powinno się rozpocząć czytanie, by nie popełnić błędu podczas wróżenia.
/ 02.04.2011 14:01
Dobrze rozwinięty wzgórek Apolla daje właścicielowi entuzjazm, umiejętności personalne, dobry gust oraz bystre oko do okazji zarobienia pieniędzy/ Fotolia

Przede wszystkim musisz zadbać o to, by linie na dłoniach były wyraziste. Jest to bardzo ważne, gdyż każda linia niesie ze sobą określoną informację, pominięcie więc jakiejkolwiek z nich może zmienić całkowicie obraz całej wróżby.

By linie na dłoniach były wyraźnie widoczne, powinieneś złożyć dłonie w miseczkę. Spowoduje to pogłębienie ich tak, że staną się one bardziej widoczne, nawet dla niewprawnego oka uczące go się dopiero w tej dziedzinie.

Zobacz także: Co dłonie mówią o mężczyźnie?

Wróżenie z dłoni powinno zawsze dotyczy ich obydwu. Chiromanci twierdzą, że prawa dłoń odkrywa przed nami sekrety osobowości oraz przeznaczenia człowieka. Z lewej zaś dowiemy się o jego talentach oraz życiu, jakie go czeka. Warto więc byś zwrócił uwagę na obydwie dłonie, by przez przypadek nie pominąć jakiegoś istotnego dla wróżby szczegółu.

Wróżbę rozpoczynamy zawsze od zbadania dłoni. Patrzymy na jej ogólny kształt, na wygląd wszystkich palców, na strukturę skóry, nawet na kolor. Każdy z tych szczegółów odgrywa istotną rolę, jest ważny w chiromancji. Bez tego nie będziemy także w stanie określić prawidłowo charakteru i osobowości człowieka.

Badanie linii dłoni tak naprawdę nie jest wróżbą sensu stricte, gdyż chiromancja odnosi się do prawd o osobowości człowieka, uczy o jego charakterze. Dziś jednak stosuję się tę naukę także do przepowiadania przyszłości – wówczas obszarem badawczym jest głównie wnętrze dłoni.

Warto także pamiętać o ogólnym rozróżnieniu linii dłoni. Linie poszarpane są związane z jakimś nieszczęściem czy katastrofą, z kolei linie długie są szczęśliwe.