Horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Horoskop tygodniowy (26.11–2.12.2020) dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, co w tym tygodniu czeka cię w miłości, zdrowiu i w pracy.
/ 26.11.2020 06:38
Horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Poznaj swój aktualny horoskop tygodniowy (26.11-2.12):

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

MIŁOŚĆ: To najlepszy czas na szczęśliwą miłość. Wyjątkowe szanse na fascynujące znajomości mają wszystkie spragnione miłości osoby. W stałych związkach renesans uczuć, wiele namiętności, zrozumienia i zaufania.

ZDROWIE: Doskonała kondycja i forma psychiczna. Postaw na zabiegi upiększające w domu.

PRACA: Wreszcie doczekasz się awansu, umocnisz swoją pozycję w firmie i odniesiesz sukces finansowy. Nie jest to jednak dobry czas na rozpoczynanie własnej działalności.

Byk 21.04-20.05

MIŁOŚĆ: Dobry czas na to, by zastanowić się nad własnym życiem uczuciowym, podjąć ostateczne decyzje. Zakochane pary przeżyją ekscytujące chwile, a związki przeżywające kryzys, po prostu się rozpadną. Możliwe, że już wkrótce zostaniesz matką.

ZDROWIE: Dbaj o siebie, twój organizm jest teraz podatny na infekcje.

PRACA: Nie komplikuj sobie relacji międzyludzkich w pracy, a obowiązki wykonuj solidnie. Nie możesz pozwolić sobie na żadną bylejakość. Bądź odpowiedzialna i profesjonalna. 

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ: W stałych związkach więcej bliskości i namiętnych czułych chwil. Rodzice muszą się liczyć z kłopotami natury wychowawczej.  

ZDROWIE: Nie lekceważ dolegliwości związanych z krążeniem.

PRACA: Staniesz wobec nowych, często trudnych wyzwań wymagających szczególnego zaangażowania i nowej wiedzy. Warto korzystać z mądrych rad.  

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ: Bardziej pochłoną cię bieżące obowiązki, często zawodowe, dlatego sprawy serca zejdą na dalszy plan. Gwiazdy sugerują nieporozumienia, konflikty czy kłótnie kochanków. Nowe znajomości będą raczej przelotne i krótkotrwałe.

ZDROWIE: Wskazany przegląd stomatologiczny. Nie czekaj, aż rozboli cię ząb.

PRACA: To doskonały czas na zawodowe i biznesowe sukcesy, warto więc trzymać rękę na pulsie i nie przegapić sprzyjających okazji. Zdecydowana poprawa w finansach.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ: Wreszcie zdobędziesz się na miłosne wyznania, deklaracje i ulegniesz magii miłości. W stałych związkach przypływ dobrej energii.

ZDROWIE: Twój organizm potrzebuje witamin.

PRACA: Koniecznie pozałatwiaj najpilniejsze sprawy, również urzędowe. Stań się bardziej dokładna, możliwe są bowiem błędy. Bądź bardziej wyrozumiała względem innych.

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ: W stałych związkach niespokojnie, jakieś poirytowanie, zazdrość, nieufność i podejrzliwość. Niektóre nowe fascynacje będą wystawione na prawdziwą próbę. Samotnym Pannom gwiazdy nie obiecują teraz miłości od pierwszego wejrzenia.

ZDROWIE: Częściej wychodź z domu, spacery w zimne dni dobrze ci zrobią.

PRACA: Podejmuj odważne decyzje zawodowe i śmiało wcielaj je w życie. Szczęście dopisze ci w interesach. To najlepszy czas na zyskowne transakcje.

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ: Staniesz się pewna siebie, zadbasz o swoje uczucia. W stałych związkach to ty weźmiesz inicjatywę w swoje ręce.

ZDROWIE: Dbaj o odpowiednią dawkę snu. Jest ci teraz bardzo potrzebny.

PRACA: Wykaż się decyzyjnością, konsekwencją, precyzją. Walcz o swoją pozycję, bo jesteś na cenzurowanym. W finansach bądź ostrożna, teraz nie zaciągaj kredytów.

Skorpion 23.10-21.11

MIŁOŚĆ: Planety radzą, abyś bardziej zajęła się domem i rodziną. Na miłość na pewno też znajdziesz czas.

ZDROWIE: Nie przeciążaj kręgosłupa, bo może zacząć dokuczać.

PRACA: W relacjach z ludźmi bądź wyjątkowo taktowna i dyskretna. Zajmij się bieżącymi sprawami, wielkie projekty odłóż na później. Pozałatwiaj sprawy formalne i urzędowe.

Strzelec 22.11- 21.12

MIŁOŚĆ: Masz szansę na wielką miłość, fascynację, zauroczenie. Również, jeśli tylko zechcesz, uwolnisz się z toksycznej i niszczącej cię relacji. W stałych szczęśliwych związkach będzie ciepło, harmonijnie, nie zabraknie też namiętnych nocy.  

ZDROWIE: Sprzyjać ci będzie kondycja fizyczna i dobre samopoczucie.

PRACA: Uda ci się umocnić swoją pozycję w firmie, łatwo też znajdziesz sojuszników dla swoich przedsięwzięć. To dobry czas, aby rozwijać działalność, zdobywać nowe rynki. 

Koziorożec 22.12 - 20.01

MIŁOŚĆ: Nie śpiesz się z wyznaniami i deklaracjami miłosnymi, bo wkrótce okaże się, że źle ulokowałaś uczucia. Więcej czasu i zainteresowania okaż najbliższym ,rodzinie i przyjaciołom.

ZDROWIE: Ubieraj się stosownie do pogody, uważaj, by nie przewiać uszu.

PRACA: Nie ominą cię trudne obowiązki ale będą też i sukcesy. Możliwy awans i podwyżka. To również dobry moment na transakcje typu kupno – sprzedaż. 

Wodnik 21.01- 18.02

MIŁOŚĆ: Będziesz cieszyć się dużym powodzeniem, co, niestety, może wywołać zazdrość u partnera. Bądź więc ostrożna i nie dawaj do tego powodów.

ZDROWIE: Będziesz podatna na infekcje, dbaj o siebie i bliskich.

PRACA: Twoja kariera wyraźnie ruszy do przodu. Będziesz zdecydowana i profesjonalna. Twoje pomysły mogą okazać się wręcz odkrywcze. Teraz masz też doskonały czas na rozwój duchowy. 

Ryby 19.02-20.03

MIŁOŚĆ: Będziesz obiektem westchnień, ale również możesz usłyszeć kąśliwe uwagi, które powinnaś zignorować. Twojemu związkowi nic jednak nie zagraża. Zakochani przyrzekną sobie miłość.  

ZDROWIE: Czas by zadbać o siebie i coś zmienić w swoim wyglądzie.

PRACA: Kontynuuj rozpoczęte przedsięwzięcia. Bądź cierpliwa i konsekwentna. Twojej pozycji nic nie grozi, ale nie lekceważ konkurencji. Dokładnie czytaj wszystko to, co podpisujesz. 

Zobacz inne aktualne horoskopy:Horoskop na jesień 2020 dla wszystkich znaków zodiakuHoroskop miłosny na 2020 rok