horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Horoskop tygodniowy (19–25.11.2020) dla wszystkich znaków zodiaku

Co czeka cię w tym tygodniu w miłości, pracy i w zdrowiu? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, jaki będzie ten tydzień.
/ 19.11.2020 06:15
horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Poznaj swój aktualny horoskop tygodniowy (19-25.11):

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

MIŁOŚĆ: Warto zaufać intuicji i odważyć się na zrobienie pierwszego kroku, gdy tylko zauważysz, że ktoś wysyła ci miłosne sygnały. W stałych związkach pojawi się niepokój, napięcie, podejrzenia. Warto to jak najszybciej wyjaśnić.

ZDROWIE: To dobry czas na zasłużony odpoczynek.

PRACA: Nie pozwól sobie na chwile zwątpienia, bo droga do kariery stoi otwarta. Śmiało więc przedstawiaj swe zawodowe pomysły. Wkrótce twoje starania przyniosą wymierne korzyści.

Byk 21.04-20.05

MIŁOŚĆ: Warto otworzyć się na zupełnie nowe znajomości, bo możesz liczyć na fascynujące i ekscytujące zawirowania miłosne. Nawet w długoletnich związkach zanosi się na namiętne noce i radosne pełne niespodzianek dni. 

ZDROWIE: Doskonały czas na wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające w domowym zaciszu.

PRACA: Teraz łatwo zdobędziesz nowe uprawnienia i zdasz trudne egzaminy.

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ: Zadbaj o swoją przyszłość i partnera. Unikaj sprzeczek z kimś, na kim ci przecież zależy. Czasem warto zdobyć się na kompromis lub przyznać do popełnionego błędu. Nie obawiaj się okazywania uczuć, jeśli nawet w wasz związek wkradła się nuda i rutyna.

ZDROWIE: Dbaj o długi, zdrowy sen, łatwo możesz się przemęczać.

PRACA: Trzymaj nerwy na wodzy, nie daj ponieść się emocjom i niepotrzebnym przepychankom. Twoja pozycja jest na tyle stabilna, że nie musisz o nią walczyć. 

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ: Jeśli jesteś bez partnera, to masz dużą szansę, by to zmienić. Bez obaw umów się na spotkanie, które może odmienić twoje życie. W stałych związkach ciepło, rodzinnie, ale partner będzie oczekiwać większego zaangażowania w domowe obowiązki. 

ZDROWIE: Dbaj o zdrowy tryb życia, jedz więcej owoców i warzyw.

PRACA: Zadbaj o własne interesy, więcej zdecydowania i kreatywności. Nie zastanawiaj się zbyt długo nad propozycją, która dotyczy zmiany pracy.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ: Teraz na pewno nikt nie zdoła oprzeć się twojemu urokowi osobistemu. Nawet u długoletnich par zanosi się na drugi miłosny miesiąc miodowy.

ZDROWIE: Uważaj za kierownicą, dbaj o odporność.

PRACA: Będziesz zabiegana, ale łatwo pokonasz napotkane przeszkody. Uważaj tylko na osoby zawistne i zazdrosne, bo ktoś plotkując, będzie chciał ci zaszkodzić. 

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ: Spotkasz kogoś, kto nie był ci obojętny w przeszłości. Odżyją więc stare wspomnienia, a uczucie obudzi się na nowo. Jeśli masz już stałego partnera, nie rozglądaj się i nie szukaj przygód, bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

ZDROWIE: Unikaj stresu i używek. Ostrożnie zażywaj też lekarstwa.

PRACA: Dzięki wrodzonym umiejętnościom i cierpliwości pokonasz wszystkie napotkane przeszkody. Unikaj jednak ryzykownych posunięć finansowych.  

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ: Jeżeli masz rodzinę, możesz być pewna swego partnera i tego, że spełni każdą twoją zachciankę. Ten tydzień to nie czas na zawieranie obiecujących znajomości, pielęgnuj raczej swoje pasje.

ZDROWIE: Odrzucaj czarne myśli i towarzystwo malkontentów.

PRACA: Atmosfera w pracy daleka od idealnej, ale nie daj się sprowokować. Dokładnie wszystko sprawdzaj i nie zwalaj obowiązków na innych – twój szef bacznie cię obserwuje.

Skorpion 23.10-21.11

MIŁOŚĆ: Staniesz się wyjątkowo atrakcyjna i teraz, jeśli tylko zechcesz, łatwo możesz zdobyć serce nawet zdeklarowanego kawalera. Więcej spontaniczności zaproponuje ci stały partner, będzie również namiętniej w małżeńskiej alkowie.

ZDROWIE: Dobra pora na rozpoczęcie diety.

PRACA: Jeśli jesteś szefem, to trudno będzie ci dogodzić. Nie zapominaj, że nie jesteś nieomylna. Unikaj zaciągania kredytów i dokładnie czytaj wszystko to, pod czym się podpisujesz.

Strzelec 22.11- 21.12

MIŁOŚĆ: Teraz łatwo irytować cię będą wielbiciele. Planety zapewnią ci powodzenie w miłości, ale znacznie wzrosną też twoje oczekiwania. Pamiętaj o tym, by więcej czasu spędzać z najbliższymi, szczególnie zadbaj o dzieci.

ZDROWIE: Koniecznie znajdź czas na kontrolne badania.

PRACA: Śmiało realizuj swe pomysły, bo będą one zaskakująco trafne. Łatwo zabłyśniesz swoją wiedzą i dasz się poznać jako dobry fachowiec i świetny dyplomata.

Koziorożec 22.12 - 20.01

MIŁOŚĆ: Jeśli kogoś poznasz, zachowaj zdrowy dystans, zwłaszcza na pierwszej randce. U udomowionych Koziorożców nadszedł odpowiedni moment na to, by zdobyć się na szczerą rozmowę. Jest szansa raz na zawsze wyjaśnić sporne kwestie.

ZDROWIE: Uważnie patrz pod nogi, bo możesz być rozkojarzona.

PRACA: Powodzenie w sprawach zawodowych, jednak twój awans może się opóźniać. Zadowalający stan na twoim koncie.

Wodnik 21.01- 18.02

MIŁOŚĆ: Uważaj, bo stały partner stanie się bardzo zaborczy i zazdrosny. Niestety, może cię nawet kontrolować.

ZDROWIE: Uważaj na żołądek i układ pokarmowy, ogranicz słodycze.

PRACA: Postaraj się na bieżąco wykonywać powierzone obowiązki i uporaj się z zaległościami. W finansach znaczna poprawa, możesz sobie pozwolić na szaleństwo zakupów. 

Ryby 19.02-20.03

MIŁOŚĆ: Jeśli jesteś samotną Rybką, to póki co nie zanosi się na szalone miłosne uniesienia. Nie zawiodą cię jednak przyjaciele i nie pozwolą ci poczuć się odrzuconą. Zatroszcz się o starszych krewnych, którzy potrzebują twojego wsparcia, a czasem tylko tego by ich wysłuchać. 

ZDROWIE: Najwyższa pora na to, by zatroszczyć się o swój organizm.

PRACA: Wzrosną twe zawodowe ambicje. Będziesz wzorowym pracownikiem, ale nie wdawaj się w intrygi, które mogą dostarczyć ci wrogów i spowodować lawinę negatywnych emocji.

Zobacz inne aktualne horoskopy:Horoskop na jesień 2020 dla wszystkich znaków zodiakuHoroskop miłosny na 2020 rokHoroskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku