Horoskop partnerski fot. Adobe Stock

Horoskop partnerski - czy pasujecie do siebie?

Przeczytaj horoskop partnerski i zobacz, czy do siebie pasujecie.
/ 10.02.2020 07:59
Horoskop partnerski fot. Adobe Stock

Horoskop partnerski dla wszystkich znaków zodiaku:

Baran 21.03 -20.04

Baran – ONA

Lubi czułość i okazywanie dowodów miłości. Marzy o mężczyźnie w typie supermana, zdecydowanego i silnego fizycznie. Najczęściej jednak partnerem jej zostaje mężczyzna o słabszej konstrukcji fizycznej i jest do niego bardzo wymagająca.

Nie znosi zdrad i hipokryzji. Kiedy zostanie urażona bezpowrotnie zrywa kontakty. Aby jej zaimponować warto udawać zimnego i tajemniczego. Nie należy ograniczać jej swobody, bo lubi dominować nad mężczyzną.

Kobieta spod znaku Barana lubi przywiązywać do siebie partnera w sposób delikatny i sympatyczny. Chciałaby, aby dzielił z nią obowiązki i radości. Nie znosi pantoflarzy, oglądających transmisje sportowe i rozmawiającego o rzeczach przyziemnych. Bądź nudziarzem w towarzystwie, a na pewno cię porzuci.

Baran – ON

Jest trudnym partnerem do zdobycia. Lubi kobiety z poczuciem humoru, a nawet z ciętym dowcipem. Nie znosi nudy i monotonni, a szczególnie krytyki pod swoim adresem. Najlepsza taktyka to wiara w to co robi i przyznawanie mu racji.

Jest męski, ale nie nadużywa swojej siły. Nie dowierza własnym możliwościom i ciągle szuka potwierdzenia. Lubi jak kobieta ubiera się powabnie. Powinna być twarda dla niego, ale i uległa i wykazywać entuzjazm dla jego planów. W żadnym przypadku nie powinna płakać w jego obecności.

Jest bardzo ambitny i uwielbia niespodzianki ze strony swojej partnerki np. niespodziewane wyjazdy. Bywa agresywny i drażliwy kiedy spotka go niepowodzenie, wtedy należy mu ustępować. Jest wiernym partnerem, dom i rodzinę stawia ponad wszystko, a flirty mają charakter przelotny. Ale nie przerzucaj na jego barki wszystkich obowiązków i nie chodź po domu w przetartym szlafroku, bo to najlepsza droga do tego by cię porzucił.

Byk 21.04-20.05

Byk - ONA

Trzeba pamiętać, że kobieta Byk cieszy się dużym powodzeniem. Praw jej komplementy, licz się z jej życzeniami, demonstracyjnie okazuj swoje uczucia i nie wzbudzaj zazdrości. Nadążaj za jej marzeniami i puszczaj wodze fantazji razem z nią. Obiecaj jej komfort i dostatnie życie, planuj z nią przyszłość na całe życie. Głaszcz po ręku i obsypuj pocałunkami. Bądź troskliwy i uczynny.

Ona nie znosi monotonni, zapewnij jej urozmaicone życie, stwarzaj dobrą atmosferę i nie wydawaj bezmyślnie pieniędzy. Jeśli chcesz aby cię zostawiła marudź jej systematycznie, że twoja pozycja zawodowa jest zachwiana, a nowych możliwości nie widać. Żeby ją skutecznie zniechęcić do siebie zamiast prezentów i pieniędzy wręcz jej mały bukiecik zwiędłych kwiatków.

Byk – ON

Pozyskanie mężczyzny spod tego znaku nie jest trudne. Lubi podróże częstą zmianę miejsca, ceni zaradność i inwencję. Jest wrażliwy na komplementy, pieszczoty, a szczególnie na dobrą kuchnię, więc dobra gospodyni ma u niego największe szanse. Najbardziej ceni partnerki oszczędne i gospodarne.

Równie ważne dla Byka jest pożycie seksualne i ognisko domowe. Jest wtedy spokojny i wybaczy niejedną niedoskonałość. Gdy wpada w gniew lepiej mu ustąpić, gdyż w przeciwnym przypadku rozjuszy się na dobre. Jeśli chcesz, żeby cię zostawił zaciągaj długi i bezmyślnie wydawaj pieniądze, zanudzaj go swoimi rozterkami duchowymi, bądź bierna w seksie i gotuj byle jak. Jeśli to nie poskutkuje, wygotuj w pralce jego ulubiony wełniany sweter.

Bliźnięta 21.05–21.06

Bliźnięta – ONA

Kobieta spod tego znaku ma skomplikowaną osobowość. Należy doceniać jej intelekt i pozwolić się wygadać do woli. Postaraj się zabierać ją na wystawy, spotkania dyskusyjne żeby mogła pochwalić swoją erudycją. Niezłym pomysłem byłoby zorganizowanie takiego spotkania zamiast pierwszej randki.

Powinna mieć zapewnioną stała opiekę i byt materialny. W pożyciu seksualnym wymaga wiele ciepła i delikatności. Jeśli chcesz aby cię porzuciła ograniczaj jej kontakty towarzyskie i żądaj, aby porzuciła pracę zawodową. Nie zwracaj uwagi na to co mówi i nie interesuj się jej rozrywkami.

Bliźnięta – ON

Trzeba dużo cierpliwości, aby go usidlić, bo kocha wolność i swobodę. Nie jest taki skory, aby wchodzić w małżeńskie ramy i powinności. Ceni w kobiecie twardy charakter i niezależność również tą finansową.

Zapewniaj go o swoich uczuciach, bądź beztroską kobietką i pamiętaj aby mu się nie sprzeciwiać. W pożyciu nie jest wierny, ale awantury nic nie pomogą. Lubi dobrze urządzony dom i nie znosi prac domowych i porządków. Przywiązuje wagę do etykiet i markowych rzeczy. Miewa różne kaprysy i ciężko za nim trafić. Łatwo jest go zniechęcić do siebie, ograniczając mu swobodę, żądając dokładnego planu zajęć w ciągu dnia. Na pewno cię zostawi, jeśli zrobisz mu scenę zazdrości.

Rak 22.06–22.07

Rak – ONA

Poszukuje mężczyzny który ją zrozumie, będzie jej kochankiem i przyjacielem. Lubi komplementy i różne wyróżnienia. Jest ufna, ale strzeż się jeśli to zaufanie nadużyjesz. Nie skąp czułości i doceniaj jej zalety. Opowiadaj jej o wspólnym gniazdku i o wspólnej przyszłości. Bądź wyrozumiały dla jej wewnętrznych sprzeczności. Zapewnij jej spokój i dobrobyt, a wtedy będzie bardzo szczęśliwa. Bądź też wyrozumiały dla jej nostalgicznych stanów i irytacji.

Nie powinieneś widzieć w niej tylko gospodyni domowej i matki swoich dzieci, lecz przede wszystkim żonę i kochankę. Bardzo ciężko sprawić, aby cię porzuciła, gdyż z miną męczennicy znosi wszelkie niedogodności życia codziennego, trzymając się swoich zasad. Jednak skutecznym argumentem do uwolnienia się od takiej kobiety jest przedstawienie jej zaświadczenia o bezpłodności, gdyż dzieci liczą się dla niej ponad wszystko.

Rak – ON

Rak pan potrzebuje partnerki oszczędnej, praktycznej i gospodarnej. Lubi żyć z rozmachem więc jego partnerka powinna towarzyszyć mu w realizacji czasami szalonych planów. Lubi być otaczany czułością i opieką, zapewniany ciągle, iż partnerka go kocha. Nie można się go ciągle pytać dlaczego nie ma humoru.

Do pełni szczęścia potrzebna mu jest kobieta-matka. Jest bardzo wrażliwy na wszelkie przejawy chamstwa i wulgarności. Nie można mu przeszkadzać w planach częstego zapraszania kolegów do domu i zapewniać, że jego zdanie to wyrocznia. Bardzo ciężko go porzucić, gdyż może zareagować rozstrojem nerwowym lub depresją. Ale kłótnia z jego rodziną i podarcie rodzinnego albumu powinno przynieść zamierzony skutek.

Odejdź pierwsza, gdyż on nigdy na to nie będzie miał siły i odwagi.

Lew 23.07–22.08

Lew – ONA

Same wyzwania miłosne nie wystarczą, aby ją zdobyć, powinna mieć partnera który jej czymś zaimponuje. Powinien to być mężczyzna bogaty i na stanowisku. Tylko superman może zdobyć jej serce, ale sama w miłości i emocjach jest bardzo powściągliwa. Obsypywanie jej komplementami i podarkami ułatwi ci zdobycie przychylności.

Zgadzaj się z jej zdaniem, a przy stosownej okazji zapraszaj ją do kina restauracji czy teatru. Utrzymać ją przy sobie nie jest trudno, bo lubi męską opiekę. Nie znosi kłamstwa i obłudy. Jeśli pokocha to na całe życie i bez reszty.

Nie sprzeciwiaj jej się, bo prawie zawsze ma rację. Jeśli się tak zdarzy, że będziesz jej miał dosyć to nic prostszego jak zacząć jej nie zauważać i traktować jak powietrze ograniczając fundusze na stroje i kosmetyki. Odejdź szybko, gdyż jak będziesz zwlekał obudzi się w niej prawdziwa lwica, a wtedy biada ci.

Lew – ON

Facet spod znaku Lwa kocha kobiety inteligentne i seksowne. Jego partnerka powinna być cierpliwa i tolerować jego humory i nastroje i niestety czasami skłonności do romansów i flirtów. Lubi być dumny z partnerki, która jest obok niego, więc powinna być bardzo dobrze ubrana i elokwentna.

To typowy bufon, któremu potrzebne są komplementy i zachwyty jego osobą nawet nie zasłużone. Lepiej z nim nie rywalizować, szczególnie w towarzystwie. Będzie z kobietą, wzorem gospodyni domowej, która nie będzie krytykować jego osoby i postępowania. Sprawiaj wrażenie, że jest panem domu, a podsuwając mu swoje pomysły, przekonaj go że są jego.

Jeśli będziesz go miała dosyć odmów współżycia i ośmieszaj go na każdym kroku, demaskując jego słabe strony. Bądź odmiennego zdania, zadawaj się z jego kolegami, a w domu chodź zaniedbana.

Panna 23.08–22.09

Panna – ONA

Trzeba mieć dużo cierpliwości i wytrwałości, aby zdobyć jej względy. Jest nieufna choć poszukuje wielkiej miłości. Subtelność, takt i kultura to bilet do powodzenia w zdobywaniu jej przychylności. Podziwiaj jej elokwencję i przenikliwość, szanuj jej poglądy i bądź dowcipny.

Pani Panna bardzo się przywiązuje do partnera i jest skłonna wybaczyć mu drobne przewinienia, ceni punktualność i dokładność. Bywa zazdrosna i jest bardzo czuła na tym punkcie. Nadużywając jej zaufania możesz ją bezpowrotnie stracić. Jeżeli tak się zdarzy, że ci się znudzi i będziesz chciał ją porzucić, przestań dbać o siebie i zachowuj się niechlujnie. Za ostatnie oszczędności kup koniak i wypij go sam. Przestań przestrzegać ustalonego porządku w domu, ona jest za bardzo wrażliwa aby wytrzymać chamstwo i bezczelne zachowanie.

Panna – ON

Pan Panna bardziej interesuje się znajomościami przelotnymi niż związkami stałymi. Dlatego też warto zdobyć najpierw jego przyjaźń, okazując mu bezinteresowność, a potem starać się o jego względy. Pamiętaj aby nie namawiać go, żeby wyrzekł się swoich pasji czy hobby bo to strata czasu. Przekonuj go o swojej niezależności również tej finansowej. Przywiązuje dużą wagę do dobrego zachowania i przestrzegania zasad współżycia. Warto otoczyć go opieką i adoracją a zapraszając do domu porządnie go wysprzątać i ugotować coś wykwintnego.

Szuka partnerki zrównoważonej i kulturalnej, żeby nie przeszkadzała mu w robieniu kariery zawodowej. Tylko drogą łagodnej perswazji możesz wpłynąć na jego tok myślenia. Zacznij gadać i śmiać się bez sensu jeśli stwierdzisz, że nadeszła pora na rozstanie. Jeśli chcesz zostawić go z dnia na dzień zacznij wyśmiewać jego męskość i wyrażać się nieelegancko.

Waga 23.09–22.10

Waga – ONA

Waga lubi życie przyjemne i w dostatku. Nie żąda demonstracji w uczuciach. Zwraca uwagę na takt i dobre maniery partnera. Lubi kwiaty i rozmowy o życiu kulturalnym. Przywiązuje wagę do kultury dnia codziennego. Jest dobrą żoną i matką, ale za gotowaniem i praniem nie przepada. Ma duże wyczucie estetyczne, więc poradzi sobie doskonale z urządzeniem domu.

Zacznij obrażać jej uczucia i zachowuj się jak sadysta, wtedy bez problemu rozstaniecie się z dnia na dzień.

Waga – ON

Szuka w partnerce głównie zalet umysłu, zdobywaj go ofiarnością i dobrocią. Waga nie toleruje prostactwa, lubi dobrą kuchnię i jest pedantem. Zaproponuj mu wspólny wieczór w teatrze lub na wystawie w galerii.

Ponad wszystko lubi spokój i harmonię. Pragnie równowagi, nie znosi zamętu i chaosu. Ważne jest dla niego wzajemne zaufanie. Oprócz dobrej kuchni ceni życzliwe grono rodzinne i towarzyskie. Zrazić go możesz do siebie głośną mową i głupkowatym uśmiechem. Wyprowadza go z równowagi burzenie jego wewnętrznego spokoju.

Skorpion 23.10-21.11

Skorpion – ONA

Pani spod znaku Skorpiona jest bardzo wrażliwa na formę, ceni dobre wychowanie i walory intelektualne. Ma wielkie ambicje, zainteresowana jest pozycją partnera, szczególnie jego pozycja materialną. Ceni szczerość lojalność i wierność. Przykłada dużą wagę do współżycia seksualnego i na tym polu można wiele u niej zyskać.

Dobrze zapewniać ją, że jej przyszłość będzie zabezpieczona materialnie. Nie znosi samotności, więc powinna mieć duże towarzystwo. Jeśli nawet zdradzi to dla zaspokojenia żądzy, a rodzina i stały partner pozostają dla niej święte.

Delikatną formą zniechęcenia jej do siebie jest hipokryzja i tchórzostwo. Natychmiast uwolnisz się od niej jeśli postanowisz ją zdradzić z jej najbliższą przyjaciółką. Ale pamiętaj jej zemsta będzie straszna.

Skorpion – ON

Po pierwsze musisz przełamać jego nieufność i ustępować w mniej istotnych sprawach. Ujmij go wdziękiem i nieśmiałością. Warto schlebiać jego próżności, bo przywiązuje dużą wagę do urody i seksu partnerki.

U partnerki ceni pracowitość i oszczędność. Trzeba zaakceptować jego temperament i unikać walki z nim. Bywa trudny we współżyciu, zazdrosny, lecz sam lubi szukać przygód. Trzeba mu ustępować i nierzadko znieść wiele przykrości i wygrywać z konkurentkami. Nawet jeśli wyrwie się na wolność to i tak powróci na rodzinne łono.

Aby go się pozbyć trzeba to robić stopniowo, zapraszać do domu głupkowatych znajomych i zachwycać się nimi. Minimalizuj wszelkie jego osiągnięcia, a szybko poszuka sobie wdzięczniejszego obiektu, ale pamiętaj on tak łatwo nie przegrywa.

Strzelec 22.11- 21.12

Strzelec – ONA

Trzeba jej czymś zaimponować, zwracać uwagę na swój wygląd zewnętrzny i kulturalny sposób bycia. Kobieta Strzelec lubi sport, więc partner który go uprawia wzbudza większe zainteresowanie. Lubi prezenty, więc bardzo się z nich cieszy. Można ją olśnić propozycją wyjazdu za granicę nie żądając nic w zamian.

Trzeba być bardzo wyrozumiałym i pamiętać, że nie lubi zbyt długo przebywać w kuchni i ceni sobie każdą pomoc w tym względzie. Nie wolno zapominać o wszelkich rocznicach, kwiatach i prezentach. Jeżeli zdradzi to tylko fizycznie, a nie duchowo. Trudne zadanie dla ciebie, jeżeli chciałbyś ją porzucić. Ale kiedy zaczniesz ją namawiać, aby urodziła ci 5 dzieci i wykarmiła je piersią, zbagatelizujesz rocznice ślubu i zostawisz cały dom na jej głowie, masz wielkie szanse na uwolnienie się od niej.

Strzelec – ON

Jest bardzo wybredny i ciężko go ustrzelić. Trzeba najpierw pozyskać jego zaufanie. Nie jest mu obojętna pozycja materialna partnerki. Największe szanse mają zrównoważone, inteligentne i szczere kobiety.

Należy go przekonać, że jest się odpowiednią osobą do wspólnych eskapad. Wskazana jest również częsta zmiana wyglądu i sposobu bycia. Nie można zapomnieć o zachwycaniu się jego pasjami. Należy uszanować jego poczucie wolności i swobody. Należy być dobrą gospodynią i kochanką, wymieniać z nim poglądy i ustalać plany na przyszłość. Kiedy nadejdzie ta chwila kiedy trzeba będzie się od niego uwolnić przerzuć na jego barki wszelkie rachunki domowe i przed każdym weekendem niech zacznie cię boleć głowa.

Koziorożec 22.12 - 20.01

Koziorożec – ONA

Nie ulega wątpliwości, że jest trudna do zdobycia. Jest nieufna i ostrożna życiowo. Na wstępie zaopiekuj się nią, zainteresuj się jej sprawami, zatroszcz się o stan jej zdrowia i samopoczucie. Lubi pieszczoty, ale z tego powodu nie traci głowy.

Układaj z nią wspólne plany na przyszłość i nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji. Ma wiele zdrowego rozsądku i ostatnie zdanie należy do niej. Nie znosi fałszu krętactwa i zdrady. Trudno ją zdobyć, ale równie trudno ją zostawić. Jeśli chcesz aby cię porzuciła zacznij ośmieszać ją przy koleżankach z pracy albo zacząć z nimi flirtować.

Koziorożec – ON

Wymaga podejścia delikatnego i subtelnego. Podobają mu się kobiety przede wszystkim nie narzucające się. Lubi żeby okazywać mu zainteresowanie, lubi kobiety inteligentne i wrażliwe.

U swojej partnerki szuka nie tyle czułości i opieki co intelektu i zdrowego rozsądku. Jest mocno zakompleksiony, więc z inicjatywą u niego krucho. To do partnerki należeć będzie rozpoczęcie rozmowy i poprowadzenie związku, żeby się udało. Aby go utrzymać przy sobie trzeba dużo cierpliwości i odwagi. Interesuje go życie kulturalne i dobrze zaplanowane. Nie lubi nieporządku w domu, pracy i budżecie domowym. Nie oczekuj od niego hojności ani wylewności emocjonalnej.

Kiedy zechcesz go zostawić, zacznij wtrącać się w jego sprawy prywatne, wypytuj o wszystko albo zacznij flirtować z jego przyjacielem. Sugeruj, że jest niezaradny, a jego decyzje są pozbawione sensu.

 

Wodnik 21.01- 18.02

Wodnik – ONA

Łatwo się z nią zaprzyjaźnić i zacząć traktować jako kobietę i kolegę jednocześnie. Dobrze pochwalić jej wygląd i zauważyć jej intelekt, pochwalić osiągnięcia zawodowe i społeczne. Nie bądź zazdrosny, bo zrazisz ją już na wstępie. Musi zaspokoić swoje ambicje zawodowe i wtedy współżycie z nią będzie całkiem znośne. Lubi flirtować, ale partnerowi potrafi być wierna a on powinien o tym pamiętać.

Chcesz ją zostawić? Zacznij od scen zazdrości i ośmieszania jej działalności zawodowej, albo postaw jej ultimatum: praca albo dom, żądaj maksymalnego zaangażowania w sprawy domowe i krytykuj jej sposób ubierania się.

Wodnik – ON

Szuka kobiety nieskomplikowanej i potrafiącej zrezygnować z własnych ambicji. Pragnie być panem i władcą. Ceni dobrą kuchnię, dom, dzieci.

Jego partnerka powinna się fascynować tym samym co i on. Jest niezwykle inteligentny i błyskotliwy, ale brak mu zmysłu praktycznego. Potrzebna mu jest stała asystentka i doradczyni. Na ogół jest mało odporny psychicznie i bardzo przeżywa każdą sprzeczkę. Kiedy zaczniesz krytykować jego hobby lub namawiać do intensywnego współżycia seksualnego twoje dni są przy nim policzone.

Ryby 19.02-20.03

Ryby – ONA

Ryba jest bardzo wrażliwa i uczuciowa. Pragnie mężczyzny energicznego, zdecydowanego i demonstrującego swoje uczucia do niej. Wymaga jednak delikatności i zrozumienia, trzeba z nią rozmawiać na tematy parapsychologii i zjawisk nadprzyrodzonych, starać się ją zrozumieć i stworzyć możliwość wyżalenia się w męskich ramionach.

Jest bardzo przywiązana do domu i rodziny. Bardzo przeżywa wszelkie sprzeczki i sceny. Zwraca uwagę na kulturę bycia i kocha obchodzić wszelkie rocznice, oczekuje wtedy prezentów i ciepłych słówek. Nie łatwo ją zrazić do siebie, ale kiedy to się stanie bardzo trudno odzyskać jej zaufanie i przychylność.

Ryby– ON

Jego wrażliwa psychika wymaga wiele czułości i opieki. Jest ogromnie czuły na szlachetne gesty i wyrazy uznania dla swoich umiejętności. Partnerka o silnym charakterze może łatwo nim kierować. Trzeba przymknąć oko na jego słabostki i zmienność charakteru.

Lubi życie urozmaicone, więc trzeba za nim podążać, gdyż łatwo ulega wpływom towarzystwa. Chciałby też mieć nowe znajomości i nowe sympatie. Nie można go za bardzo ograniczać, a raczej neutralizować jego zapędy swoją obecnością. Żeby go opuścić należy na okrągło wypominać jego wady i zmuszać do wykonywania obowiązków domowych. Jest bardzo czuły na punkcie swoich pasji. Bardzo przeżywa gdy umniejsza się jego osiągnięcia. Również destrukcyjnie działa na niego podważenie jego męskości i kwalifikacji w tym względzie.

Więcej aktualnych horoskopów:

Horoskop kwiatowy - kwiaty przypisane do daty urodzenia
Horoskop kwiatowy - kwiaty przypisane do daty urodzenia
Horoskop kwiatowy powie ci, jaki kwiat jest przypisany do twojej daty urodzenia i co to oznacza.
Sekshoroskop dla wszystkich znaków zodiaku
Sekshoroskop dla wszystkich znaków zodiaku
Sekshoroskop podpowie ci jaki jest temperament twojego partnera lub partnerki. Na co możesz liczyć, a czego lepiej się wystrzegać?
Horoskop miłosny na 2020 rok
Horoskop miłosny na 2020 rok
Horoskop miłosny na 2020 to przepowiednie dotyczące życia uczuciowego wszystkich znaków zodiaku. Dowiedz się, co cię czeka.
Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Horoskop numerologiczny na 2020 rok pozwoli dowiedzieć się, co liczby mówią na temat twojej przyszłości.
Horoskop roczny 2020 - przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop roczny 2020 - przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop 2020 wyjaśnia, co czeka cię w miłości, rodzinie, pracy i zdrowiu. Przepowiednie dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/29.03.2015 10:06
Waga-bliznieta