Horoskop wielkanocny

Sprawdź horoskop wielkanocny! Jak spędzisz Wielkanoc w tym roku? Będzie pełna miłości, bliskości i relaksu, czy szaleństwa, atrakcji na świeżym powietrzu i totalnie mokrego śmingusa-dyngusa?
/ 15.04.2014 17:39

Sprawdź horoskop wielkanocny! Jak spędzisz Wielkanoc w tym roku? Będzie pełna miłości, bliskości i relaksu, czy szaleństwa, atrakcji na świeżym powietrzu i totalnie mokrego śmingusa-dyngusa? 

Horoskop na Wielkanoc

fot. Fotolia

Oto specjalny horoskop na Wielkanoc - 12 znaków zodiaku i 12 wielkanocnych przepowiedni. Przeczytaj, co się wydarzy w Wielkanoc.

 

Baran

Wielkanoc dla Baranów będzie spokojna i szczęśliwa. Nie macie się czego obawiać. No, może poza spiętrzeniem kilku obowiązków związanych ze sprzątaniem. Za tym specjalnie nie przepadacie. Poza tym idylla rodzinna, spacery i wyjątkowo mokry śmigus-dyngus. Zazwyczaj kłótliwe Barany, tym razem będą bardzo wyciszone. To dobry moment na ważne życiowe decyzje. Nie przesadzajcie z jedzeniem. Żurek, biała kiełbasa, mazurki i baby są przepyszne, ale chyba lepiej nie cierpieć przez całą Wielkanoc i tydzień po?

Horoskop na Wielkanoc

 

Byk

Byki będą jak zwykle bardzo aktywne, ruchliwe i wszędzie ich będzie pełno. Do tego stopnia będą wszędobylskie i wszechwiedzące, że o konflikty, czy drobne nieszczęścia będzie łatwo. Czasami lepiej się wycofać, niż iść w zaparte i brać wszystko na rogi. Tak będzie tuż przed samymi świętami. Wielkanoc będzie już pełna odpoczynku i czasu spędzonego z bliskimi. Uważaj na śmigus-dyngus na dworze. Jeszcze nie ma upałów, o przeziębienie więc nie trudno!

Horoskop na Wielkanoc

 

Bliźnięta

Bliźnięta będą bardzo zapracowane tuż przed Wielkanocą. Wielki Tydzień przemknie niemal niepostrzeżenie, a i w święta nie zdążycie odpocząć. Ledwo się zaczną, a już będą się kończyć. Niestety. Pomyście, co zrobić, żeby nieco zwolnić tempo. Mimo wszystko. Za to uda wam się pogodzić z osobami, z którymi mieliście na pieńku. Wielkanoc to czas odrodzenia i nadziei, warto więc puścić wszelkie urazy w niepamięć. I nie boczcie się, jeśli zostaniecie oblani w  Lany poniedziałek. Przecież to tradycja i zabawa z przymrużeniem oka.

Horoskop na Wielkanoc

 

Rak

Rak jak to zwykle Rak lubi wszystko robić wspak. Wszyscy będą się cieszyć świętami wielkanocnymi, a Rak nie wiedzieć czemu będzie nadąsany i nieszczęśliwy. Może warto już zawczasu zapobiec takiemu niezbyt świątecznemu i wiosennemu nastrojowi? Nastawić się nieco bardziej optymistycznie do życia. Może pocieszy i odpowiednio nastroi was fakt, że na horyzoncie czai się masa miłości. Może to olbrzymia szansa dla Raków singli? Kto wie. Warto się więc zdecydowanie rozchmurzyć, by nie przegapić życiowej szansy. Poza tym szkoda świąt i wolnego czasu na takie grymasy.

Horoskop na Wielkanoc

 

Lew

Lew będzie jak zwykle w święta dumny niczym paw. Najpiękniejsze u niego pisanki, najgrzeczniejsze dzieci, najsmaczniejsze potrawy i najciekawiej spędzony czas wolny. A! I oczywiście najbardziej mokry Lany poniedziałek. Jakżeby inaczej. Żyć nie umierać z takim nastawieniem do świąt wielkanocnych i do świata. Czasami tylko dobrze jest posłuchać też, co dzieje się u innych i co u nich dobrego się wydarzyło. Pochwalić bliskich też nie zaszkodzi, w końcu nie wszystkie przygotowania wielkanocne ogarnąłeś samodzielnie, prawda? Jeśli nie będziesz, drogi Lwie, zbyt zapatrzony w siebie, może uda się wyskoczyć ze znajomymi i spędzić bardzo miło czas w takim wesołym gronie.

Horoskop na Wielkanoc

 

Panna

Panna będzie w Wielkanoc dla wszystkich miła, sympatyczna i łaskawa. Jak nigdy! Święta wpłyną niemal zbawiennie na kapryśny charakter zodiakalnej Panny. Panny staną się opiekuńcze niczym strażniczki domowego ogniska. Pobawią się z dziećmi, ze starszymi pospacerują, będą nawet wykonywać wszelkie domowe obowiązki z uśmiechem na ustach. Cud wielkiej nocy i odrodzenia? Mokry smigus-dyngus to będzie wspaniały czas zabawy i radości z najbliższymi. Tylko nie przesadź z ilością wody. Czy wiadra to na pewno odpowiednia pojemność?

Horoskop na Wielkanoc

 

Waga

Wagi będą tej Wielkanocy bardzo skupione i uważne. Być może w tym roku pierwszy raz będziesz urządzać śniadanie wielkanocne u siebie? Tak czy inaczej święta wypadną wspaniale i wszystko pójdzie jak po maśle. Zabłyśniesz jako wzorowa gospodyni i pani domu. Nawet drobne potknięcia przejdą niezauważone. Wagi w związkach będą się czuły niemal idealnie, otoczone miłością i zrozumieniem. Kto wie czy to nie będzie najlepszy czas na powiększenie rodziny lub podjęcie jakichś nowych wyzwań życiowych? Warto już teraz zrobić ten pierwszy krok.

Horoskop na Wielkanoc

 

Skorpion

Skorpiony i Skorpionice w Wielkanoc będą zabiegane, zatrwożone czy wszystko się uda i nie będą miały czasu odpocząć. Odpoczną tak naprawdę dopiero po... świętach. Za to Zajączek wielkanocny przyniesie im bardzo trafione upominki. Pisanki będą wyjątkowo piękne w tym roku, a rodzina niezwykle życzliwa. Jak nigdy. W Lany poniedziałek nastąpią pewne petrurbacje wodne i niesnaski z tym związane, ale ogólnie będzie sporo śmiechu, więc wspomnienia będą bardzo radosne. To wyjątkowy czas, warto go uwiecznić na zdjęciach i domowych filmach!

Horoskop na Wielkanoc

 

Strzelec

Zodiakalne Strzelce będą się czuły w Wielkanoc niczym pączuszki w maśle, albo mazurki w lukrze. Wszystko będzie zrobione i podane na czas pod nos. Będą się relaksować, dbać o siebie, spędzać czas na świeżym powietrzu. Wielkanoc będzie cudownym czasem pełnym odpoczynku i bliskości. Warto było czekać cały rok. Może tylko, drogi Strzelcu, zapytaj najbliższych, czy im w czymś nie pomóc, w czymś nie wyręczyć? Nie można tak bezwstydznie korzystać z życia i przyjemności bez oglądania się na innych. Śmigus-dyngus będzie w tym roku wyjątkowo zabawny. Przygotuj się już zawczasu.

Horoskop na Wielkanoc

 

Koziorożec

Koziorożce będą w Wielkanoc przepełnione miłością do ludzi i do świata. Czas świąt będzie dla nich doskonałą okazją, by uporządkować wnętrze domu i uładzić pewne sprawy wewnętrzne. Przemyślicie parę spraw, znajdziecie czas na to, na co od dawna wam go brakowało. Poczujecie nareszcie wiosnę i zadbacie o swoją urodę. Trochę aktywności tylko wzmocni waszą odporność, a Lany poniedziałek w niczym wam nie zadzkodzi. Korzystajcie więc z wielkanocnych tradycji do woli, bo święta są takie krótkie!

Horoskop na Wielkanoc

 

Wodnik

Dla Wodników Wielkanoc, a zwłaszcza Lany poniedziałek to niemal najlepszy czas w roku. Świetnie się czują na łonie odradzającej się natury i wówczas kiedy mają czas przeżywać emocje i wsłuchać się w duchowe sprawy. Nie pozostaje wam nic innego, jak poddać się bezwolnie świątecznej atmosferze i radosnemu nastrojowi. Nie brońcie się przed tym pod żadnym pozorem! Będzie cudownie, kolorowo i wiosennie. Pisanki trochę się nie udadzą, ale kto by się przejmował takimi drobiazgami. Życie jest za krótkie na takie błahostki. Pamiętajcie o tym nie tylko od święta, ale i na co dzień!

Horoskop na Wielkanoc

 

Ryby

Ryby, podobnie jak zodiakalne Wodniki, lubią czas wielkanocny. Może tylko odrobinę słabszy będą mieć humor. Na horyzoncie będą się jawić niestety jakieś niedobre wydarzenia. Póki jeszcze nie dadzą o sobie znać, może warto cieszyć się świętami? Cieszyć się życiem? Po co martwić się na zapas? Spędźcie ten czas z bliskimi, naładujcie akumulatory, a wszelkie złe sprawy tego świata będą wam niestraszne. W Lany poniedziałek poczujciecie się jak ryba w wodzie. To akurat chyba nikogo nie powinno zdziwić. Bawcie się dobrze!

Horoskop na Wielkanoc

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)