Wielki horoskop na 2010 rok

Nowy Rok tuż tuż. Zastanawiasz się co dobrego przyniesie Ci 2010 rok? Może znajdziesz upragnioną miłość, dostaniesz znakomitą pracę, albo polecisz na wymarzone wakacje? Zobacz, co o twojej przyszłości mówi horoskop na rok 2010.
Nowy Rok tuż tuż. Zastanawiasz się co dobrego przyniesie Ci 2010 rok? Może znajdziesz upragnioną miłość, dostaniesz znakomitą pracę, albo polecisz na wymarzone wakacje? Zobacz, co o twojej przyszłości mówi horoskop na rok 2010.

Wielki horoskop na 2010 rok

Wodnik
Samotne Wodniki czeka okres flirtów, zabawy i ognistych romansów. Wodniki będące w stałych związkach będą cieszyć się ciszą i spokojem. Być może podejmiecie jakieś ważne życiowe decyzje, jak wspólne gwiazdko, przeprowadzka do innego miasta. Duża szansa na pojawienie się nowego członka rodziny.
Nowy Rok dla Wodników to wspaniały czas na rozwój. Warto zastanowić się nad jakąś inwestycją. To będzie dobry rok dla waszych finansów.
Ponieważ w pracy nastąpi intensywny okres, to pamiętajcie o odpoczynku. Może się bowiem okazać, że będziecie bardzo wyczerpani nie tylko psychicznie, ale i także fizycznie.

Ryby
Ryby powinny być bardziej ufne. Muszą zapomnieć o zazdrości i podejrzliwości, gdyż takie zachowanie może zniszczyć ich związek. Uwierzcie wreszcie w siebie.
Na początku roku mogą pojawić się małe kłopoty finansowe, ale już wiosną spodziewajcie się poważnego zastrzyku finansowego, który zdecydowanie poprawi sytuację materialną i zlata dziury w domowym budżecie.
Poprzez początkowe kłopoty finansowe Ryby mogą wpaść w stany nerwicowe. Uważajcie na alkohol i inne używki.

Baran

Czekają was wielkie zmiany. Niektóre barany zakończą nieudane związki, inne przeprowadza się do innego miasta lub kraju za swoim ukochanym. Wolne Barany muszą być optymistami i cierpliwie czekać na tego jedynego. Bądźcie ostrożni w nawiązywaniu nowych znajomości.
W tym roku Barany muszą być ostrożne w finansach. Słuchajcie własnej intuicji, ale korzystajcie także z porad innych, mądrzejszych, bardziej doświadczonych.
Barany nie będą miały w nadchodzącym roku większych problemów ze zdrowiem. Wszystkie badania wyjdą pomyślnie.

Byk
Początek roku przyniesie spokój i stabilizację w stałych związkach. Samotne Byki nie będą narzekały na brak powodzenia, będą kusić swym seksapilem. Latem być może spotkają na swojej drodze prawdziwą miłość, miłość od pierwszego wejrzenia.
Pilnujcie swoich dokumentów. Każdą decyzję dotyczącą wydatków lub inwestycji dokładnie przeanalizujcie. Możliwy jest zawodowy sukces.
Na początku roku może pojawić się przemęczenie, apatia. Zwracajcie uwagę na sen, zdrowy tryb życia, a kłopoty miną. Pomyślcie o aktywnych formach spędzania czasu wolnego.

Bliźnięta
W sprawach uczuciowych możecie liczyć na szczęście i powodzenie. Jeśli jesteście w związku, poczujecie się w nim wreszcie pewnie i bezpiecznie.
Nowy rok przyniesie Bliźniętom wiele sukcesów zawodowych. Może nagły awans, własna firma, albo wygrana w konkursie. Rok ten będzie bardzo pomyślny pod względem finansowym.
Wzmożone obowiązki zawodowe mogą przynieść pogorszenie zdrowia. Brak czasu na sen, złe odżywanie nie sprzyjają dobremu samopoczuciu. Postarajcie się zwolnić tempo.

Rak
Nowy rok sprawi, że staniecie się bardziej romantyczni, docenicie domowe ciepło i stałe związki. W związkach z większym stażem wreszcie pojawi się harmonia, to co najgorsze już minęło. Uwierzcie w siebie, popatrzcie bardziej krytycznie na innych.
To będzie bardzo pomyślny dla kariery rok. Wyciągniecie wnioski z dawnych błędów i wiele na tym zyskacie. Zapowiada się sukces w interesach.
Nowy rok nie przyniesie żadnych negatywnych niespodzianek zdrowotnych. Dbajcie o wypoczynek, relaks.

Lew
Nowy rok okaże się bardziej pomyślny od poprzedniego. Samotne Lwy szczęśliwie zakochają się ze wzajemnością. W stałych związkach nastąpi zdecydowane odrodzenie uczuć, bardziej zbliżycie się do siebie.
Nadchodzi dobra aura dla finansowych przedsięwzięć. Poszerzycie kontakty zawodowe, także te z zagranicą. Pojawią się ciekawe propozycje, których nie wolno przegapić.
Na początku roku odczujecie spadek energii. Postarajcie się wzmocnić organizm witaminami. Kłopoty miną gdy tylko nadejdą słoneczne, ciepłe dni.

Panna
W związkach nerwowy okres. Problemy będą na porządku dziennym. Pojawią się kłótnie i nieporozumienia. Najważniejsza okaże się szczerość.
Dręczącym Panny problemem będą sprawy zawodowe. Panny nie powinny liczyć na awans, a raczej na rozczarowanie wynikające ze zmian w miejscu pracy. Przełoży się to na dochody. Drobne kłopoty finansowe skończą się w połowie roku.
Na szczęście zdrowie będzie w tym roku Pannom dopisywać.

Waga
Wagi będące w stałych związkach odczują potrzebę zmian. Nadszedł czas rozprawić się z pewnym minionym wydarzeniem, wyciągnąć z niego wnioski i podążyć dalej. Być może czeka was rozstanie z partnerem. Samotne Wagi postawią bardziej na pracę.
To będzie intensywny okres dla waszych finansów. Kariera zacznie się rozwijać, to będzie czas ukoronowania wysiłków. Musicie wytrwale dążyć do celu, który sobie wyznaczysz.
Starajcie się spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, aktywnie. Choć nowy rok to czas intensywnej pracy zawodowej, to starajcie się tak zaplanować wolny czas, aby poprawić swoja kondycję, zrelaksować się.

Skorpion
Możecie się spodziewać w nadchodzącym roku wielu niespodzianek, zaskakujących wydarzeń, nowości, niezwykłych zwrotów sytuacji. Być może jakiś namiętny, gorący romans. Nie pozwólcie jednak by namiętność zdominowała wasze życie, a instynkt zapanował nad rozumem
W finansach nie będzie wielkich zmian. Jeśli szukacie pracy, być może otrzymacie ciekawą ofertę, ale musicie być bardziej otwarci, pełni wiary i nadziei na lepszą przyszłość.
Zdrowie Skorpionom będzie dopisywać. Pamiętajcie tylko o uśmiechu i nie zaniedbujcie okresowych badań kontrolnych.

Strzelec
Strzelce mogą być niestałe w uczuciach. Rozsądnie korzystajcie z szans, jakie daje wam los. Strzelce które już są w związkach czeka duża próba i to od was zależy, czy uda wam się przetrwać kryzys.
Stabilny okres w pracy i finansach. Sprzyjający klimat w pracy, uznanie szefa. Pomyślcie nad podniesieniem swoich kwalifikacji, być może w przyszłości taki wysiłek zaowocuje.
Aktywność fizyczna Strzelców wpłynie dobrze na formę i samopoczucie. Być może uda się zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów.

Koziorożec
Samotne Koziorożce nie muszą obawiać się samotności. Już w połowie roku maja szansę spotkać interesującą osobę. Koziorożce będące w stałych związkach znajdą prawdziwe oparcie w bliskich im osobach. To dobry czas na realizację rodzinnych planów, być może powiększenie rodziny?
W nadchodzącym roku z powodzeniem zaspokoicie swoje ambicje zawodowe. Być może pojawi się propozycja lepiej płatnej i bardziej prestiżowej pracy. Twoja sumienność i pracowitość zostanie nagrodzona.
Za bardzo eksploatujesz swój organizm, a on zacznie się buntować. Nie jedz w pośpiechu, zadbaj o racjonalne odżywianie, zażywaj witaminy.

Wróżka Sara
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)