Sen o zmarłym

napisał/a: ~Kajetan 2009-09-28 17:37
Witam

Jeżeli ktoś może pomóc to niech pisze:

A więc śniła mi się moja zmarła babcia,która zmarła w kwietniu i od tej pory mi się nie śniła aż do dziś!!Śniła mi się jak przychodzi z moją ciocią(siostra mojej mamy) do sklepu bocznym wejściem wpuszczamy je z mamą.I ja i moja mama wiemy że obie nie żyją!!potem siadamy rozmawiamy i one odchodzą a odchodząc dołącza do nich siostra mojej babci która też widzimy że nie żyje.Co dziwne zarówno moja ciotka jak i siostra mojej babci żyją.Poczułem się jak osoba która ma przekazać przesłanie cioci.Czy ktoś może pomóc w interpretacji??

Pozdrawiam
napisał/a: ~D 2009-09-29 14:05
TO ZAPOWIEDZ WYDARZEN , KTÓRE NASTĄPIĄ W OKRESIE 1-2 TYGODNI, JAKIEŚ WYDARZENIE I PRZSTROGA PRZD SKUTKAMI DLA JESZCE ZYJACYCH CO WE SNIE WYSTEPUJA .. ABY AMINIMALIZOWAC SKUTKI TRZEBA SI EPOMODLIĆ 3 RAZY ZDROWAŚ MARYJO I MODLITWA DO PRZEMIENIANIA PĄNSKIEGO ..
napisał/a: ~Kate 2010-05-08 20:22
Witam-mam problem tego typu: rok temu nagle zmarła moja mama-byłam przy jej śmierci,a w z asadzie po...bo jak ją znalazłam to juz nie żyla...Już klka a nawet kilkanaście razy śniłą mi się...to nie były przyjemne sny...smilo mi sie ze znowu umiera,albo jest bardzo chora a ja robie wszystko zeby ja utrzymac przy życiu...te sny powtarzaja sie sredio 2 razy w tygodniu...nie wiem co mam o tym myśleć...pompcy!!!