Majowy horoskop

Czy wiecie co Was czeka w najbliższych dniach? Na co możecie liczyć? Czego się spodziewać? Zapoznajcie sie z horoskopem na najbliższy miesiąc..
/ 04.05.2008 11:31
Baran
Maj miesiącem sukcesów

Rodzinę i grono najbliższych zadziwisz zaangażowaniem w domowe sprawy, umiejętnością rozwiązywania zatargów. Przyjaciele, z którymi ostatnio się mijaliście teraz Ciebie otoczą życzliwością, a Ty okażesz się jak zwykle niezawodny, nawet wobec tych, co do których byłeś nieco podejrzliwy. Urodzaj w finansach, sporo zadań zawodowych, niektóre będą od Ciebie sporo wymagały, ale to Cię jeszcze bardziej zmobilizuje! Osiągniesz najwyższy poziom skupienia, świetnej organizacji, będziesz skuteczny i pozyskasz życzliwych. Wyróżnienia, pochwały będą Twoim udziałem, Twój sukces będzie nagrodzony. Maj dla Barana jest źródłem energii, możliwe szalone miłosne uniesienia. Zdrowie będzie niezawodne, ale zwróć uwagę, byś nie przeciążył organizmu, zwłaszcza, kiedy skarżysz się na serce. Majowy horoskop

Byk
Sukces wymaga dyscypliny

Nowe wyzwania każą wchodzić w nieznane pola zainteresowań, w których odnajdziesz się jak ryba w wodzie. Odwaga połączona z obowiązkowością pozwoli osiągniesz założone cele, zwłaszcza, że przez większą część miesiąca Twoje zdrowie będzie idealne. Poczujesz, że opatrzność czuwa i Cię lubi. Konieczny jest umiar tak w jedzeniu, innych przyjemnościach jak i dyscyplina w pracy, by szefa i siebie zadowolić. Warto się pilnować, bowiem nagrodą będzie dobre samopoczucie i finansowy luz, nareszcie pieniądze wydasz bez stresu – tak jak lubisz. Uczuciowa stabilność, wynikająca z poczucia własnej wartości, pewności, wiele wyznań i zmysłowych przyjemności sprawi, że będziesz czuł się znakomicie. Związki mogą się łagodnie kończyć, inne - powoli, ale spokojnie zaczynać.

Bliźnięta
Od przybytku głowa może zaboleć
Moc wrażeń, pracy, zadań – nadmiar czasem. Jak sobie z tym poradzisz, tylko gwiazdy wiedzą, ale dasz sobie radę! Będziesz obecny na wszystkich polach na raz, pełen dobrego słowa i uśmiechu, znakomicie poradzisz sobie z różnymi obowiązkami! Będziesz żył pełnią wrażeń. Nawet, jeśli się pomylisz, wyciągniesz wnioski. Nie poddawaj się negatywnym myślom, samokrytyce, bo zdarzą się momenty niemocy. Wahania miną, trzeba je przeczekać. Mniej poważnie podejdziesz do flirtów, nowych znajomości, na weekend, na wiosnę. Bliźniak w związku też niecierpliwie się wierci i strofuje partnera – czy to konieczne? Domowe sprawy, które Cię męczyły, ruszą własnym torem, poczujesz ulgę.

Rak
Rozsądek w pracy, namiętność w uczuciach i zmyślne inwestycje
Nie licz na wielkie zawodowe sukcesy, przygotuj się na codzienną pracę, skup się tym, w czym jesteś najlepszy. Nie zawojujesz świata, ale zachowaj pewność siebie i właściwe proporcje – nie odkładaj spraw na później, nawet, jeśli niechętnie, dokańczaj zadania. Pewnych prób nie unikniesz, ale dasz sobie radę. Możesz liczyć na wsparcie kobiet z otoczenia, liczne rozmowy, wymiana myśli będzie lekarstwem na twoja potrzebę spokoju, wyciszenia się, poza tym – nie masz patentu na idealne życie rodzinne. Posłuchaj swojego organizmu, może dać sygnały osłabienia, przemęczenia – możesz nie być okazem witalności. Zaskoczysz namiętnością, odwagą w demonstrowaniu swoich potrzeb, możesz pokazać nowe oblicze kochanka. Niektóre Raki dadzą się porwać szaleńczemu romansowi, nie zapomną jednak o odpowiednich ruchach w finansach: pieniądze się będą pomnażać.

Lew
Przepełniony energią, może wybuchać
To będzie gorący miesiąc! Energii, siły, waleczności możesz mieć w nadmiarze, ważne, Lwie, byś w proporcjach ją dzielił i przeznaczał we właściwych kierunkach. Twoi partnerzy w biznesie i życiu powinni wiedzieć, że będziesz się spóźniał i nie będziesz dokładny, ale w odwadze, organizacji i rozmachu nie będziesz miał sobie równych. Bliscy niech nie liczą na cierpliwość, możesz być trudny. Nie prowokuj – to Ty możesz potem żałować. Uważaj, co mówisz najbliższym, byś nikogo nie skrzywdził. Nie pozwól się okłamywać, choćby w dobrej wierze. Dla najmłodszych w rodzinie jesteś kimś niezwykłym, to zobowiązuje, bądź czasem dyplomatą. Uważaj na finanse, ktoś nieuczciwy może Cię oszukać. Gwiazdy radzą, byś wyzbywał się zbędnej energii w plenerze, a pogoda i wolne temu sprzyjają. To ważne dla Twojego zdrowia!

Panna
W trosce o siebie zatroszcz się o najbliższych
Niektóre z Panien będą się zamartwiać - niepotrzebnie, bo maj przyniesie wiele dobrych prezentów: świetną atmosferę i sukcesy w pracy, dobre decyzje. Panno, w sferze zawodowej słuchaj głosu rozumu, licz, przeliczaj, przymierzaj – bez sentymentów. Na zimno zaplanuj działania, a przyniosą i dobre samopoczucie, pozycję i efekt finansowy. Twój umysł pracuje znakomicie, więc poddaj się testom, próbom, egzaminom – to idealny moment. Praca i sprawy rodzinne pochłoną Cię całkowicie: powinnaś zapomnieć o przykrościach, a wspólnie zadbać o lepsze dni, warto posłuchać racji innych. Uczucia wymagają teraz sporo starań, troski, jeśli zabierzesz się za wiosenne sercowe porządki, to związki na nowo zaskoczą świeżością. Partner na to czeka, potem pozwól sobie na luz.

Waga
Postarasz się, by Cię doceniono
Sukces, Wago w Twoich rękach: będziesz pełna ambicji, uporu i zdecydowania, nie będziesz się bać poważnych wyzwań, które w maju nakreślisz. Stać Cię na to, by samodzielnie wybrać zajęcie, jeśli nie będziesz zadowolona, szybko znajdziesz inne, które da Ci satysfakcję, a w pierwszej połowie miesiącMajowy horoskopa niezły dochód. Możesz się podejmować skomplikowanego tematu, sukces i satysfakcja jest pewna, wymaga jednak solidnych podstaw i przygotowania. Nie zapominaj o relaksie, wypoczynku, dobrym odżywianiu, by napięcia Cię nie osłabiły. Przyjaciele, nowi znajomi będą przy Tobie, zbliżysz się z odległą rodziną i zaniedbywanymi znajomymi. Wiele dobrego możesz doznać od młodszych od siebie, warto zaufać mężczyznom. W starych związkach zagości staraniami Wag gorące uczucie, zostaniecie docenione i odkryte na nowo przez partnerów!

Skorpion
Takiego partnera ze świecą szukać
To miesiąc wielu wydarzeń: sporo towarzyskich spotkań i popularność, w pracy pozycja nie do pokonania. Ambitne zadania spełnisz w pracy bez trudu, spodziewaj się pasma sukcesów. W gronie starych, dobrze wybranych znajomych i nowych ciekawych znajomości będziesz odpoczywał. W rodzinie może powrócić stary zatarg, oskarżenia czy krzywdzące zarzuty, nabierz dystansu i porozmawiaj z kimś życzliwym – pomoże. Zdwoisz za to starania wobec małżonków czy partnerów, by wspólnie przebywać jak najwięcej. Ucieszysz tym swoją drugą połowę, tym bardziej, że niektóre Skorpiony pozazdroszczą znajomym i zapragną zalegalizować swoje związki. Gwiazdy radzą, by nie bagatelizować przewlekłych dolegliwości i oddać się w ręce fachowca, domowe sposoby to za mało.

Strzelec
Bądź otwarty na zmiany
Maj zachęci Cię do odświeżenia duszy i ciała. Zajrzysz do najciemniejszych kątów swojego „ja”, by stwierdzić, że nie tylko inni są niedoskonali, sam ideałem nie jesteś! Na takie wnioski pomogą zabiegi upiększające, relaksacyjne, teraz zaskoczą efektami. To potrzebne, bo w wirze pracy i sukcesów, na które zasłużyłeś, trafisz na wiele towarzyskich spotkań, gdzie możesz spotkać nawet przyszłego życiowego partnera. Wokół Ciebie dobra atmosfera: umiesz sprawiać przyjemności sobie i innym, szczęśliwie Twoje konto jest obfite. Możesz i w trudniejszych sytuacjach liczyć na bliską osobę, dlatego w obliczu nagłych zmian rodzinnych wspólnie się w nich odnajdziecie. Jeśli będzie trzeba pakować manatki, zmieniać miejsce zamieszkania, zaczniesz działać i uznasz to za dar losu. Warto pomyśleć o rozwoju umysłowym: to dobra i mądra inwestycja, tym bardziej, ze lubisz się uczyć.

Koziorożec
Życie to poważna sprawa i wymaga nieustannych starań
Dobrze zorganizowany, perfekcyjny i opiekuńczy: taki będziesz wobec współpracowników i w domu. Poszukasz wykwintnych radości w postaci towarzystwa, smaków i otoczenia, nie zadowolisz się byle czym, bo jesteś smakoszem życia. Zadbasz o to, by Twój wybranek
poczuł się u Twego boku wyjątkowo: spełnisz każde niewypowiedziane nawet życzenie, pocałujesz czule i gorąco, tak, że inni będą Wam zazdrościć. Upewnisz partnera czy małżonka, że masz fantazję i jesteś opoką. Nawet daleka rodzina odczuje Twoją wspaniałomyślność, troskę, czasem nawet niezbyt potrzebną. Poczujesz, co jest istotne w życiu, niektóre Koziorożce zdecydują się założyć rodziny. Życie i najbliższych będziesz traktował jak najbardziej poważnie.

Wodnik
Duchowe poszukiwania, niepokój o sens życia prowadzą do miłości
Miłość całą pełnią otoczy Wodnika, który nagle stanie przed bogatym wyborem zainteresowanych jego osobą. Po długich rozterkach Wodnik znajdzie satysfakcjonującego partnera, któremu będzie wierny. W rodzinie teraz Wodnik wprowadzi dobrą atmosferę, zadba o bliskich, zwłaszcza o starszych mężczyzn w domu. Wierny przyjaciel może zawieść, ale to chwilowe, poza tym masz jeszcze kilku sprawdzonych. Zatęsknisz za naturą, medytacjami, ciszą. Duchowe niepokoje zejdą na bok, bo poczujesz też, że masz ciało: odezwą się zaniedbania zębów lub poważniejsze infekcje, spiesz do lekarza. Zwrócisz się ku słabszym, potrzebującym wsparcia. W pracy nic szczególnego, ale możesz liczyć na stały dochód, który pozwoli Ci na wydatki a nawet oszczędności.

Ryby
Słuchaj wewnętrznego głosu, nie zatrzymuj się
Twój dom będzie pełen gości, znajomych bliskich i dalekich. To przysporzy Ci dobrego samopoczucia, odbierzesz wiele sygnałów życzliwości. Rybo, wierz w swoje możliwości i talenty, pomyłki się zdarzają. W pracy możesz czuć się niedoceniona, uważać, że się nie nadajesz, nic bardziej mylnego! Nie miej sentymentów, pewni ludzie mogą być nielojalni, więc czas się z nimi rozstać. Ci naprawdę życzliwi podpowiedzą coś, co może być ważną informacją, uważaj też na finanse, spróbuj oszczędzać, to nie takie trudne. W miłosnych podbojach porzuć czekanie, przejmij stery w swoje ręce, bo może być za późno. Dobrze wybrałaś, tylko to jasno wyraź. Skończ też z podejrzliwością, a miło się rozczarujesz! Poszukaj pozytywnych stron związku i zdecydowanym krokiem do przodu!

Wróżka Doria
mwmedia