Kobieta i mężczyzna fot. Adobe Stock

Które znaki zodiaku ci sprzyjają? Sprawdź, kto jest twoją bratnią duszą, komu możesz zaufać, a z kim rozkręcić biznes

Chciałabyś być ze wszystkimi w dobrych stosunkach? To niemożliwe. Z jednymi dogadasz się świetnie, z innymi (niestety!) nigdy. Sprawdź, które znaki zodiaku ci sprzyjają.
Julia Kot / 17.09.2018 15:58
Kobieta i mężczyzna fot. Adobe Stock

Z kim powinnaś się połączyć na zawsze? Kto jest dobrym kompanem w dyskusji, a kogo zaprosić do współpracy? 

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Z Lwem połączy cię ognisty temperament. Skorpionom możesz zaufać, interesy warto robić z rozsądnym Bykiem.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Mężczyzna spod znaku Ryb spełni twoje oczekiwania w sprawach sercowych, przyjacielem okaże się Rak, a z Baranem rozkręcisz wspólny interes.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Jeśli Lew się w tobie zakocha - to do szaleństwa. Wkrótce usłyszycie weselne dzwony. Zaufasz Bliźniakowi, z Panną wpadniesz na pomysł, jak zrobić interes.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Z Rybami masz szansę na udany romans, a nawet małżeństwo. Skorpionowi możesz zaufać i zawierzyć największe tajemnice. Jeśli interesy, to tylko z Lwem.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Tylko drugi Lew okaże się wiernym kochankiem. Strzelec będzie dla ciebie dobrym przyjacielem i kompanem. Z Panną zarobisz duże pieniądze.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Możliwe, że zakochasz się od pierwszego wejrzenia w mężczyźnie spod znaku Ryb. W Skorpionie znajdziesz lojalnego przyjaciela. W interesach zaufaj Baranowi.

Waga (23 września – 22 października)

Koziorożec to idealny kandydat na męża, ze Strzelcem nie będziesz się nudzić - to sprawdzony kompan.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Lew całkowicie zawładnie twoim sercem i nakłoni cię do małżeństwa. Lojalnej Pannie możesz bezgranicznie zaufać. Waleczny Baran będzie dobrym partnerem w interesach i pracy zawodowej.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Z Baranem stworzysz gorący związek, w którym nie będzie cienia nudy. Od Wagi wiele się nauczysz. Z praktycznym Koziorożcem realizuj swoje plany biznesowe.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Rzetelny Rak będzie wiernym i zawsze skorym do pomocy partnerem. Uczuciowa Ryba okaże się bratnią duszą, której można zawierzyć każdą tajemnicę. Pracowity Skorpion będzie miał dobrą rękę do waszych finansów i interesów.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Wodnik okaże się romantycznym kochankiem i lojalnym, oddanym przyjacielem. Z Rybą możesz poruszać filozoficzne tematy, np. o sensie życia. Kreatywny Bliźniak okaże się przedsiębiorczy, prowadząc z tobą wspólną firmę.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Wierny i poważny Byk da ci poczucie bezpieczeństwa w partnerskim związku. Z Rakiem zawsze znajdziesz porozumienie bez słów. Razem ze Skorpionem zdziałasz bardzo dużo w branży usługowej.

Zobacz także:Sennik – sprawdź, co oznaczają Twoje sny!Znaki zodiaku a ojcostwo, czyli jakim tatą będzie twój partner?