horoskop tygodniowy 29.10-4.11 fot. Adobe Stock

Horoskop tygodniowy (29.10-4.11.2020) dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj horoskop tygodniowy i dowiedz się, co czeka cię w tym tygodniu w miłości, w pracy i w zdrowiu. Nowa miłość, awans, a może problemy ze zdrowiem?
/ 29.10.2020 08:04
horoskop tygodniowy 29.10-4.11 fot. Adobe Stock

Poznaj swój aktualny horoskop tygodniowy (29.10-4.11):

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

MIŁOŚĆ: Poznasz ciekawych ludzi, może nawet  się zakochasz. Jeśli masz już partnera, a nie czujesz się szczęśliwa, zastanów się, co jest tego przyczyną, i podejmij właściwą dla siebie decyzję.

ZDROWIE: Szanuj zdrowie ruszaj się, uprawiaj sport.

PRACA: Planety sprzyjają realizacji ambitnych projektów i zadań. Wykorzystaj więc tę szansę dla siebie. Spodziewaj się poprawy finansowej.

Byk 21.04-20.05

MIŁOŚĆ: Staniesz się zazdrosna i podejrzliwa, i to nie bez podstaw. Twój związek może być zagrożony, ale jego przyszłość zależy od ciebie. Single natomiast mogą być dobrej myśli, planety wróżą wam udane miłosne podboje i szczęśliwe chwile we dwoje. 

ZDROWIE: Dbaj o siebie, ale unikaj chłodów i przeziębień.

PRACA: Dzięki kreatywności i odwadze odniesiesz spory sukces zawodowy. To doskonały czas na szukanie nowej drogi. Masz szansę na podwyżkę lub odzyskanie pieniędzy. 

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ: Zaczniesz błyszczeć, czarować i skutecznie uwodzić. Masz szansę na wielkie miłosne zauroczenia, fascynacje i szalony romans. Za to w stałych związkach może być chwilami nawet nudno, warto więc coś zrobić, aby przegonić rutynę.

ZDROWIE: Dobra kondycja, nie zapominaj jednak o profilaktyce.

PRACA: Będziesz przekonywująca, elokwentna i bardzo błyskotliwa. Łatwo wprowadzisz w życie pozytywne zmiany. Zadbaj tylko o dobre relacje z ludźmi. 

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ: W relacjach z innymi staniesz się nieufna, podejrzliwa, raczej chowająca się przed światem. Na szczęście twojemu związkowi nic nie grozi, a stosunki z bliskimi też się dobrze ułożą. Możliwa ciekawa podróż do kogoś, kogo kochasz.

ZDROWIE: Nie forsuj zbytnio organizmu, raczej się oszczędzaj.

PRACA: Skup się na bieżących obowiązkach. W finansach unikaj ryzyka, w biznesie nie prowokuj niejasnych sytuacji. Nie goń za złudnym powodzeniem i fortuną.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ: Będziesz cieszyć się dużym powodzeniem. Poznasz ciekawych ludzi, nawiążesz interesujące znajomości, może ktoś cię oczaruje lub ty komuś zawrócisz w głowie. W stałych związkach dużo zaangażowania i namiętności.

ZDROWIE: Nie lekceważ dolegliwości serca i wewnętrznego niepokoju.

PRACA: Uporasz się z niełatwą sprawą formalną. Pozałatwiasz wszystko w urzędach i innych instytucjach. Osoby bezrobotne mogą teraz znaleźć pracę.  

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ: Twoje stany emocjonalne będą zmienne i mogą niepokoić najbliższych. Dlatego nie bój się o tym rozmawiać, zamiast wpędzać w poczucie winy partnera i dzieci. Śmiało wyjdź do ludzi, nawiązuj nowe znajomości, bądź bardziej ufna i serdeczna.

ZDROWIE: Aktywnie wypoczywaj, korzystaj z uroków jesieni.

PRACA: Bądź gotowa na zmiany. Staraj się o awans i podwyżkę lub szukaj nowej, bardziej satysfakcjonującej pracy. Nie zdradzaj jednak nikomu swoich planów.

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ: Będziesz czuła, delikatna, ale i odważna, decyzyjna i bezkompromisowa. Teraz postawisz na swoim i śmiało podejmiesz konkretne decyzje w sprawach serca. Nie zwiodą cię czyjeś miłe słówka ani romansowe umizgi, nikt cię nie oszuka.

ZDROWIE: Unikaj ryzykownych sytuacji i brawury.

PRACA: Natłok ważnych spraw wymagających szybkich decyzji. Staniesz jednak na wysokości zadania. Możliwe ze szybko awansujesz. Spodziewaj się też poprawy w finansach.

Skorpion 23.10-21.11

MIŁOŚĆ: Wszyscy zaczną lgnąć do ciebie, ale twój partner może być trochę zazdrosny. Miej więc to na uwadze. Za to single mogą teraz liczyć na niebywałe wręcz powodzenie.

ZDROWIE: Świetna forma, ale nie zapominaj o zdrowym trybie życia.

PRACA: Planety pomogą ci zbliżyć się do sukcesu, o który zabiegasz. Bądź więc dobrej myśli i śmiało działaj. Udadzą się negocjacje, transakcje i posunięcia finansowe. 

Strzelec 22.11- 21.12

MIŁOŚĆ: W twoim związku zapanuje zgoda, spokój i harmonia. Teraz znajdziesz więcej czasu dla bliskich i rodziny, a obowiązki rodzicielskie przyniosą ci sporo satysfakcji. Osoby samotne mają szansę na obiecujące nowe znajomości.

ZDROWIE: Wyśmienita kondycja i doskonały nastrój.

PRACA: Masz szansę odnieść duży sukces, zdobyć awans lub korzystnie zmienić pracę. Pomyślnie zdasz ważne egzaminy, zdobędziesz wymagane uprawnienia.  

Koziorożec 22.12 - 20.01

MIŁOŚĆ: Samotni na pewno nie będą narzekać na samotność. Gwiazdy wciąż wam sprzyjają i obiecują udane miłosne podboje i to z wzajemnością. W stałych związkach harmonia, dużo ciepła i zrozumienia. Uważaj jednak, aby niepotrzebnie nie zranić bliskiej ci osoby.

ZDROWIE: Koniecznie zrób badania okresowe.

PRACA: Bądź odważna i konsekwentna. Możesz liczyć na spore sukcesy, które odniesiesz dzięki pomocy innym. W finansach sprzyja ci szczęście, ale gotówką gospodaruj rozsądnie.

Wodnik 21.01- 18.02

MIŁOŚĆ: Dzieci i obowiązki rodzinne przyniosą ci wiele radości i satysfakcji. Staniesz się czuła romantyczna, ale również pragmatyczna. Konkretnie myśląca o wspólnej przyszłości. Osoby samotne nawiążą ekscytujące znajomości, przed wami flirty i romanse.

ZDROWIE: Samopoczucie i kondycja fizyczna bez zarzutu. Unikaj infekcji.

PRACA: Ambicja i odwaga to cechy, dzięki którym odniesiesz zawodowy sukces, umocnisz swoją pozycję i zyskasz uznanie. Teraz jest doskonały czas na wszelkie intelektualne wyzwania, np. egzaminy, lub na korzystną zmianę pracy.

Ryby 19.02-20.03

MIŁOŚĆ: W stałych związkach dużo ciepła, wzajemne zrozumienie i poczucie bezpieczeństwa. Samotne Rybki mają teraz szansę zakochać się, poznać wiele interesujących osób oraz zyskać towarzyskie powodzenie.

ZDROWIEDbaj o siebie, ale zbytnio nie dogadzaj swemu apetytowi.

PRACA: Zakończysz trudne sprawy, odniesiesz spory sukces w finansowym posunięciu. Na co dzień będziesz cierpliwa, obowiązkowa i miła dla innych – to się opłaci.

Zobacz inne aktualne horoskopy:Horoskop na jesień 2020 dla wszystkich znaków zodiakuHoroskop miłosny na 2020 rokHoroskop numerologiczny na 2020 rok