Obudź w sobie Dżina! Jak myśleć o życzeniach, aby się spełniały?

Wszyscy lubimy bajki, w których dżin spełnia wszystkie życzenia bohaterów. Jak nauczyć się myśleć o swoich życzeniach, aby się spełniał? Wyjaśniamy!
/ 10.07.2013 06:28

Wszyscy lubimy bajki, w których dżin spełnia wszystkie życzenia bohaterów. Jak nauczyć się myśleć o swoich życzeniach, aby się spełniał? Wyjaśniamy!

Mało kto ma świadomość, że magiczna lampa Aladyna trafia do każdego z nas podczas narodzin, niezależnie od personalnego horoskopu i rozkładu gwiazd. Jedyna wątpliwość pozostaje w kwestii kim jesteś?: panem lampy, czy jej sługą?

Obudź w sobie Dżina! Jak myśleć o życzeniach, aby się spełniały?

Kim jesteś: sługą lampy, czy jej panem?

Tak więc, lampę ma każdy z nas! Zapytasz z pewnością, dlaczego z niej nie korzystamy? A właśnie, że korzystamy, dość często zresztą. Dlaczego zatem nie spełniają się nasze życzenia? Okazuje się, że się spełniają. Jak to? Sługa lampy korzysta z niej, ale nie wie o tym. Pan lampy robi to świadomie, to znaczy zarządza procesem.

A teraz czas na przykład. Idzie zakochany młody człowiek, nazwijmy go sługa lampy. Spotyka Dżina, który proponuje mu, że spełni jego trzy życzenia. Młody człowiek, muszę zaznaczyć, nie należy do najbardziej urodziwych, biedny, mało wykształcony, ale do szaleństwa zakochany w piękną córkę finansisty, która skończyła dwie wyższe uczelnie. Co więc odpowiada młody człowiek Dżinowi? „Chcę być bogatym przystojniakiem z dyplomem z Harwardu” – przecież po takiej metamorfozie będzie mógł zwrócić na siebie uwagę ślicznotki. Dżin odpowiada: „Abra kadara” i nasz młody człowiek zmienia się nie do poznania, ale mieszka w Australii, za to z dyplomem z wymarzonej uczelni.

To typowe zachowanie „sługi”, który staje się bogaty, przystojny i mądry, ale dziewczyna, w której jest zakochany i tak nigdy jego nie będzie.

W tej samej sytuacji pan lampy spotykając Dżina powie: „Chcę się ożenić z ukochaną dziewczyną, dać jej szczęście i przeżyć z nią szczęśliwe życie”. Wyczuwasz różnicę? No, a jeśli po drodze do realizacji tego marzenia trzeba będzie zostać przystojnym bogaczem z wykształceniem – to już skutki podstawowego życzenia.

Na czym polegają podstawowe błędy źle wypowiedzianych życzeń i w jaki sposób są one wcielane w życie?

Zdaniem doświadczonych psychologów ezoteryków, podstawowym błędem jest wypowiadanie nie końcowego życzenia, ale sposoby dążenia do jego spełnienia. Drugim błędem jest zbyt duże branie na swoje barki.

Wyobraźmy sobie kolejna sytuację. Dziewczyna, patrząc z zachwytem na wystawę sklepową myśli: „Gdybym miała tę piękną suknię, Piotrek byłby mój!”. Mija miesiąc, dziewczyna dostaje od mamy wymarzoną sukienkę, Piotrek dziś ma przyjść na imprezę urodzinową – co może być lepszego od spełnienia marzeń? Uwaga, a teraz moment kulminacyjny. Przychodzi Piotrek z koleżanką naszej bohaterki Kaśką i oznajmiają, że za trzy miesiące biorą ślub i oczekują dziecka. Co się stało? Przecież sukienka jest, a Piotrka nie ma? Życzenie się spełniło, a szczęścia jak nie było, tak nie ma.

Formuła sukcesu, czyli jak sterować procesem spełniania się życzeń?

Co zrobić, aby przestać być sługą naszej magicznej lampy, a zostać jej panem? Mamy instrukcję postępowania. Należy sterować procesem spełniania się życzeń. Obudź w sobie Dżina! Ale najpierw małe ostrzeżenie. Nie będzie to łatwe, ale się nie poddawaj. A oto formuła:

  • Rozwinięta świadomość.
  • Konieczność wyjawienia końcowego życzenia, nie scenariusz jego realizacji, ale cel końcowy.
  • Emocje odgrywają dużą rolę przy wypowiadaniu życzenia. Przykład: „Chcę, aby wszyscy mnie zostawili w spokoju”. Pozytyw – wycieczka, negatyw – szpital.
  • Należy uwzględniać odpowiedni czas (na wszystko przyjdzie czas).
  • Wziąć na siebie odpowiedzialność za to, co tworzysz (wszystko co dobre i co złe, stworzyłeś Ty).
  • Bacznie obserwować przebieg procesu realizacji życzenia.

PS. Wszechświat nie zna słówka „nie”. Jeśli mówisz: Nie chcę być gruby, to jakbyś powiedział, że chcesz taki właśnie być. Zamiast tego mów: Chcę schudnąć. Wypowiedz swoje życzenie i bądź szczęśliwy!

Astrostar.pl - konsultacje jasnowidzów, tarocistów, astrologów