Horoskop na marzec 2013

Co czeka cię w marcu 2013? Jakie niespodzianki szykuje dla ciebie los? Może wraz z nadchodzącą wiosną twoje życie ulegnie zmianie? Nie daj się zaskoczyć i przeczytaj horoskop na marzec 2013.
/ 15.09.2016 14:48

Baran

Zdrowie: Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a twoja kondycja pozostawia wiele do życzenia.  Zastanów się nad zajęciami fitness, zumbą lub jogą. Ta ostatnia pozwoli Ci zadbać nie tylko o ciało, ale i o umysł.

Baran - styczeń 2013

Praca i finanse: Twoja ciężka praca zostanie doceniona. Pod koniec miesiąca możesz spodziewać  się awansu.

Miłość: W Twoim związku zagościła monotonia, a codzienność oddala was od siebie. Zaskocz swojego partnera, zróbcie razem coś spontanicznego.   Samotne Barany mają szansę na poznanie kogoś wyjątkowego.

Byk

Zdrowie: Po ciężkim poprzednim miesiącu powinnaś odpocząć, zrobić coś tylko dla siebie. Pomyśl o masażu relaksującym lub wizycie u kosmetyczki – pozwoli ci to nabrać energii.

Byk - styczeń 2013

Praca i finanse: W twoim portfelu może pojawić się znaczna kwota pieniędzy. Możesz pomóc szczęściu i zagrać w grę losową.

Miłość:  Brak zainteresowania ze strony obiektu twoich westchnień? Przestań być taka pasywna, weź sprawy w swoje ręce.

Bliźnięta

Zdrowie:  Dobra passa będzie towarzyszyć ci również w marcu. Nie zapominaj, że podczas uprawiania sportu wydzielają się endorfiny – hormony szczęścia, dlatego warto zacząć się ruszać.

Bliźnięta - styczeń 2013

Praca i finanse: Po udanym lutym musisz trzymać rękę na pulsie. Ktoś w pracy nie życzy ci zbyt dobrze. Uważaj na ludzi spod znaku Raka.

Miłość : Stresująca sytuacja w pracy odbije się na twoim związku. Zdystansuj się i nie obwiniaj swojego partnera o całe zło świata.

Rak

Zdrowie: Nadszedł czas na wielkie zmiany. Zainwestuj w siebie i swoje ciało. Siłownia i kilka zabiegów estetycznych poprawi twój humor i wygląd.

Rak - styczeń 2013

Praca i finanse: Możesz pozwolić sobie na kilka odważnych ruchów. Twoja pozycja w pracy pozostanie niezachwiana. Uważaj na oszustów finansowych.

Miłość: W twoim związku miłość rozkwitnie na nowo. Twój parter zaskoczy cię w tym miesiącu. Samotne Raki – rozejrzyjcie się, miłość jest blisko.

Lew

Zdrowie: Przystopuj z tak szybkim trybem życia. Zła dieta, stres i ogrom pracy nie wpływają na ciebie najlepiej.

Lew - styczeń 2013

Praca i finanse: Pamiętaj, żeby każdą propozycję przemyśleć kilkakrotnie. Pochopne decyzje mogą zaszkodzić twojej karierze.

Miłość: Marzec nie jest najlepszym okresem na zmiany w życiu uczuciowym. Ktoś w twoim otoczeniu chce zaszkodzić twojemu związkowi.

Panna

Zdrowie: Nigdy wcześniej nie czułaś się tak świetnie. Dziel się swoim szczęściem i radością z innymi. Pamiętaj -  śmiech to zdrowie.

Panna - styczeń 2013

Praca i finanse: W lutym osiągnęłaś stabilność finansową. Pamiętaj, aby nie spocząć na laurach i nadal trzymać się złożonych sobie obietnic.

Miłość:  W miłość nie bój się ryzykować i podejmować spontanicznych decyzji. Miłość jest szalona, ty też czasami możesz taka być.

Waga

Zdrowie: Czas zadbać o swoją formę i zgubić kilka zbędnych kilogramów. Nie wpadaj w paranoję, wystarczy trochę dyscypliny i zdrowego rozsądku.

Waga - styczeń 2013

Praca i finanse: Pomyśl o urlopie. Krótki wyjazd dobrze ci zrobi, a po powrocie będziesz mogła spojrzeć świeżym okiem na swoją pracę.

Miłość: W końcu możesz poznać swojego wymarzonego księcia z bajki. Nie bądź zbyt nachalna. To on chce cię zdobyć.

Skorpion

Zdrowie: Musisz pomyśleć nad ograniczeniem kawy. Jej nadmiar ci szkodzi. Zadbaj też o cerę i włosy.

Skorpion - styczeń 2013

Praca i finanse: Może czas na realizację marzeń? Szef zaproponuje ci wyjazd, o którym dawno marzyłaś. Nie zastanawiaj się, to twoja szansa.

Miłość: Marzec to miesiąc, w którym nie odczujesz ani żadnych wzlotów, ani upadków. Twoje życie prywatne będzie stabilne.

Strzelec

Zdrowie: Sezon przeziębień minął, ale to nie znaczy, że nadeszła już wiosna. Pamiętaj o witaminach, które w twoim wypadku mogą być znamienne.

Strzelec - styczeń 2013

Praca i finanse: Na horyzoncie pojawi się ciekawa propozycja zmiany pracy. Zastanów się, co będzie dla ciebie lepsze.

Miłość: Twój partner i ty coraz więcej się kłócicie. Nie przejmuj się, próbuj załagodzić konflikt, a sytuacja niedługo się zmieni.

Koziorożec

Zdrowie: Przez całą zimę przeziębienia omijały cię szerokim łukiem. Teraz też nic ci nie grozi. Jesteś okazem zdrowia.

Koziorożec - styczeń 2013

Praca i finanse: W końcu będziesz miała szansę odłożyć jakąś konkretną sumę. Pod koniec miesiąca szef może docenić twoją pracę i wynagrodzić cię wysoką premią.

Miłość: Zastanów się co łączy cię z twoim partnerem? Spróbujcie znaleźć wspólną pasję, która zbliży was do siebie.

Wodnik

Zdrowie: Poczułaś już wiosnę i najchętniej zrzuciłabyś ciepłą kurtkę, zamieniając ją na lekki trencz. Jednak pamiętaj, że pogoda bywa zdradliwa.

Wodnik - styczeń 2013

Praca i finanse: Może czas na zmianę pracy? Dotychczasowa nie spełnia twoich oczekiwań i nie daje żadnej satysfakcji. Zastanów się nad tym, czego potrzebujesz do pełnego spełnienia zawodowego.

Miłość: Nigdy nie było lepiej! Wasze uczucie jest w kulminacyjnym punkcie. Dbajcie o nie.

Ryby

Zdrowie: W twoim życiu nadejdą duże zmiany. Udaj się do lekarza i zrób wszystkie badania kontrolne. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Ryby - styczeń 2013

Praca i finanse:  Pomyśl o doszkalaniu, zapisz się na kurs lub naukę języka obcego. Twoja wiedza zaowocuje w przyszłości, przynosząc całkiem dobre dochody.

Miłość: Twój partner wspiera cię w każdej trudnej chwili , pomaga podejmować decyzje i znosi twoje humorki. W tym miesiącu to on może potrzebować wsparcia.