POLECAMY

Sennik

Co oznacza powódź we śnie?

Co oznacza w senniku powódź? Jeśli często śni ci się powódź, koniecznie sprawdź, co to oznaczać. Dowiedz się, czego może być zwiastunem!

Co oznacza powódź we śnie?

Pewne uczucia lub popędy mogą okazać się groźne. Sen zazwyczaj niesie ze sobą przestrogę, aby opanować się w swoich instynktach lub namiętnościach.

Najczęstsze znaczenia snu:

  • Obserwować zbliżającą się powódź - może oznaczać zbliżające się kłopoty, napięcia między tobą a twoimi bliskimi lub współpracownikami.
  • Uciekać przed powodzią - w twojej głowie jest obawa przed kimś lub przed czymś. Musisz w końcu stawić temu czoło.
  • Topić się w powodzi - może oznaczać, że coraz częściej wdajesz się w sytuacje konfliktowe, a nagromadzone złe emocje się w tobie kumulują, aż w końcu dadzą upust.
  • Stracić mienie w powodzi - to znak, abyś zaczęła cieszyć się tym co masz, a nie wiecznie gonić marzenia zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej.

Interpretacja snu:

Nie dziwi wcale to, że sen ten wywołuje w Pani strach. Katastrofy tego typu zwykle wiążą się z takimi uczuciami, budzą niepokój i niepewność o przyszłość. Nikt z nas nie chciałby się znaleźć w podobnej sytuacji, unikamy ich, chronimy się przed nimi. Już same wieści o powodzi, które słyszymy w wiadomościach, budzą nasz strach o nas samych, ale przede wszystkim o naszych bliskich i dobytek całego naszego życia. Postaram się teraz przedstawić najważniejsze interpretacje tego symbolu, zachęcam do zapoznania się z nimi.

Powódź we śnie

Jest ona zwiastunem czegoś przykrego, co może już niebawem zdarzyć się w życiu śniącego. Jeżeli Pani nieustannie śni o powodzi, to znaczy, że wewnątrz czuje Pani, że nie wszystko w Pani życiu jest na właściwej drodze. Możliwe, że ucieka Pani przed problemami, mając nadzieję, że rozwiążą się one same, bez Pani udziału. Niestety, ale to rzadko się zdarza. Pani sen zaś wskazuje na to, że te problemy mogą diametralnie odmienić całe Pani życie.

Jednak sny są tylko drogowskazem. To, co w nich widzimy, nie musi stać się wcale faktem. To znaczy, że możemy odmienić nasz los, jeżeli tylko w odpowiednim momencie zareagujemy. Tak też powinna i Pani postąpić. Sądzę, że zdaje sobie Pani sprawę z tego, co wymaga naprawy w Pani obecnym życiu. Jeśli natychmiast zajmie się tym Pani, wszystko powinno się jakoś ułożyć, a z pewnością nie rozwinie się to tak źle, jak by mogło, gdyby Pani pozostawiła sprawę samą sobie.

Zobacz także: Świadomy sen a psychoterapia

Widzisz wodę wpływającą do domu

Wróżyć to może zarówno coś pozytywnego, jak i negatywnego. Jeżeli woda, którą widzisz jest czysta, to znak, że już niedługo zapuka do Twoich drzwi ktoś, kogo od dawna oczekiwałeś. Ta wizyta wpłynie pozytywnie na całe Twoje życie. Możesz dzięki niej bardzo wiele zyskać, jeśli będziesz umiał prawidłowo wszystko rozegrać.

Jeżeli jednak woda jest brudna, to strzeż się. W Twoim życiu pojawi się osoba, która może doprowadzić do ogromnej katastrofy. Uważaj na nowo poznanych ludzi, nie ufaj im tak od razu. Poznaj zanim powierzysz jakąś tajemnicę. Jeżeli nie będziesz ostrożny, możesz bardzo wiele stracić.

Sennik: przeżyłeś powódź

Nawet jeśli w Twoim życiu pojawią się kłopoty, Ty będziesz umiał je pokonać, dzięki silnej woli i zaangażowaniu. Jesteś osobą silną, znasz swoją wartość, nawet jeśli nie zawsze zdajesz sobie z tego sprawę. Przed Tobą wiele sukcesów, które będą umacniały Twoją pozycję. Czeka Ciebie naprawdę wiele, wystarczy, że po to sięgniesz.

Zobacz także: Sen - od mitologii do nauk ścisłych