kod gwiazd wróżki Bianki fot. Fotolia

Wróżka Bianka przepowiada przyszłość

Wielka miłość, gorący romans czy spektakularne rozstanie? Sprawdź co szykuje Ci los w 2014 roku! Przepowiada wróżka Bianka
Elżbieta Mańkowska / 03.01.2014 15:27
kod gwiazd wróżki Bianki fot. Fotolia

Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby


Baran 21.03–19.04


Rok wielkich szans na każdej płaszczyźnie życia. Powodzenie może przyjść z zagranicy. Amulety pomogą ci zdobyć majątek. Wiosna to dobry czas na zakup nieruchomości lub przeprowadzkę. Częściej przebywaj wśród pogodnych ludzi. W miłości bajkowo!

Miłość


Będziesz zdolna do empatii. Nic nie powinno ci przeszkodzić w realizacji marzeń. Barany żyjące w nieudanych związkach przestaną tolerować to, co im nie odpowiada, podejmą konkretne decyzje, uzmysłowią sobie, na czym polega problem w ich relacji. Być może zdecydują się na wizytę u psychoterapeuty albo rozstaną się w przyjaźni. Przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stoisz – zawsze to lepsze od niepewności. Po 10 czerwca mapa nieba sypnie rozrywkami, spotkaniami i podróżami. W towarzystwie będziesz się czuła doskonale, krąg twoich znajomych bardzo się poszerzy, także o osoby, które już dawno chciałaś poznać. Wiele zadowolenia da ci seks. Latem single mogą zakochać się w kimś z pracy. Zakochani przede wszystkim muszą się nauczyć szczerze ze sobą rozmawiać. Bez tego nie ma mowy o szczęściu we dwoje.

Praca


Dopisze ci forma intelektualna – będziesz mistrzem słowa. Bez problemu przekonasz wpływowych ludzi do swoich pomysłów. Na horyzoncie pojawią się jakieś nowe zadania, które wymagać będą kreatywności. Wiosną zyskasz poczucie, że panujesz nad swoimi finansami. W okresie od czerwca do sierpnia bardziej zwracaj uwagę na szczegóły i to, co napisane drobnym drukiem. Jeśli prowadzisz własną firmę, to jesienią pomyśl o jej reorganizacji. Planety gwarantują powodzenie w kontaktach biznesowych z obcokrajowcami.

Zdrowie


Wiosna pobudzi twoją energię życiową. Postaw na oczyszczenie wątroby, staraj się jeść posiłki lekkostrawne i mniej tłuste. Już po kilku dniach poczujesz się świetnie. Zimą nie lekceważ problemów z krtanią, oskrzelami i płucami.

Ważne daty


Idź na całość: 7, 12, 21 marca, 10, 12 maja, 17 ,19 sierpnia, 9, 12 grudnia.
Uważaj: 8, 13 lutego, 6, 8 czerwca, 1, 2 listopada, 22 grudnia.
Baran może się wdać w romans w pracy. Byk dokona w firmie rzeczy wydawałoby się niemożliwych. Bliźnięta – dla zdrowia – niech postawią na moc pozytywnego myślenia.

Byk 20.04–20.05


Nadchodzący rok będzie pełen radości i optymizmu. Twoją nadzieję na odmianę losu postanowią spełnić anioły. Wiosną wydarzenia będą się zmieniać jak w kalejdoskopie. Na polu zawodowym widać wyraźny sukces!

Miłość


Rozkwitniesz! Możesz odczuć potrzebę dokonania zmian w życiu osobistym. Jedno jest pewne. Jakiś etap masz już za sobą i jesteś otwarta na nowe wyzwania. W marcu Byki żyjące w wolnych związkach muszą być uważne. Partner może chcieć dowiedzieć się, czy traktujesz go poważnie. Nie bądź zaborcza – to może zniechęcić twojego wybranka. Nie wypominaj mu też spraw przeszłych. W relacji z dziećmi uważaj, by nie podejmować pochopnych decyzji. Pamiętaj, że każdy wiek rządzi się swoimi prawami. Latem samotne Byki czeka ożywione, pełne śmiechu i radości życie towarzyskie. Wśród dobrych przyjaciół możesz wypatrzyć swego królewicza, który czarującym uśmiechem otworzy bramę do twego samotnego serca. W rodzinie wszystko ułoży się wręcz fantastycznie. W zimowe miesiące wyjedź, baw się, zawieraj nowe znajomości.

Praca


Kieruj się poczuciem przyzwoitości i sprawiedliwości. Możesz liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności w sprawach kariery i w kwestiach urzędowych. Dokonasz rzeczy wydawałoby się niemożliwych. Nic ci nie będzie przeszkadzało rozwinąć skrzydła. Z początkiem maja nabierzesz ogromnej ochoty do działania w nowych dziedzinach. W listopadzie trafi się możliwość dodatkowego zarobku, ale na horyzoncie pojawią się dodatkowe wydatki. Zwierzchnicy będą oceniać cię bardzo pozytywnie, możesz nawet dostać awans. Weźmiesz na siebie podwójne zobowiązania.

Zdrowie


Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz dla swojego organizmu, przyniesie ci satysfakcję. Zwróć się w stronę żywności ekologicznej i zrezygnuj z używek. Twój układ pokarmowy należy do delikatnych. Z pewnością przyda ci się więcej ruchu, więc zapisz się na basen.

Ważne Daty


Idź na całość: 23, 24 lutego, 8, 12 czerwca, 11, 21 listopada, 17, 20 grudnia.
Uważaj: 12 lipca, 16, 23 sierpnia, 14 października,
18, 23 grudnia.

Bliźnięta 21.05–21.06


Nie będziesz narzekała na brak szczęścia. Twój optymizm i radość życia sprawią, że cały świat będzie ci przychylny! Wszelkie egzaminy zdasz śpiewająco. W swoich wyborach zaufaj intuicji.

Miłość


W uczuciach dobry rok, który sprzyja szczerym obietnicom i założeniu rodziny. Bądź cierpliwa dla tych, których kochasz, i dla samej siebie. Nie bój się spojrzeć na swój związek miłosny z nieco innej perspektywy, a wasze uczucie rozkwitnie. Wenus przyniesie zdolność przewidywania oraz wczuwania się w potrzeby innych. Będziesz miło spędzać czas z ludźmi z różnych zakątków świata. Jeśli nie masz zobowiązań, to latem możesz się szykować na podboje. Dla już szczęśliwie zakochanych perspektywy są równie kolorowe. Jesienią ujawni się zapomniany wielbiciel. Uważaj, bo możesz mylnie odczytać sygnały, jakie wyśle ci serce. Powstrzymaj emocje, a twoja intuicja ukaże ci najlepsze wyjście z sytuacji. Zimą zaakceptujesz swoje seksualne pragnienia. Ktoś sprawi, że nauczysz się cieszyć swoim ciałem. Uśmiechnij się do Baranów, Raków i Koziorożców.

Praca


Wszystkie twoje działania powinny być starannie przemyślane. Widać, że nie zamierzasz pozwalać sobie na improwizację. Kontakty biznesowe będą bardzo ożywione i owocne. W lutym spróbuj szczęścia w grze. Masz szansę wygrać też w castingu bądź konkursie. Wypadniesz lepiej od konkurencji. Wiosną wszystkie Bliźnięta mogą spodziewać się pomyślnych wieści w sprawie zmiany pracy, awansu itp. W lipcu skup się, mając do czynienia z większą gotówką, robiąc zakupy czy interesy. Zimą wrogo nastawiony współpracownik może otwarcie wystąpić przeciwko tobie.

Zdrowie


Postaw na moc pozytywnego myślenia. Uboga w witaminy dieta może poważnie zaburzyć równowagę organizmu. Wiosną uważaj z wszelkimi cudownymi zabiegami mającymi w mig zapewnić ci olśniewający wygląd. Postaw na sport. W jesienne dni zadbaj o kości.

Ważne Daty


Idź na całość: 7, 9, 12, 30 stycznia, 12 marca, 19, 23, 27 listopada, 7, 9 grudnia.
Uważaj: 8, 12 lutego, 9 kwietnia, 11, 21 maja, 2 grudnia.

Rak 22.06–22.07


Nie zabraknie ci spontaniczności w każdym obszarze życia – będziesz mieć wyjątkowe szczęście. Masz szansę na zmiany, dzięki którym zaczniesz żyć pełniej, zdrowiej, radośniej. Latem w biznesie nie przesadzaj z obowiązkami, jakie weźmiesz sobie na głowę.

Miłość


Baw się, spotykaj z życzliwymi ludźmi i ciesz się urokami nadchodzących czterech pór roku. Czeka cię zawrót głowy od komplementów. Na stałym partnerze na pewno się nie zawiedziesz, ale będziesz musiała się zastanowić, jaką ty sama potrafisz być partnerką. Być może ostatnio się trochę pogubiliście i nie bardzo wiecie, co was łączy. Zmiana dekoracji w sypialnianym zaciszu to zawsze skuteczna metoda na ożywienie uczucia. Nieporozumienia się wyjaśnią i w twoim związku znów zapanuje harmonia. Na przełomie wiosny Wenus przyniesie singlom szczęście w miłości. Będziesz brylować w towarzystwie i flirtować. Niewykluczone, że będzie to ktoś, kto kiedyś był dla ciebie ważny. Jesienią małymi krokami zacznij wprowadzać do życia niezrealizowane marzenia. Niewykluczona romantyczna podróż do ważnych dla ciebie miejsc. W grudniu, dzięki niebanalnym pomysłom na spędzanie wolnego czasu, nie będziesz narzekała na samotność.

Praca


Zaczniesz patrzeć z nadzieją w przyszłość. Wszelkie konflikty staraj się rozwiązywać łagodnie. Negocjacje pozwolą ci osiągnąć to, co zamierzasz. Wiosną wykorzystaj wszystkie szanse, jakimi obdarzy cię los, abyś później niczego nie żałowała. Kosmos zwiastuje przychylność urzędników. W lipcu, poświęcając się pracy, nie zapominaj o życiu rodzinnym. Uświadomisz sobie, że nie ma sensu pomagać tym, którzy nie są warci twojego zaangażowania. Jesienią trudno ci będzie uniknąć drobnego bałaganu w dokumentach. Zimą wstrzymaj się z zaciąganiem dużych kredytów. Widać szansę na nową pracę.

Zdrowie


Będziesz w świetnej harmonii ze sobą i światem. Zaczniesz się więcej ruszać, zadbasz o dietę bogatą w mikroelementy. Zatroszcz się o układ oddechowy.

Ważne Daty


Idź na całość: 13, 14 marca, 8, 23 kwietnia, 6, 11 lipca, 8 listopada.
Uważaj: 8, 12 lutego, 8, 13 maja, 23, 27 grudnia.

Lew 23.07–22.08


Zabłyśniesz kreatywnością. Warto zawalczyć o ożywienie codziennego życia częstszymi spotkaniami w gronie życzliwych przyjaciół. Zawodowo – stabilizacja.

Miłość


Gwiazdy dodadzą ci wiary we własną atrakcyjność. Tej wiosny powinnaś poznać kogoś, kto cię zafascynuje. Będzie to mężczyzna twoich snów. Przystojny, zaradny, o zniewalającym uśmiechu. By nie popsuć wszystkiego na starcie, nie udawaj, że jesteś bardziej niedostępna niż w rzeczywistości. Jak zakończy się ten romans, będzie zależeć głównie od ciebie. Latem spełnisz swoje marzenia i zaplanujesz egzotyczną podróż z kimś, kogo kochasz. Być może nie będziesz mogła zaszaleć w drogich butikach i pozwolić sobie na eleganckie restauracje, ale za to przeżyjesz przygodę życia i poznasz wspaniałych ludzi. Wspólne biesiadowanie i zwierzenia pomogą ci podjąć jakąś ważną decyzję osobistą. Lwy zaobrączkowane pogodzą się z tym, co ich niepokoiło, bo odkryją, że ich małżeństwo zbudowane jest na solidnych fundamentach. Idź za głosem serca, a nie pożałujesz. W listopadzie musisz być ostrożna, by nie zburzyć uczucia, które już trwa.

Praca


Jeśli uwierzysz w swoją szczęśliwą gwiazdę – wygrasz! Podejdź poważnie do obietnic, jakie otrzymasz. Trzymaj się terminów i bądź w kontakcie z osobą, która cię wspiera. W finansach zacznie ci sprzyjać szczęście. Dobra pogoda na wszelkie decyzje związane z długofalowymi inwestycjami. Jeśli myślisz o wzięciu dużego kredytu, dokładnie przeczytaj umowę i ze wszystkimi niejasnościami zgłoś się do prawnika. Od wiosny w firmie będzie spokojniej. Poczujesz się doceniona. Zimą przyjdzie czas na realizację zespołowych projektów. Będziesz typowana do awansu.

Zdrowie


By nie narzekać na spadek formy i sił witalnych, nie zapominaj o sporcie i aktywnie wypoczywaj. Latem twój organizm stanie się wyjątkowo wrażliwy. Jesienią zadbaj o profilaktykę, by ustrzec się przed grypą, która może pokrzyżować ci plany.

Ważne daty


Idź na całość: 9, 12, 20 kwietnia, 8, 11 maja, 13, 23 lipca,
8, 10 sierpnia.
Uważaj: 11, 22 lutego, 5, 7 czerwca, 23, 25 listopada, 4 grudnia.

Panna 23.08–22.09


W sprawach zawodowych tylko dobre prognozy! Łatwo rozpoznasz intencje innych ludzi. Zrozumiesz, jak ważne są dla ciebie miłość, serdeczne stosunki rodzinne i dobre zdrowie!

Miłość


Jeśli do tej pory byłaś nieśmiała, teraz się to zmieni. Bardziej zwrócisz uwagę na swój wygląd. Zaprezentujesz się w innych barwach, z zupełnie nowej strony. Najlepszym kandydatem do związku będzie ktoś, kto zapewni ci praktyczną stronę życia, zrozumienie i wsparcie. W marcu musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie oczekuj od ukochanej osoby, że poświęci ci każdą wolną chwilę. Na początku lata staraj się więcej czasu spędzać z rodziną – bardzo cię potrzebuje, a i tobie towarzystwo bliskich nie zaszkodzi. W październiku wiele się wydarzy, głównie z powodu osoby, która zrobi na tobie piorunujące wrażenie. Zakochasz się w kimś z wzajemnością. Nie przegap tej szansy, bo może się okazać, że to miłość twojego życia. Zbliżą was do siebie długie i szczere rozmowy. Panny, które już dawno poznały swoją połówkę, w grudniu przeżywać będą chwile uniesień.

Praca


Aura wiosny da ci szansę na niebywały rozwój zawodowy – wszystko potoczy się wręcz rewelacyjnie! Korzystaj ze wszystkich okazji finansowych. Musisz być elastyczna w myśleniu i energiczna w działaniu, bo trzeba podejmować strategiczne decyzje. Postaw na rady osób doświadczonych, które są dla ciebie autorytetem. Los będzie zachęcał do odważnych działań. Inwestycje z czerwca zaprocentują w przyszłości. Jesień to dobry moment na podróże biznesowe i nawiązywanie nowych kontaktów. Wszystkie decyzje dotyczące rozwoju firmy konsultuj ze wspólnikiem.

Zdrowie


Zadbaj o profilaktykę, a poradzisz sobie z wirusem i bakteriami. Marcowa mapa nieba może ci przynieść problemy z układem pokarmowym. Zaopatrz się w suplementy wspomagające wątrobę.

Ważne Daty


Idź na całość: 5, 19 stycznia, 18, 23 marca, 4, 11 maja,
5 czerwca, 5, 12, 29 lipca.
Uważaj: 8, 12, 27 lutego, 11 września, 8, 9 października, 7 grudnia.

Waga 23.09–22.10


W nadchodzącym roku nie oddasz losu w ręce przypadku. Będziesz pełna życia i radości. Gwiezdna pogoda roztoczy przed tobą nowe perspektywy zawodowe.

Miłość


Szczęśliwych zdarzeń i chwil czeka cię bez liku. Szykuje się wiele rodzinnych uroczystości, a także huczne wesele. Twój stały partner stanie się o ciebie bardzo zazdrosny, gdy zobaczy, jakie wrażenie robisz na innych mężczyznach. To umocni waszą relację i pozwoli na nowo cieszyć się urokami  czułej intymności. Spragnione miłości single w kwietniu postanowią intensywnie szukać swojej drugiej połowy. Partnera swych marzeń możecie poznać w przypadkowych okolicznościach. Ta romantyczna znajomość ma szansę przetrwać. Latem pełne zadowolenie przyniesie ci widok morskich fal i bratniej duszy. Zimą doczekasz się wreszcie wyjaśnienia bolesnych spraw osobistych. Nie reaguj zbyt impulsywnie – szczera rozmowa z pewnością przyniesie ci ulgę. Wenus sprawi, że w twoim sercu zagości wiosna, bez względu na to, co za oknem.

Praca


To będzie spokojny rok bez stresów. Nadchodzące zmiany w firmie zmobilizują cię do pracy nad sobą. Pomyślisz o poszerzeniu wiedzy, zdecydujesz się na dodatkowy pakiet szkoleń. Dostaniesz nowe, ciekawe propozycje, które warto przemyśleć. Czasami trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Na pozytywne załatwienie spraw bankowo-urzędowych najkorzystniejsze okażą się marzec i lipiec. Niewykluczone, że pod koniec jesieni ktoś zacznie cię krytykować lub w inny sposób podawać w wątpliwość jakość twojej pracy. Broń się, bo jesteś na wygranej pozycji.

Zdrowie


Znajdź wewnętrzny spokój. Twojemu organizmowi przyda się większa dawka tlenu. Jeżeli zaczniesz uprawiać jakiś sport, od razu poczujesz się lepiej. Wiosną koniecznie zrób profilaktyczny przegląd u stomatologa.

Ważne Daty


Idź na całość: 1, 8, 22 lutego, 23 marca, 13, 24 lipca, 26 sierpnia, 1, 11, 21 grudnia.
Uważaj: 9, 11 marca, 6, 30 maja, 8, 17 listopada, 5 grudnia.

Skorpion 23.10–21.11


Nadchodzący rok szykuje dla ciebie mnóstwo niespodzianek. Wenus wróży fascynującą podróż w poszukiwaniu radości i satysfakcjonujących wrażeń. Nie ominą cię liczne towarzyskie spotkania. Twoja sytuacja finansowa stanie się korzystna.

Miłość


Poczujesz, że świat stoi przed tobą otworem. Ciepłych chwil nie zabraknie w domach zaobrączkowanych Skorpionów. Mąż spełni twoje oczekiwania i okaże dużo czułości. Dobry czas, by pomyśleć o powiększeniu rodziny. Jeżeli jesteś samotna, oczarujesz kogoś uśmiechem. Szczególnie wiosną nie przedłużaj flirtu, jeśli nie chcesz zrobić następnego kroku. Później nie będziesz potrafiła powiedzieć „nie”,  mimo że bardzo będziesz tego chciała. W czerwcu te Skorpiony, które wplątały się w skomplikowany romans, będą musiały dokonać wyboru między dwoma osobami. Jesienią bądź spontaniczna i poddaj się zmianom, jakie szykuje los. Szczęście ci dopisze, zwłaszcza w sprawach wymagających dialogu z bliskimi. Świąteczna aura grudnia sprawi, że poczujesz się wyjątkowo atrakcyjnie.

Praca


W firmie będzie sporo obowiązków, ale się nie przemęczaj – musi ci starczyć sił do wiosny. W lipcu gwiazdy będą miały duży wpływ na sprawy materialne. Stać cię będzie na wiele i nie będziesz musiała sięgać do oszczędności. Przeciwnie – będziesz miała okazję zarobić duże pieniądze. Pojawi się także szansa umocnienia twojej pozycji w zespole oraz stuprocentowego wykorzystania twoich możliwości. Pokażesz szefowi, że bez ciebie nie dałby sobie rady. Będzie musiał nagrodzić cię awansem! Zima sypnie niebywałymi okazjami do zakupu nieruchomości. Pomyśl o ubezpieczeniu majątku.

Zdrowie


Znakomita forma! Energia i pewność siebie zdziałają cuda. Latem uważaj, nie pobłażaj sobie nadmiernie, szczególnie jeśli twoją słabością są słodycze.

Ważne daty


Idź na całość: 11, 25 lutego, 3 kwietnia, 18, 22 lipca, 11, 22 listopada.
Uważaj: 4, 7 marca, 12 maja, 12, 13 grudnia.

Strzelec 22.11–21.12


To będzie beztroski rok. Najważniejsze dla ciebie będą kontakty z ludźmi. W życiu uczuciowym czeka cię wiele radości. Sukces zawodowy jest ci teraz pisany!

Miłość


Wszystko, co uczynisz bezinteresownie, przyniesie ci satysfakcję. Uświadomisz sobie, co jest dla ciebie ważne, i nie będziesz się przejmowała drobiazgami. W sferze osobistej najlepszym drogowskazem okaże się twoja intuicja oraz empatia. W stałych związkach zapanuje wspaniała, ciepła atmosfera, która będzie głównie twoją zasługą. Wiosną samotni zrobią wszystko, co w ich mocy, by zdobyć osobę, która zawróciła im w głowie. Zapragniesz kochać mocno i szczerze. Jesienią nie miotaj się, nie walcz ze swoimi uczuciami, ale spokojnie poczekaj na tego, któremu oddasz serce. Los da ci okazję do poznania wyjątkowego mężczyzny, z którym będziesz mogła stworzyć związek oparty na zaufaniu. Pokaż mu się z jak najlepszej strony i nie żałuj czasu ani starań, bo relacja między wami będzie bardzo cenna.

Praca


Dostaniesz zastrzyk odwagi potrzebnej, by sięgnąć  po to, o czym od dawna marzysz. Twoimi atutami okażą się umiejętne prowadzenie rozmów i wyrozumiałość dla współpracowników. W marcu ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń. Nie dopatruj się w tym złych intencji. Latem dostaniesz propozycję pracy od konkurencyjnej firmy. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, nie żałuj czasu na zapoznanie się z ofertami na rynku. Możliwe będzie wszystko, nawet wyjazd zagraniczny. Nie przegap więc okazji. W grudniu miej oczy szeroko otwarte i nie bój się ryzykować w sprawach finansowych.

Zdrowie


Twój optymizm zostanie zauważony i zacznie udzielać się innym. Kontakt z przyrodą zregeneruje twoje siły. Latem nie bagatelizuj nawet drobnych problemów z nerkami i pęcherzem. Wzmocnij się ziołami. Zimą zmień dietę.

Ważne Daty


Idź na całość: 12, 22, 26 kwietnia, 8 maja, 10, 13 czerwca, 25, 29 listopada.
Uważaj: 4, 9 lutego, 16, 29 lipca, 8 października, 1, 11 grudnia.

Koziorożec 22.12–19.01


Kosmos patrzy na ciebie z sympatią i wzmocni twoją kondycję intelektualną. Towarzysko czeka cię wiele emocji – będziesz duszą towarzystwa, więc nie przegap nadarzających się okazji! Świetnie zadbasz o swoje sprawy finansowo-zawodowe.

Miłość


Mnóstwo miłych wrażeń. Ludzie, których nie podejrzewałaś o ciepłe uczucia wobec ciebie, mogą cię pozytywnie zaskoczyć i okazać wsparcie. Twoja atrakcyjność wzrośnie, ponieważ ujawnią się twoje dobre cechy, takie jak optymizm i wielkie serce. Wiosną gwiazdy połączą cię z człowiekiem, do którego już od dawna żywisz gorące uczucia. Doda ci to skrzydeł i wiary w siebie. Nie przyspieszaj biegu wydarzeń i nie pozwól, by inni decydowali za ciebie. Do pierwszych poważnych deklaracji dojdzie, gdy sytuacja do tego dojrzeje. Koziorożce żyjące w małżeńskim stanie odkryją w swoich drugich połówkach zalety, których wcześniej nie dostrzegały. Zachowanie twojego partnera sprawi, że poczujesz, iż masz wpływ na jego decyzje. Zimą ktoś okaże ci wiele zainteresowania. Być może nawet zaproponuje wspólny wypad w góry.

Praca


Bez ryzyka nie ma sukcesu – wyjdź poza schematy. Musisz zrezygnować z niepewności i śmiało dążyć do celu. Nie zabraknie ci pomysłowości. W lutym będą powody do zadowolenia. Powinnaś znaleźć czas dla ludzi, od których zależy twoja kariera. Wiosną, jeśli ułożysz sobie wyraźny plan, wszystko pójdzie jak po maśle – jest szansa na awans. Twoje zaangażowanie i kompetencje zostaną docenione. Udowodnisz, że to ty jesteś najlepsza! W sierpniu przygotuj się do strategicznych spotkań. Warto słuchać opinii współpracowników. Rok zakończysz z pełnym kontem.

Zdrowie


Będziesz kipiała energią, więc znajdź sposób, by konstruktywnie ją rozładować. Latem zaniepokoją cię objawy, o których już dawno zapomniałaś. Jesień to dobry czas na wyciszenie się.

Ważne Daty


Idź na całość: 11, 21, 30 marca, 7, 9 maja, 20 lipca, 25, 29 listopada.
Uważaj: 4, 6 kwietnia, 29 października, 8, 18 grudnia.

Wodnik 20.01–18.02


Rok zapowiada się nadzwyczaj pomyślnie. I to we wszystkich aspektach życia. Zrozumiesz, że najwyższy czas uwierzyć w siebie. Nareszcie spełnisz swoje marzenia o egzotycznych podróżach!

Miłość


Pisane są imprezy, spotkania, romantyczne randki. Jeśli musisz się rozmówić z kimś bliskim, nie obawiaj się – wszystko pójdzie jak z płatka. Zdobędziesz nowych przyjaciół i wszędzie będziesz mile widzianym gościem. W maju trudno będzie cię zadowolić, bo ciągle będziesz tęsknić za czymś, co nie ma przyszłości. Latem miłość będzie smakować wyjątkowo słodko. Oczy wszystkich skierują się właśnie na ciebie. Zachwycisz innych tak, że będą do ciebie lgnęli jak pszczoły do miodu. Twój stały partner stanie się bardzo zazdrosny, czego nawet nie będzie próbował ukryć. Jesienią poświęć trochę więcej czasu rodzinie – w przeciwnym razie czeka cię konflikt pokoleń. Może w grudniu zatańczysz na własnym weselu?

Praca


Będziesz miała wiele pomysłów na rozwój własnej firmy. Znajdziesz sobie tyle nowych zajęć, że zaczniesz narzekać na brak czasu. Jeśli w marcu zachowasz zdrowy rozsądek i nie dasz się ponieść emocjom, zdobędziesz to, o czym od dawna marzysz. Jesienią nie bój się przedstawiać przełożonym różnych nowych pomysłów, brać na siebie odpowiedzialności za powodzenie najbardziej skomplikowanych projektów. Przed zakupem nieruchomości poradź się eksperta. Zimą nie wchodź w żadne układy z ludźmi, którym nie ufasz, bo długo nie wybaczysz sobie naiwności.

Zdrowie


Zapomnij o używkach. Zafunduj sobie dietę bogatą w naturalne witaminy. Oczyścisz organizm, a i wątroba na tym skorzysta. Ćwiczenia na świeżym powietrzu staną się przyjemnością. Jesienią możliwe problemy z gardłem.

Ważne Daty


Idź na całość: 6, 16, 20 lutego, 6, 8 kwietnia, 10 sierpnia, 19, 25 grudnia.
Uważaj: 17, 23 marca, 1 kwietnia, 22 października, 30 grudnia.

Ryby 19.02–20.03


Poczujesz radość płynącą z każdego dnia. Staraj się bardziej skoncentrować na sprawach duchowych. Będziesz miała wspaniały kontakt ze zwierzętami. Nie zdradzaj nikomu swoich sekretów.

Miłość


Nie trać energii na rzeczy nieistotne. Sprawy, które się wydarzyły, zostaw za sobą. Wykorzystaj nadzwyczajną moc i magnetyzm, jaki z ciebie emanuje. Pielęgnuj przyjaźnie, bo naprawdę warto. Zdecydowanie lepszej atmosfery w domu spodziewaj się od lutego. To dobry czas na oczyszczający dialog i szczere wyznania. Możesz zostać zaproszona na zaręczyny, ślub albo jakąś rocznicę. Kwiecień to dobry moment dla stałych par na wspólny wyjazd, by nacieszyć się nadchodzącą wiosną. Zrozumiesz, jak ważne jest iść przez życie z kimś, kto cię wspiera. Jeśli zaręczysz się latem, przyszłość pokaże, że dobrze ulokowałaś uczucia. W listopadzie nowy adorator doceni twój urok i otworzy przed tobą perspektywę atrakcyjniejszego życia. Bardzo możliwe, że tego, dla którego mocniej zabije twoje serce, poznasz przez Internet.

Praca


Podejmiesz intelektualne wyzwania. Jeśli dostaniesz propozycję publicznego wystąpienia lub prezentacji, nie pozwól, by ubiegł cię ktoś mniej zdolny. Znajdziesz ciekawy kurs, na który zapragniesz się zapisać. W maju uważaj na szefa. Daruj sobie komplementy, bo może to potraktować jako przytyk. W czerwcu będzie łatwiej otrzymać kredyt w banku. Jesienią wyznacz priorytety i skup się na zaległych sprawach.

Zdrowie


Lepsza kondycja psychiczna. Wygospodaruj trochę czasu na medytację i jogę. Latem osoby przewlekle chore odczują poprawę samopoczucia. Na gorsze dni pomocne okażą się masaże relaksacyjne.

Ważne Daty


Idź na całość: 12, 20 kwietnia, 8 maja, 25, 30 sierpnia, 7 listopada, 3 grudnia.
Uważaj: 4, 8 lutego, 19 czerwca, 2, 26 października, 9 grudnia.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/07.01.2014 03:55
Uuuuu eeee jakie życie towarzyskie ,znajomości,kogo wypatrzeć,gdzie mam jechać z moją renciną,co to jest,jaka praca