zakochana para fot. Fotolia

Sekshoroskop (Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Jak przedstawiciele różnych znaków zodiaku zachowują się w łóżku? Kto z kim ma szansę osiągnąć najlepsze porozumienie, a komu jest razem nie po drodze?
/ 20.11.2017 14:39
zakochana para fot. Fotolia
Waga (23.09-23.10)
Wagi są estetami i wielbicielami sztuki i tak też traktują seks: jako sztukę miłosną, spektakl, który powinien mieć odpowiednią oprawę. Dla Wagi odpowiednia gra wstępna jest równie ważna, jak sam akt seksualny. Zresztą grą wstępną może być wszystko: wspólny taniec, kąpiel, itp. Wagi cenią partnerów, którzy potrafią stworzyć atmosferę seksualnego napięcia na długo przed tym, zanim dojdzie do zbliżenia. Zarówno panie, jak i panowie cenią ładną bieliznę u partnera (chętnie bawią się "w przebieranki") i zapach markowych perfum. Wagi są namiętne, ale nie lubią brutalnego ani dzikiego seksu. Dla mężczyzn, jak i dla kobiet Wag najlepsi będą partnerzy spod znaku Bliźniąt, Strzelca i Lwa. 
 
Skorpion (23.10-21.11)
Przedstawiciele tego znaku są obdarzeni największym magnetyzmem seksualnym i niespożytą energią erotyczną. Kto raz zaznał seksu ze Skorpionem, ten zapamięta go na długo i... nie będzie chciał się zadowolić namiastkami. Co czyni Skorpiona tak wyjątkowym? Namiętność, otwartość na nowe doświadczenia, troska o przyjemność drugiej strony i fantazja seksualna. Trzeba pamiętać jednak o jednym: Skorpiony są niezwykle zazdrosne i nigdy nie wybaczają zdrady. Najlepszymi znakami dla obu płci są Strzelec i Rak. 
 
Strzelec (22.11-20.12)
To znak, który ceni sobie swobodę i otwartość w sprawach erotycznych. Uwielbia seks w plenerze, chętnie zgłębi tajniki Tantry czy Kamasutry i pójdzie do łóżka z osobą o innym kolorze skóry. Wierność nie jest najmocniejszą stroną Strzelca, ale jeśli trafi na partnera, który zapewni mu odpowiednią dozę wolności i będzie dla niego ciągłą erotyczną inspiracją, postara się być wobec niego lojalny. Strzelec ma duży temperament, nie znosi nudy i rutyny, dlatego partner powinien go cały czas zaskakiwać (np. kupnem erotycznych gadżetów czy nagłą ochotą na seks w przymierzalni). Najbardziej udane związki czekają Strzelca z przedstawicielami znaku Wagi, Lwa i Skorpiona. 
 
Koziorożec (21.12-19.01)
Powiedzenie "cicha woda brzegi rwie"  śmiało można odnieść do przedstawicieli znaku Koziorożca. Zwykle są odbierani jako osoby oschłe, zimne, z dystansem, a w łóżku zamieniają się w erotyczne wulkany. Ich partnerzy muszą co prawda wykazać się cierpliwością i wytrwałością, ale gdy już przyjdzie co do czego, na pewno przyznają, że warto było czekać... Aby jednak Koziorożec się otworzył i pokazał swoją drugą namiętną twarz musi poczuć się przy partnerze bezpiecznie. Najlepsze związki tworzy z przedstawicieli znaku Panny, ale erotyczne szczyty osiągnie ze Skorpionem. 
 
Wodnik (20.01-18.02)
Życie erotyczne Wodników cechuje pewna ekstrawagancja i poszukiwanie nowości. Trudno się zakochują, za to zwykle mają wielu przyjaciół, a z niektórymi z nich chodzą czasem do łóżka. Taki "przyjacielski seks" to domena Wodników, bo bardzo cenią one sobie wolność i brak zobowiązań. Pociągają je erotyczne eksperymenty, ale rzadko się w nich zatracają. Chętnie zrealizują nawet najbardziej odważne fantazje swoje czy partnera, w trakcie będą jednak sprawiać wrażenie, że są obserwatorem, a nie aktywnym uczestnikiem, co nie zawsze może odpowiadać drugiej stronie. Do stworzenia szczęśliwej relacji potrzebują otwartego i wyluzowanego partnera, dlatego najlepsze relacje stworzą z innym Wodnikiem, Bliźniętami lub Wagą. 
 
Ryby (19.02-20.03)
To naczelni romantycy zodiaku. Ich seksualność jest subtelna i wyrafinowana, ale też pełna magicznej zmysłowości. Ryby sprawiają wrażenie delikatnych i wycofanych, ale miewają bardzo odważne fantazje erotyczne, dotyczące dominacji, przebierania się w różne postaci itd. Seks rodem z "50 twarzy Greya" może bardzo się Rybom spodobać, choć na pierwszy rzut oka mało kto by je o to podejrzewał. Najlepsze związki Ryby tworzą z wrażliwymi Rakami i stabilnymi Bykami, ale seksualne oświecenie przeżyją ze Skorpionami. 

Chcesz poznać sekshoroskop dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa i Panny? Sprawdź tutaj.