Horoskop na wrzesień 2011

Horoskop na wrzesień 2011 roku.
/ 25.05.2008 23:03

Baran

„Przyjaciel to ktoś, kto daje ci totalną swobodę bycia sobą.”
Jim Morrison

Barany skupione będą we wrześniu na wykonywaniu nudnej, ale koniecznej pracy. Narzekać mogą także na problemy zdrowotne, szczególnie, gdy wcześniej zaniedbały objawy. Będą bardziej niż zwykle krytyczne wobec najbliższych.
Barany urodzone w pierwszych dniach znaku mogą liczyć na sprzyjające szczęście, szczególnie na początku miesiąca, natomiast osoby urodzone między 6 a 22 marca mogą napotykać na różne trudności.
W stałych związkach relacje układać się będą spokojnie i harmonijnie. Wolne Barany marzyć będą teraz o założeniu rodziny.

 

Byk

„Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał.”
Edward Stachura

Byki, które dotychczas solidnie pracowały, we wrześniu będą mogły z czystym sumieniem oczekiwać powiększenia salda na swoim koncie. Natomiast te, które były leniwe będą musiały wziąć się za nadrabianie zaległości.
W uczuciach panować będzie ład i harmonia, a pod koniec miesiąca staną się jeszcze bardziej namiętne. Wolne Byki wejdą w gorący romans.
W sprawach praktycznych będą teraz racjonalne, a ich decyzje rozważne i przemyślane. Na początku miesiąca poświęcą czas swoim artystycznym zamiłowaniom.

 

Bliźnięta

„Są dwie rzeczy, których mężczyzna ukryć nie potrafi - kiedy jest pijany i zakochany.”
Antyfanes

Bliźnięta będą we wrześniu roztargnione i rozkojarzone. Mogą narzekać na problemy ze zdrowiem i wskazane będzie zrobić podstawowe badania, niemniej jednak warto zadbać o relaks i wypoczynek. W pracy czekać je będzie nadrabianie zaległości i wykonywanie codziennych obowiązków. Będą to zajęcia mało ciekawe, jednak niezbędne.
Wolne Bliźnięta mają okazję poznać dużo ciekawych osób i niektóre z nich tęsknić będą za stałym, stabilnym związkiem. Druga połowa miesiąca przyniesie im sporo wyzwań i przygód erotycznych. W stałych związkach relacje znacznie się ożywią.

 

Rak

„Życie każdego człowieka jest dziennikiem, w którym chciałoby się napisać jedną historię, a pisze się inną.”
James Matthew Barrie

We wrześniu Raki będą bardzo dyplomatyczne, każdą swoją decyzję będą dokładnie analizować. Osoby urodzone między 27 a 30 czerwca mogą mieć wrażenie, że trudno im czegoś w życiu dokonać, a także mogą mieć kłopoty ze zdrowiem.
W pracy skupią się na codziennych obowiązkach i będą dobrymi pracownikami, co przyniesie im korzyści finansowe.
Początek miesiąca nie będzie sprzyjający w kontaktach z innymi, może dochodzić do nieporozumień i konfliktów.

 

Lew

„Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.”
Gabriel García Márquez

Lwy będą w tym miesiącu flirtować i romansować, poznawać nowych ludzi i kokietować płeć przeciwną. Osoby zajmujące się sztuką, będą miały wenę i wyczucie piękna. W pracy będą porządkować zaległe sprawy z przeszłości i niewiele uda im się zrzucić na innych. Najpilniejszymi sprawami będą musiały zająć się same.
Lwy, które urodziły się 20 i 21 sierpnia mogą odczuwać, że sprawy nie układają się po ich myśli.
W relacjach z innymi mogą być teraz wyjątkowo nerwowe i wybuchowe. Powinny więcej wypoczywać.

 

Panna

 "Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj."
Andrzej Niewinny Dobrowolski

Panny w tym miesiącu będą wracać myślami do przeszłości. Zajmą się porządkowaniem swojego życia, a ich działania przyniosą im duże korzyści materialne. Będą doskonale zorganizowane i nadmiar pracy nie sprawi im najmniejszego problemu, choć mogą narzekać i doszukiwać się dziury w całym.
Na początku września w sprawach uczuciowych będą niezdecydowane i pojawią się trudności w relacjach z innymi. Druga połowa miesiąca przyniesie znaczną poprawę sytuacji i wolne Panny będą miały okazję przeżyć z kimś nowopoznanym fascynujący romans, który może przerodzić się w stabilny związek.

 

Waga

"Dobre małżeństwo składa się z lepszej połowy i z mocniejszej połowy."
Victor Kova

Wagi staną się w tym miesiącu kreatywne i twórcze, odznaczać się będą ogromnym talentem i pomysłowością. Niejedna osoba spod tego znaku podejmie teraz decyzję o wejściu w związek małżeński lub stanie na ślubnym kobiercu. Będzie to miesiąc ciężkiej i wytężonej pracy, robienia porządków powakacyjnych i nadrabiania zaległości.
Wagi urodzone w dniach 26 i 27 września wchodzą w dość trudny okres w swoim życiu i będą musiały dokonać wielu zmian.

 

Skorpion

„Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.”
Stanisław Jerzy Lec

Skorpiony będą w tym miesiącu aktywne i pracowite. Wobec siebie i najbliższego otoczenia mogą być jednak zbyt krytyczne. Będą często w sytuacjach, w których wykazać się trzeba będzie dyplomacją i mogą mieć z tym spore kłopoty, bo z natury są przeciwieństwem dyplomacji. W pracy, zajmą się głównie wykonywaniem żmudnej roboty papierkowej, ale będą przy tym odpowiedzialne i zdyscyplinowane, co przyniesie im dodatkowy dochód. Druga połowa miesiąca będzie szczególnie korzystna dla wolnych Skorpionów, mogą wejść w tym czasie w ekscytujący związek.

 

Strzelec

„W życiu, bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.”
Paulo Coelho

Strzelce we wrześniu będą prowadzić aktywne życie towarzyskie, które często połączone będzie ze sprawami zawodowymi. Osoby urodzone na początku znaku mogą liczyć na niespodziewany uśmiech losu lub wygraną na loterii. W pracy czekać je będzie porządkowanie spraw i dokumentów, a także żmudne zabieganie o dodatkowe zlecenia. Wolne Strzelce największą szansę na poznanie kogoś o podobnych zainteresowaniach mają w pierwszej połowie miesiąca. W drugiej połowie może dochodzić do nieporozumień.

 

Koziorożec

„Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.”
Woody Allen

Koziorożce będą we wrześniu dużo pracować. Pojawią się nowe i stare zobowiązania i z trudem znajdą na to wszystko czas. Niemniej jednak mają teraz korzystny i szczęśliwy czas i ze wszystkim sobie poradzą. Ich finanse dzięki temu wzrosną, co wpłynie na poprawę ich nastroju i samopoczucia. Powinny zadbać w szczególności o swoje zdrowie, ponieważ mogą przypomnieć o sobie przewlekłe dolegliwości, które wymagać będą długotrwałych zabiegów. W uczuciach najlepszy czas będzie w drugiej połowie miesiąca, kiedy to Koziorożce przeżyją upojne noce z ukochaną osobą, a wolne osoby zaangażują się w romans.

 

Wodnik

„Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia.”
Erich Fromm

Wodniki w tym miesiącu będą nadrabiać zaległości i porządkować sprawy z przeszłości. Miesiąc ten wydawać im się będzie nudny i uciążliwy, ponieważ będą zmagać się z wykonywaniem rutynowej i mało ciekawej roboty papierkowej. Na szczęście mogą liczyć na urozmaicone życie towarzyskie, które zrównoważy im nieprzyjemności w pracy. Wolne Wodniki poznać mogą sympatyczną osobę, z którą prowadzić będą interesujące i rozbudowane rozmowy. W stałych związkach atmosfera będzie stabilna i harmonijna, jedynie w drugiej połowie miesiąca mogą pojawić się drobne kłótnie i nieporozumienia.

 

Ryby

„Wszyscy wierzą, że kropla rozpływa się w oceanie, ale mało, kto wie, że ocean rozpływa się w kropli.”
Elizabeth Gilbert

Ryby zajęte będą we wrześniu robieniem porządków. W pracy nadrabiać będą zaległości, jakie powstały w czasie urlopu. Także w domu będą sprzątać i zajmować się rzeczami, które od dawna odwlekały. Wszystko pójdzie doskonale, ponieważ będzie to sprzyjający czas na sprawne i fachowe załatwianie spraw. Ryby będą teraz w bardzo dobrych relacjach z otoczeniem.
Znacznie bardziej korzystnym czasem w sprawach uczuciowych dla osób wolnych będzie druga połowa miesiąca, jednak Ryby w związkach powinny uważać, aby nie lokować swych uczuć poza związkiem, bo partner będzie wyjątkowo zazdrosny.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)