horoskop na zimę 2020 fot. Adobe Stock

Horoskop na zimę 2020/2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj swój horoskop na zimę 2020/2021 i dowiedz się, co cię czeka. Czy będziesz mieć szczęście w miłości i dobre zdrowie, a może czekają cię niespodziewane zmiany?
/ 17.12.2020 10:22
horoskop na zimę 2020 fot. Adobe Stock

Poznaj swój horoskop na zimę 2020/2021:

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

Twój nastrój będzie zmienny, jak pogoda.

MIŁOŚĆ: Nieoczekiwane wybuchy zazdrości nie będą służyć związkowi, a jednak trudno będzie ci nad nimi panować. Dobrze zrobi wam szczera rozmowa na temat przyszłości.

Jesteś singielką? Grudzień nie przyniesie w tej kwestii zmian, ale w styczniu pojawi się kilka okazji do obiecujących spotkań. Miej oczy szeroko otwarte.

DOM: Domowe obowiązki przestaną cię męczyć, w dbaniu o porządek i wygląd mieszkania odnajdziesz przyjemność.

ZDROWIE: Na początku lutego może dopaść cię wyjątkowo paskudna infekcja, z której skutkami mierzyć się będziesz do wiosny. Dbaj o zdrowie bliskich, zwłaszcza dzieci.

Byk 21.04-20.05

W stałych związkach namiętnie, samotni znajdą miłość.

MIŁOŚĆ: Koniec grudnia będzie czasem ważnych deklaracji uczuciowych. Poczujesz, że jesteś gotowa na kolejny etap.

Jesteś singielką? To może się zmienić już na początku nowego roku. Obrót spraw cię zaskoczy, tym bardziej, że obiekt zainteresowania zupełnie nie wpisuje się w twój ideał mężczyzny.

DOM: Nie unikniesz większych wydatków, przez co zimowy wyjazd stanie pod znakiem zapytania. Szukaj oszczędności tam, gdzie to możliwe.

ZDROWIE: Koniec grudnia będzie refleksyjny, nie wszystkie podsumowania cię ucieszą. Lepszy nastrój wróci w styczniu i utrzyma się do końca zimy.

Bliźnięta 21.05–21.06

Początek roku będzie obfity w obiecujące spotkania.

MIŁOŚĆ: Niewykluczone rozstanie, nawet, jeśli znacie się od lat. Nie rozpaczaj, w lutym twoje życie towarzyskie rozkwitnie.

Jesteś singielką? Styczniowe randki mogą sprawić, że pojawi się problem z wyborem. Sama nie będziesz wiedzieć, czego tak naprawdę oczekujesz od partnera.

DOM: Zrób porządki w kuchni, w przeciwnym razie wkrótce okaże się, że wiele produktów będziesz musiała wyrzucić.

ZDROWIE: Dbaj o odporność i nie przesadzaj z ćwiczeniami. Bez problemu zrzucisz zbędne kilogramy, jednak kluczem okaże się dieta.

Rak 22.06–22.07

Długie zimowe wieczory pozwolą ci wypocząć.

MIŁOŚĆ: Czekają cię duże zmiany, nie ze wszystkich będziesz w pełni zadowolona. Decyzje podejmuj z rozwagą, nie ulegaj porywom serca, mogą cię zwieść.

Jesteś singielką? Przyjaciele będą dawać ci do zrozumienia że już pora, byś zmieniła swój status. Nie ulegaj presji otoczenia, na miłość przyjdzie czas dopiero wiosną.

DOM: Docenisz spokój i długie wieczory z książką w ręku lub oglądając nowy sezon serialu. Odkryjesz, że historie oparte na faktach w dużej mierze odzwierciedlają to, co dzieje się w twoim życiu.

ZDROWIE: Połowa stycznia to ostatni dzwonek, by udać się do dentysty. W przeciwnym razie czeka cię nie tylko ból, ale i duże wydatki.

Lew 23.07–22.08

Utkniesz w domu i odkryjesz, że... właśnie o tym marzyłaś.

MIŁOŚĆ: Koniec grudnia wcale nie będzie tak spokojny, jak się spodziewałaś, za to już w styczniu nastąpi stabilizacja.

Jesteś singielką? Docenisz dobre strony tej sytuacji i poświęcisz czas własnym pasjom. Dopiero w lutym pojawi się ktoś, kto zmieni twój rozkład dnia.

DOM: Poczujesz się dobrze we własnych czterech kątach. Zapragniesz drobnych zmian i wcielisz je w życie, a efekt pozytywnie cię zaskoczy.

ZDROWIE: W wietrzne dni nie zapominaj o szaliku i czapce. Będziesz podatna na infekcje gardła i ucha.

Panna 23.08–22.09

Będziesz wobec siebie krytyczna, ale przyniesie to dobry skutek.

MIŁOŚĆ: W stałych związkach sielanka, miło będziesz spędzać czas w towarzystwie partnera. Odkryjesz, jak wiele was łączy.

Jesteś singielką? Na nowe znajomości otwórz się w drugiej połowie stycznia. Twoje życie towarzyskie wróci na stare tory, a ty odetchniesz pełną piersią.

DOM: W połowie stycznia czekają cię spore wydatki, za to pojawi się nieoczekiwany zastrzyk gotówki.

ZDROWIE: Kompleksy na punkcie własnego wyglądu skłonią cię do drastycznych zmian. Ich efekty będą pozytywne, nie wahaj się.

Waga 23.09–22.10

Los szykuje ci niespodziankę, a ty ostro weźmiesz się za porządki, nie tylko w szafie.

MIŁOŚĆ: Związek, który nie przynosi satysfakcji, a jest przyczyną cierpienia, pora zakończyć. W lutym bolesny cios ze strony bliskich.

Jesteś singielką? Tej zimy nie będziesz szczególnie aktywna towarzysko, a jednak los szykuje ci niespodziankę.

DOM: Początek zimy będzie czasem porządków w szafie. Ubrania, których nie włożyłaś od lat mogą posłużyć jeszcze komuś innemu.

ZDROWIE: Bóle głowy, które pojawią się w styczniu, mogą mieć związek ze stresem. Przyda ci się więcej snu.

Skorpion 23.10-21.11

Wreszcie wyjdziesz do ludzi, by poznać kogoś, kto na zawsze odmieni twoją codzienność.

MIŁOŚĆ: Odnajdziesz radość w zaskakiwaniu partnera i będziesz oczekiwać tego samego. Otwarcie mów o uczuciach, nie bój się zranienia.

Jesteś singielką? By kogoś poznać, wyjdź z domu. Ostatni czas temu nie sprzyjał, ale jeszcze tej zimy to się zmieni.

DOM: Koniec grudnia pomoże uporać się z naprawą sprzętu, który szwankował od lat.

ZDROWIE: Pod koniec stycznia możliwe gorsze samopoczucie i stan podgorączkowy. Oszczędzaj się, weź wolne i zostań w domu.

Strzelec 22.11- 21.12

Bądź oszczędna, bo czekają cię duże wydatki.

MIŁOŚĆ: Spotkasz mężczyznę, którego nie widziałaś od lat i zauważysz, jak wiele was różni. Nie oglądaj się za siebie, żyj tym, co tu i teraz.

Jesteś singielką? Przystojny brunet może zawrócić ci w głowie, ale uważaj: zwodzi cię. Jego serce jest już zajęte.

DOM: Odwiedziny bliskich wprawią cię w dobry nastrój, ale narażą na spore wydatki. Nie wydawaj pieniędzy lekką ręką.

ZDROWIE: W grudniu uważaj na mroźne noce, w styczniu ubieraj się stosownie do pogody. Słoneczne dni wcale nie oznaczają, że możesz zrezygnować z szalika.

Koziorożec 22.12 - 20.01

Wreszcie zaczniesz spotykać się z bliskimi, twój nastrój wyraźnie się poprawi.

MIŁOŚĆ: Wiele miłych chwil, romantycznych wieczorów i kolacji przy świecach. Ta zima przyniesie ożywienie w uczuciach. Bardzo możliwe, że wkrótce dowiesz się, że zostaniesz mamą.

Jesteś singielką? Będziesz zaskoczona tym, kto pojawi się w twoich myślach. Choć znacie się od dawna, dopiero teraz zauważysz, jak wiele was łączy.

DOM: Poczujesz, jak bardzo brakuje ci kontaktu z innymi i zapragniesz to zmienić. Styczniowe spotkanie z przyjaciółką poprawi ci nastrój.

ZDROWIE: Początek stycznia to dobry czas na rozpoczęcie diety i planu treningowego. Będziesz mieć jednak problem z samodyscypliną.

Wodnik 21.01- 18.02

W związkach dbaj o zaufanie, łatwo możesz je utracić.

MIŁOŚĆ: Jeśli jesteś w stałym związku, strzeż się adoratorów. Będziesz skłonna do zdrady, ale jeśli ulegniesz, partner ci nie wybaczy.

Jesteś singielką? Zbyt wysokie oczekiwania wobec mężczyzn sprawiają, że w najbliższym czasie nikt nie zdobędzie twojego serca.

DOM: Będziesz rozważać wzięcie kredytu na zakup, który znacznie przekracza twoje możliwości finansowe. Dokładnie czytaj wszelkie umowy.

ZDROWIE: W połowie stycznia możliwa infekcja, ale szybko się z nią uporasz. Ubieraj się stosownie do pogody, w marcu niewykluczona kontuzja.

Ryby 19.02-20.03

Z zapałem będziesz planować weekendowe wyjazdy, ale nie wszystkie dojdą do skutku.

MIŁOŚĆ: Zapragniecie być daleko stąd, tylko we dwoje. Los jednak spłata wam figla i pokaże, że szczęście czeka na was w domowym zaciszu.

Jesteś singielką? Styczniowe spotkanie zaowocuje początkiem związku, jednak ten nie przetrwa dłużej niż do wiosny. Nie rozpaczaj, nie warto.

DOM: Drobne kłótnie związane z tym, że ktoś miga się od domowych obowiązków zepsują ci nastrój. Szczerze rozmawiaj z bliskimi o tym, co czujesz.

ZDROWIE: W grudniu i w styczniu doskonała forma fizyczna, za to w marcu poczujesz się przemęczona. Pamiętaj o zdrowej diecie i odpowiedniej dawce ruchu.

Zobacz też:Wielki horoskop na 2021 rok - przepowiednie dla wszystkich znaków

Tagi: horoskop