Horoskop na luty 2013 roku

Co czeka cię w lutym 2013 roku? Sprawdź swój horoskop na ten miesiąc i dowiedz się, czy dopisze ci zdrowie oraz jak potoczą się sprawy miłosne i zawodowe.
/ 15.09.2016 14:28

Baran

Zdrowie: Intensywna praca przyniesie pod koniec miesiąca uczucie wyczerpania. Przestań być dla siebie taka surowa i daj sobie wreszcie chwilę wytchnienia - każdy potrzebuje trochę relaksu. Jeśli w porę nie zadziałasz, mogą nadejść problemy ze snem.

Baran - styczeń 2013

Praca i finanse:  Wszystkie decyzje zawodowe i finansowe, które podejmiesz w lutym, okażą się być słusznymi. Jednak pod koniec miesiąca raczej zwolnij z odważnymi krokami, bo możesz się przeliczyć.

Miłość:  Sukcesy zawodowe podniosą twoją samoocenę i staniesz się bardziej pewna siebie w kontaktach z partnerem. Zaskoczysz siebie i jego odwagą w alkowie.

Byk

Zdrowie:  W lutym szczególnie dbaj o swoje zdrowie. Zadbaj o ruch i właściwą dietę, jeśli trzeba wzmacniaj swoją odporność suplemantami diety. Wszechobecne wirusy będą dawać znać o sobie, dlatego unikaj kontaktów z osobami przeziębionymi.

Byk - styczeń 2013

Praca i finanse:  Zawodowo to dobry czas, aby zawalczyć o awans. Zwłaszcza, że twoje notowania u szefa poszybowały ostatnio ostro w górę. Uważaj tylko na swoje finanse, byś nie obudziła się w marcu z debetem na karcie.

Miłość: Luty okaże się dla Ciebie niezwykle łaskawy. Twoja planeta, Wenus, będzie sprzyjała Ci w sferze zawodowej i prywatnej. Na horyzoncie pojawi się pewna osoba, na którą powinieneś zwrócić szczególną uwagę.

Bliźnięta

Zdrowie: Twój patron Merkury będzie sprzyjał ci w tym miesiącu. Otrzymasz w końcu porządny zastrzyk energii, który pozwoli Ci na realizację dotąd odkładanych planów. Będziesz kipiała optymizmem i dobrą formą.

Bliźnięta - styczeń 2013

Praca i finanse: Luty będzie doskonałym czasem na podjęcie decyzji o doszkoleniu się. Zapytaj swojego przełożonego o dofinansowanie studiów podyplomowych i kursów. Ten miesiąc będzie też sprzyjał odważniejszym decyzjom finansowym.

Miłość: Brak problemów w innych sferach życia wniesie spokój i harmonię w twoje kontakty z partnerem.

Rak

Zdrowie: W tym miesiącu postaw na relaks. Wykorzystaj dni zaległego urlopu na wypad w góry. Nawet jeśli nie jesteś fanką zimowych sportów, przyda ci się po prostu zmiana otoczenia. 

Rak - styczeń 2013

Praca i finanse:  W pracy nie rób żadnych gwałtownych ruchów, nawet jeśli czujesz, że musisz w końcu coś zmienić. Lepiej poczekać z realizacją planów do przyszłego miesiąca.

Miłość: W tym miesiącu nie licz na żadne porywy serca, na gorące uczucie będziesz musiała jeszcze poczekać. Raki w związkach będą także przeżywały okres lekkiego uczuciowego zastoju.

Lew

Zdrowie: Czułeś się ostatnio zmęczona i podminowana? Teraz wszystko powinno się zmienić. Wreszcie poczujesz przypływ energii. Zapiszesz się na siłownię, a to z pewnością pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie.

Lew - styczeń 2013

Praca i finanse: W lutym zaczniesz się już wybudzać z zimowego snu i przygotowywać do podboju świata. Dostaniesz kilka ciekawych ofert zawodowych, które warto będzie uważnie przemyśleć.

Miłość: W sferze uczuciowej czekają cię w lutym poważne decyzje, które mogą zaważyć na całym twoim życiu. Nie postępuj pochopnie! Decyzję jednak podejmuj sama.

Panna

Zdrowie: Na początku tygodnia możesz czuć lekkie zachwianie formy. Pamiętaj wtedy, aby się nie przemęczać i unikać kontaktu z osobami chorymi.

Panna - styczeń 2013

Praca i finanse: W lutym nareszcie wyjdziesz z finansowego dołka. Ważne jednak, abyś z ostatnich kłopotów wyciągnęła wnioski. Pomyśl o założeniu konta oszczędnościowego i zacznij regularnie odkładać choćby małe kwoty.

Miłość: Czeka Cię naprawdę piękny miesiąc. Ktoś bliski Twemu sercu odważy się w końcu, by wyznać Ci swoje uczucia. Nie obawiaj się, będą one szczere. Jeśli zaryzykujesz, może się okazać, że Twoje życie zmieni się w prawdziwy raj na ziemi.

Waga

Zdrowie: Koniec wszelkich kłopotów ze zdrowiem - najgorsze za tobą. Pamiętaj jednak o zdrowych nawykach żywieniowych, które pieczołowicie wypracowywałaś w ostatnich miesiącach. Powrót do złej diety będzie oznaczał nawrót kłopotów!

Waga - styczeń 2013

Praca i finanse: Czas ci będzie sprzyjał. Jeżeli masz w zanadrzu jakieś plany, to luty jest idealnym miesiącem na ich realizację. Wszystkie twoje decyzje okażą się słuszne, a ty w końcu poczujesz się doceniona.

Miłość: Marzysz o miłości? Nie martw się, czeka na Ciebie tuż za rogiem…

Skorpion

Zdrowie: Brak słońca zacznie odbijać się na tobie. Pod koniec miesiąca będziesz bardziej rozdrażniona, więc uważaj na siebie, nie daj się ponieść emocjom.

Skorpion - styczeń 2013

Praca i finanse: W pracy będziesz "błyszczeć". Twoje decyzje okażą się niezwykle istotne dla rozwoju firmy, w której pracujesz. Pojawi się też niespodziewana okazja do dodatkowego zarobku. Wykorzystaj ją, a zarobione pieniądze zaoszczędź.

Miłość: Zanalizuj swoje relacje z partnerem, czas zadać sobie pytanie, jaką rolę pełni w twoim życiu. Wnioski mogą okazać się bardzo zaskakujące.

Strzelec

Zdrowie: Sezonowe przeziębienia ominą cię szerokim łukiem, co nie oznacza, że możesz przestać o siebie dbać! Pamiętaj, że ubranie dostosowane do temperatury na zewnątrz to podstawa!

Strzelec - styczeń 2013

Praca i finanse: Od połowy miesiąca czekają cię zmiany na lepsze w sferze materialnej. Będziesz mogła w końcu zaszaleć! Nie wydawaj jednak wszystkich oszczędności na sezonowych wyprzedażach!

Miłość: Skończ ze swoimi fochami. Naucz się, że nie wszystko musi kręcić się wokół twojej osoby. Partner też może mieć gorszy dzień i problemy. Otwórz się na drugą osobę.

Koziorożec

Zdrowie: Koniec problemów z przeziębieniami. Swoje już przechorowałaś. Czas nabrać sił! Zapisz się na zajęcia sportowe i myśl już o wiośnie!

Koziorożec - styczeń 2013

Praca i finanse: W lutym będziesz odczuwała lekkie zmęczenie towarzystwem z pracy. Współpracownicy zaczną cię irytować. Aby odpocząć, zdystansuj się do plotek i zrezygnuj ze spotkań towarzyskich po pracy.

Miłość: W sprawach sercowych będzie Ci się wiodło znakomicie. Ktoś, kto jest bardzo blisko, okaże się wspaniałym przyjacielem, ale i również wymarzonym partnerem w związku. Dla Koziorożców w związku okres rozkwitu uczuć.

Wodnik

Zdrowie: Pogoda może być zdradliwa! Pamiętaj o ubiorze "na cebulkę". Umiejętnie komponuj swój strój, aby nie zmarznąć i nie przegrzać się.

Wodnik - styczeń 2013

Praca i finanse: Czas pomyśleć o zmianie pracy. Stagnacja, jaką ostatnio odczuwasz w życiu zawodowym, destrukcyjnie wpływa na twoje samopoczucie. Pamiętaj, że zmiana to warunek rozwoju.

Miłość: Zastanów się wreszcie, co naprawdę liczy się dla ciebie w życiu. Wszelkie spory z partnerem, które ostatnio nie pozwalają Ci spokojnie zasnąć, rozwiążą się w drugiej połowie miesiąca. Nie unikaj ważnych rozmów, a z pewnością wiele na tym zyskasz, a twój związek nabierze nowych rumieńców.

Ryby

Zdrowie: Na początku będziesz czuła się trochę otumaniona i zmęczona, ale już w drugiej części miesiąca zauważysz przypływ energii.

Ryby - styczeń 2013

Praca i finanse: W pierwszej połowie miesiąca powstrzymuj się od wszelkich ważnych decyzji, lepiej będzie poczekać z nimi do 15 lutego.

Miłość: W miłości renesans uczuć! I to nie tylko za sprawą walentynkowego Amora - sama się przyczynisz do pozytywnej zmiany w relacjach z partnerem. Twoja szybka reakcja na problemy partnera, zbliży go co ciebie. Wasz związek dojrzeje i stanie się mocniejszy.