Numerologia - na czym się opiera i jakie może nam przynieść korzyści

Numerologia - na czym się opiera i jakie może nam przynieść korzyści

Numerologia utrzymuje, że wszystkie liczby od 1 do 9, a w szczególnych przypadkach cztery liczby, które nazywamy Mistrzowskimi (11-22-33 i 44), nadają swoje cechy osobie mającej je w dacie Urodzenia, poprzez Imiona, Nazwiska lub Podpis, jakiego używa na co dzień.
Numerologia - na czym się opiera i jakie może nam przynieść korzyści

Badając Portret Numerologiczny danej osoby, odkrywa się nie tylko pozytywne i negatywne cechy nadane jej przez liczby, ale także otrzymywane za ich pośrednictwem blokady, problemy osobowościowe, konflikty emocjonalne, agresję czy niezdolność osiągania celów. Numerolog może rozwiązać te problemy częściowo lub całkowicie, ale potrafi to zrobić jedynie osoba, która opanowała tę złożoną technikę, bo w przeciwnym razie „lekarstwo może okazać się gorsze od choroby”.

Istnieje wiele technik samopoznania i wszystkie są ważne, ale Numerologia jako jedyna pozwala na wprowadzanie znaczących zmian w cechach osobowych. Dzięki niej możemy również poznać przeżycia, które przyciągamy za pośrednictwem liczb oraz przewidzieć, jakie wydarzenia czekają nas w każdym nowym roku.

Zobacz także: Astrologia elekcyjna

Możemy swoim dzieciom nadać imiona, które pomogą im w życiu, wybrać odpowiednie liczby przed otwarciem interesu czy poznać swój potencjał, by przyszły zawód był zgodny z naszymi zdolnościami i powołaniem.

Numerologia pozwala nam spokojnie i łatwo płynąć z prądem, zamiast z nim walczyć. Dzięki temu stajemy się kapitanem, który umiejętnie i pewną ręką prowadzi swój statek do wybranego portu.

Lobos Gladys, fragment książki: Język liczb, Wydawnictwo KOS

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)