Horoskop na Nowy Rok 2013

Jesteś ciekawy, co czeka cię w roku 2013? Przeczytaj swój horoskop na Nowy Rok! Specjalnie dla was, wróż Rosarius opracował horoskop dla koziorożców, wodników, ryb, baranów, byków, bliźniąt, raków, lwów, panien, wag, skorpionów i strzelców na rok 2013!

Jesteś ciekawy, co czeka cię w roku 2013? Przeczytaj swój horoskop na Nowy Rok! Specjalnie dla was, wróż Rosarius opracował horoskop dla koziorożców, wodników, ryb, baranów, byków, bliźniąt, raków, lwów, panien, wag, skorpionów i strzelców na rok 2013!

Horoskop na Nowy Rok 2013

Fot. Depositphotos

2013 w horoskopie chińskim to rok węża. Co się w nim zmieni? Co czeka nas w miłości, pracy, jak ułożą się sprawy zdrowotne i finansowe? Sprawdźcie już teraz!

 

Koziorożec

Miłość: Rok 2013 jest pokazany dla osób spod znaku Koziorożca w karcie otwartości i stabilności emocjonalnej. Nowe znajomości przyczynią się do nowego spojrzenia na otaczający świat i jak się okaże pod koniec roku, także i innych niespodzianek, które dadzą Wam wiele radości i szczęścia. Dla osób samotnych rok pozytywnych i niesamowitych wrażeń.
Praca: Niestety stagnacja będzie Was trzymać przez przynajmniej okres 8 miesięcy. Nie widać żadnych nieprzewidywalnych działań, które mogłyby zmienić daną sytuację w Waszej dotychczasowej pracy. Awans przełożony zostanie na drugą połowę roku. Szereg wyjazdów na dłuższą metę może być utrapieniem, natomiast do wszystkiego można się przyzwyczaić.
Finanse: Dobry rok na inwestowanie własnych oszczędności. Pod koniec roku pojawiają się niezapowiedziane wydatki, które doprowadzą do destabilizacji Twojego życia, jednak po około 60 dniach wszystko wróci do normy. Nie przesadzaj z wycieczkami, karty pokazują, że po prostu przepłacisz.
Zdrowie: Zadbaj o poprawną postawę ciała, a dolne partie kręgosłupa znów zaczną normalnie pracować. Obniżaj swój poziom stresu na sytuacje, na które i tak nie masz wpływu. Dbaj o swoje gardło i struny głosowe. W okresie później wiosny zrób badania profilaktyczne.

 

Wodnik

Miłość: Dobry rok dla Wodników w sferze relacji partnerskich. Rok pozytywnych zaskoczeń, niespodzianek. Początek roku trudniejszy, wymagający większego zaangażowania i skupienia się na partnerze. Natomiast okres wakacyjny bardzo emocjonalny i realizujący wcześniej zamierzone plany.
Praca: Rok pod tytułem „zmian” i to od początkowego miesiąca. Zmiana własnych kompetencji pojawia się wiosną, zmiany związane z planowanym awansem na początku lata. Czasem przejściowym jest okres jesienny, w którym będziesz podejmował decyzje dotyczące ważnych projektów i zadań, które zostaną Ci zlecone przez kierownictwo.
Finanse: W roku 2013 czekają Cię mniejsze wygrane losowe, które podreperują rodzinny budżet. Natomiast co do wydatków, to karty zakreślają czas wakacyjny, w którym zaznacza się wyjazd zagraniczny i pod koniec okresu sierpniowego odkładany remont. Dodatkowe pieniądze pojawią się także jako premia z wykonywanej pracy, która pod wpływem zmian kompetencyjnych będzie rosła sukcesywnie.
Zdrowie: W roku 2013 koniecznie zwróć uwagę na sprawy związane z kolanami, które będą Cię pobolewały od samego początku wiosny. Podwyższone ciśnienie będzie miało wpływ na bóle głowy, które będziesz zaleczał dziesiątkami tabletek. Uprawiaj dużo sportu, jeśli jest taka potrzeba to przekonaj bliską osobę byście razem jeździli na rowerze lub pływali.

 

Ryby

Miłość: Dla osób spod znaku Ryb rok 2013 będzie bardzo emocjonalny. Poznawanie nowych ludzi a także tworzenie z nimi więzi emocjonalnej bardzo dużo Cię nauczy. Wiedzę tę wykorzystasz w przyszłości do zbudowania silnej relacji z Twoim partnerem. Dla osób w związkach rok stagnacyjny. Plany które sobie założycie na początku roku będą sukcesywnie realizowane.
Praca: Na początku roku uważaj na deklaracje, które będziesz podejmował względem kierownictwa w firmie, w której pracujesz. Mogą się one później okazać nie do zrealizowania. A jak dobrze wiesz, pokazywanie niekompetencji nie doda plusów na Twoim koncie. Druga połowa roku spokojna, bez większych problemów lub sytuacji bez wyjścia.
Finanse: W okresie wiosennym rozpocznij długo odkładany remont. Dopływy finansowe są pokazane w kartach jako falowe. Przelicz, zastanów się i podejmij dobre decyzje dotyczące wydatków. Uważaj na oszustów, którzy będą chcieli Ci sprzedać coś, czego w rzeczywistości nie potrzebujesz.
Zdrowie: Lekkie przeziębienie na początku roku, na szczęście nie będzie miało żadnych większych powikłań. Twoja odporność jest dość nadszarpnięta, dlatego koniecznie musisz zacząć uprawiać jakiś sport. Siedzenie przed telewizorem naprawdę nie jest dobre.

 

Baran

Miłość: Dobrze zaplanowany rok u osób spod znaku Barana będzie perfekcyjnie dostosowany do potrzeb. Aspiracje emocjonalne ziszczą się w okresie jesiennym. Druga osoba która jest przy Tobie będzie dla Ciebie wsparciem i będzie dodawać Ci otuchy. Uważajcie na dwulicowość osób w Waszym otoczeniu. Pamiętajcie, że to Wasze życie a nie innych.
Praca: Ciągłe wyjazdy niestety nie przełożą się na oczekiwane finanse. Natomiast sama praca w roku 2013 da Ci wiele przyjemności i radości a także satysfakcji. Będziesz wiedział, że żyjesz i widział w sobie większe zaangażowanie. Karty pokazują, że przyczyni się ono w późniejszym czasie do dobrych i stabilnych pieniędzy.
Finanse: Rok przejściowy, można by powiedzieć stagnacyjny. Wyjazd w okresie letnim nadszarpnie Twoim budżetem, ale poradzisz sobie z jego odbudowaniem. Jeśli planowałeś wziąć kredyt, to jeśli musisz, weź go pod koniec roku. I dokładnie zweryfikuj ile na nim stracisz. Nie pożyczaj żadnych pieniędzy w rodzinie.
Zdrowie: Dzięki ruchowi i lekcjom pływania widać, że ten rok będzie dla Ciebie okresem wyrzeczeń ale i ustabilizowanego ciśnienia, które od wielu lat nie daje Ci spokoju. Uważaj na swój żołądek oraz dbaj o dolne partie kręgosłupa. W razie ogólnie złego samopoczucia skontaktuj się z Twoim lekarzem prowadzącym.

 

Byk

Miłość: Nowo poznany partner będzie dla Ciebie kimś wyjątkowym, jego wsparcie i zaangażowanie w pomoc Tobie doprowadzi do waszego zbliżenia i miłości, która zostanie taka na lata. Uważajcie tylko na inne osoby w Waszym otoczeniu, które nie do końca będą życzyły Wam jak najlepszych chwil.
Praca: Rok 2013 dla Byków spokojny. Pojawiający się w okresach jesiennych awans doprowadzi do jeszcze większego zaangażowania w pracę i projekty, które wykonujesz. Nie wchodź w bezsensowne rozmowy z przełożonym. On i tak w obecnej sytuacji wie lepiej. Jeśli będzie taka potrzeba postaw się w obronie Twojego dobrego imienia.
Finanse: Zaległe premie wreszcie zostaną Ci wypłacone. Na szczęście taka poważna sytuacja, jaka miała miejsce w 2012 roku się nie powtórzy. Zwróć uwagę na przemyślane wydatki. Nie kupuj czegoś, czego nie potrzebujesz. Twój poprzedni kredyt także uda się spłacić. Natomiast w sytuacji gdy ktoś by Cię przekonywał do jakiejś inwestycji odmów od razu.
Zdrowie: Na szczęście w roku 2013 nie widać żadnych większych problemów zdrowotnych, przynajmniej takich, które mogłyby zagrozić życiu bądź zdrowiu. Pamiętaj o dobrym odżywianiu. Dużo biegaj, szczególnie rano. Pij mniej kawy. Jednym słowem prowadź zdrowy tryb życia.

 

Bliźnięta

Miłość: W 2013 roku skup się na większej otwartości wobec partnera. Nie doprowadzajcie do bierności między Wami. Nie zwracajcie uwagi na najbliższych, którzy będą doradzali Wam w kwestii planowania ślubu. Zróbcie tak, aby wam było dobrze. Cały rok w przygotowaniach, męczący ale z drugiej strony pokazany jako bardzo pozytywny.
Praca: W pracy ewidentnie karty pokazują zmiany w okresie późnej wiosny 2013. Wszystko wymaga dyscypliny i niekonwencjonalnego podejścia. Nie rób czegoś, o czym nie masz pojęcia. Zmiany przyczynią się do zwiększenia efektywności firmy i co za tym idzie większej stabilizacji.
Finanse: W tym roku pojawia się przy osobach spod znaku Bliźniąt karta iluzji i oszustwa. Miej oczy dookoła głowy i zwróć uwagę na to, co podpisujesz i z kim rozmawiasz. Karty pokazują także daleki wyjazd w okresie późnych wakacji, który będzie dla Ciebie sporym obciążeniem finansowym
Zdrowie: Koniecznie wykonaj badania profilaktyczne, przestań denerwować się na rzeczy, na które nie masz wpływu. Zainwestuj w karnet na siłownie i lepiej się odżywiaj. Odrzuć wszystkie stereotypy. Pod koniec roku uważaj na dość długo ciągnące się przeziębienie.

 

Rak

Miłość: Dla Raków rok 2013 karty pokazują jako czas rozważnych decyzji partnerskich i emocjonalnych zawirowań. Dobry okres na randki, spotkania i poznawanie nowych osób. Jeśli długo zastanawialiście się nad powiedzeniem sakramentalnego TAK, ten rok jest do tego idealny. Zwróćcie także uwagę na marzenia i oczekiwania drugiej połówki.
Praca: Nadchodzi czas zmian, przeprowadzenia odpowiednich porządków i zastanowienia się czy aby na pewno obecna praca wykorzystuje Twój pełny potencjał. Karty są bardzo delikatne w określaniu zasad postępowania, natomiast w tym przypadku radzą się głęboko zastanowić czy udało się spełnić zamierzone cele.
Finanse: Rok 2013 będzie trudnym czasem na inwestycje i oszczędzanie większych pieniędzy. Wszystko jednak zależy kogo będziesz miał jako doradcę. W drugiej połowie roku zwróć uwagę na podpisywanie umów lub innych dokumentów, ponieważ karty pokazują spore nieścisłości. Zwróć na to szczególną uwagę.
Zdrowie: Kondycja fizyczna to główny temat dla Raków w 2013 roku. Wykorzystaj każdą chwilę na ruch i sport. Górna część kręgosłupa jest zagrożona. Masaże lub inne działania relaksacyjne będą idealne na tego typu przypadłości. W okresie jesiennym wykonaj badania profilaktyczne.

 

Lew

Miłość: Dla Lwów rok 2013 jest określony w karcie celu. Oznacza to, że większość zamierzeń które chcielibyście wykonać w tym właśnie okresie, będzie zrealizowana. Tyczy się to tworzenia silnych więzi emocjonalnych i relacji partnerskich. Zwracajcie uwagę na aspiracje waszych drugich połówek. Dużo z nimi rozmawiajcie i wspierajcie się wzajemnie.
Praca: Zmiana pracy w połowie roku okaże się być dobrą decyzją. Spokojniejsza atmosfera i wyższe zarobki przyczynią się do polepszenia ogólnego stanu samopoczucia i co najważniejsze ciągłego podnoszenia własnych oczekiwań i kompetencji. W okresie jesiennym ktoś z bliskich Ci osób wygryzie Cię z ważnego dla Ciebie projektu. Miej oczy dookoła głowy.
Finanse: W okresie wiosennym pojawiają się nieoczekiwane wydatki spowodowane awarią samochodu. Zaległe pieniądze, które ktoś z bliskich Ci osób pożyczył od ciebie, zostaną zwrócone z procentem. Jednak niezbyt długo będziesz się nimi cieszył, ponieważ ktoś znów będzie chciał je pożyczyć.
Zdrowie: W roku 2013 zwróć uwagę na tarczyce i hormony. Bóle głowy nie są pokazane jako depresyjne, ale także zauważ, że bardzo dużo pracujesz i nic nie wskazuje by się to miało zmienić. Zmień tryb odżywiania, daj szanse swojemu żołądkowi. W okresie lata zrób sobie badania profilaktyczne.

 

Panna

Miłość: Bardzo dobry i zarazem spokojny okres dla osób spod znaku Panny. Przypływ energii jest już widziany na początku wiosny przyszłego roku. Dla osób samotnych zmiany szykują się na dobre. Nowe znajomości doprowadzą do zupełnej zmiany nastawienia i ideologii. Miłość kwitnie i to jest głównym działaniem tego okresu.
Praca: Czasem by sięgnąć wyżyn trzeba ostro spaść na ziemię. Nauka życiowa pokazana w kartach mówi jasno, że praca która dotychczas była stabilna, w tym roku zmieni się nie do poznania. A osoby które były przyjaciółmi, staną się wrogami. Miej oczy dookoła głowy.
Finanse: W finansach spokój, nie widać żadnych ogromnych wydatków, tym bardziej tych niezapowiedzianych. Wszystko jednak zależy od Waszej zaradności życiowej i czy wzięcie ewentualnej pożyczki na spełnienie kaprysu jest aż tak bardzo konieczne. Pod koniec roku spodziewaj się drobne wygranej.
Zdrowie: Karty zaznaczają, że w okresie całego roku pojawiać się będą bardzo duże wahania ciśnienia, a co za tym idzie nierytmiczna praca serca. W razie złego stanu zdrowia koniecznie wykonaj badania profilaktyczne. Nie lekceważ sytuacji drobnych, aby one same nie przerodziły się w problem.

 

Waga

Miłość: Dla Wag rok 2013 będzie bardzo spokojny, nawet w niektórym okresie czasu wręcz stagnacyjny. Miłość kwitnie. Także dla osób które jeszcze jej nie zaznały. Ze strony emocjonalnej karty określają miłość jako niezapowiedzianą i bardzo silną. Dlatego należy się o nią troszczyć i pielęgnować. W razie kłótni po prostu pewne działania sobie powyjaśniajcie.
Praca: Pracy dużo, bardzo często z polecenia. Jednym słowem na brak zajęć nie można narzekać. Pamiętaj byś zawsze był dokładny w tym, co robisz, tylko wtedy osiągniesz pożądany sukces. W wakacje zrób sobie urlop tak byś mógł nabrać sił na nowe wyzwania. Dla osób poszukujących pracy dobrym miesiącem będzie kwiecień 2013 roku.
Finanse: Na finanse nie będziesz mógł narzekać, choć jak się to ładnie mówi zawsze może być lepiej. Na szczęście niezapowiedzianych wydatków karty nie przewidują, przynajmniej takich z którymi mógłbyś sobie nie poradzić. Zwróć uwagę na systematyczność gry w loterie liczbowe. System zawsze przynosi dobre pieniądze.
Zdrowie: Drobne problemy z żołądkiem i lekkie bóle głowy będą naturalnym działaniem roku 2013 dla Wag. Natomiast sprawy krążeniowe, sercowe są pokazane w jak najlepszym porządku. Jazda na rowerze, spacery także bardzo dobrze wpłyną na Twoją kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

 

Skorpion

Miłość: Dla Skorpionów rok 2013 to czas pokazania własnej ekspresji i udowodnienia, że można robić wszystko co się chce. Budowanie relacji partnerskich, nowe nieoczekiwane znajomości. Wszystko zupełnie inne niż dotychczas. Zwróć uwagę na to, co rzeczywiście kochasz. Jeśli chcesz być samotnikiem bądź, ale jeśli poszukujesz tej drugiej połówki, po prostu bądź sobą.
Praca: Dotychczasowa praca nie będzie dawała Ci komfortu finansowego, dlatego w połowie roku nadarzy się okazja na zmianę. Skorzystaj z możliwości. Jeśli musisz, doradź się kogoś zaufanego w podobnej branży. Pamiętaj, że na stabilizację trzeba sobie zasłużyć i trzeba ją wypracować.
Finanse: Rok przeciętny, bez większych problemów lub skoków. Pod koniec roku pojawia się zaległy przypływ gotówki, który pomoże Ci przezwyciężyć chwilowy kryzys. Zwróć uwagę na to, co kupujesz i czy na pewno te rzeczy Ci się przydadzą. Uważaj także na podpisywanie nieoczytanych umów, które przysporzą Ci niepotrzebnych kosztów.
Zdrowie: Zbyt długie siedzenie przy komputerze doprowadzi Cię do problemów z plecami. Te zaś dadzą dyskomfort w normalnym funkcjonowaniu. Jeśli masz możliwość pływaj, spędzaj czas wolny aktywnie i nie zwracaj uwagi na to, co powiedzą inni. Ważne jest byś Ty czerpał z tego jak najwięcej przyjemności.

 

Strzelec

Miłość: Twój partner kocha Cię do szaleństwa i kochać będzie już zawsze. W roku 2013 wielokrotnie Cię zaskoczy, na szczęście pozytywnie. To, że łączy was praca, nie oznacza, że nie możecie mieć czasu dla siebie. Wspólnie spełniajcie cele także i te prywatne czy biznesowe. Pamiętaj, że razem tworzycie niestworzony duet, który naprawdę może wiele.
Praca: Zmienność pracy u Strzelców w 2013 roku to jeden z atutów, który bardzo pozytywnie wpłynie na ich zaangażowanie w wykonywaną pracę. Awans jest pokazany w kartach na przełomie wiosny i lata. Zweryfikuj nowe kompetencje i skup się nad nowościami, które przyniesie Ci los. Zawsze to, co najpierw jest trudne, potem to formalność.
Finanse: Rok dobry pod względem finansowym. Ciągłość otrzymywania wynagrodzenia daje Strzelcom komfort, który będą cenić. Nie pojawiają się niezapowiedziane wydatki lub inne czynniki, które po prostu mogą spowodować złość lub zdumienie. Pod koniec roku dokładnie zweryfikuj swoje zobowiązania finansowe, które można zredukować.
Zdrowie: Dzięki wykonywanym codziennie ćwiczeniom Twój kręgosłup i mięśnie mają się nieźle. Nie zmieniaj nawyków w okresie roku. Wykreuj sobie cel i do niego dąż. W połowie roku zrób sobie badania profilaktyczne, które także potwierdzą, że jesteś zdrów jak ryba. Pij dużo płynów. Nie siedź dużo na ostrym słońcu.

Horoskop klasyczny na 2013 rok opracował Rosarius

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
ryba.Na szczęście rok na 2013 zdrowia pomności