znaczenie snu

napisał/a: martagcrawley 2009-02-15 19:05
Witam wszystkich,proszę o pomoc w przetłumaczeniu snu,bowiem nie wszystkie hasła znajdują się w sennikach.

Śniło mi się, że ze wschodniej części dużego miasta,na peryferiach, z zielonej górki,po południu miałam lecieć samolotem wraz z moimi dziadkami. Dookoła-od str wschodniej znajdował się las. Chciałam się jednak koniecznie pożegnać z mężczyzną, z którym od niedawna zaczęłam się spotykać. Skierowałam się w kierunku zachodnim, w stronę portu lotniczego, na którym jednocześnie znajdowały się niezależne wieżowce. Spotkałam się z tym mężczyzną-z radości skoczyłam na szyję,zaczęliśmy się całować. Następnie zaczęliśmy spacerować, gdy zreflektowałam się,że jest kwadrans po którejś godzinie (niestety bez konkretnej h). Zaczęliśmy biec w stronę miejsca, z którego miał startować samolot. Gdy dotarliśmy na miejsce usłyszeliśmy jedynie wielki huk, a potem krzyk. Samolot spadł. Dowiedziałam się od mojej matki,która wraz z innymi obserwowała start samolotu,że moi dziadkowie nie żyją; zauważyłam też jej brata którego prowadziła-poturbowanego,rannego,ale jednak żyjącego.
Proszę o pomoc w interpretacji tego snu.Z góy dziękuje.
napisał/a: ~gosc 2009-02-26 13:54
Witam, otoz snilo mi sie , ze bylem w szpitalui w odwiedzimy przyjechal do mnie niezyjacy tatus, oraz dwoch lub trzech braci i przyjechali na jakby pozyczonych koniach jakims dziwnym drabiniastym wozem, bylo lato i bylem bardzo zaskoczony i zaraz sie przebudzilem.
napisał/a: ~Rita2008 2009-04-11 08:53
Byliśmy u kogoś w gościnie. Był długi stół, przy którym siedzieli znajome mi osoby (rodzina), było wesoło i miło. Z brzegu stołu, w kącie siedział ksiądz (katolicki, ktorego znałam). Nic nie mówił, obserwując otoczenie. Po pewnym czasie znalazłam pudełko (płaskie, otwarte) w środku znajdowały się płaskie plastiowe tabliczki, a na nich były sylaby: "Al" "dża" "zi" "ra". Te klocki przyklejały sie do ściany i ciągle musiałam układać ten wyraz (na ścianie).

Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć, co może oznaczac ten sen i co wogóle znaczy ten wyraz? (wiem, że "Al-Jazeera, to nazwa arabskiej stacji TV, ale czy jest jakiś polski odpowiednik tego słowa?)
napisał/a: margo5 2009-04-24 09:47
śniła mi się dziewczynka 3 letnia o blond włoskach i dużych oczach , niestety nie miała rączek w całości, aż do ramion, już chodziła, biegała uśmiechnięta. Kiedy po przebudzeniu opowiadałam ten sen mężowi okazało się że śniło mu się to samo dziecko jakiś czas temu, wyprzedzał to co chciałam mu powiedzieć a gdy mówiłam potwierdzał