Horoskop na lato 2020 fot. Adobe Stock

Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Lato 2020 to szansa na miłość, dobry czas na pomnożenie pieniędzy i odpoczynek, który przyda ci się po miesiącach ciężkiej pracy! Zobacz horoskop na lato 2020 i sprawdź, co cię czeka.
/ 18.06.2020 10:51
Horoskop na lato 2020 fot. Adobe Stock

Poznaj swój horoskop na lato 2020:

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

Urlop może być zbyt krótki, by zrealizować wszystkie plany. Będziesz musiała wybierać – góry czy Mazury.

MIŁOŚĆ: Intensywne życie rodzinne zrodzi między wami napięcia. Seks będzie lekarstwem na nieporozumienia. Twoja inicjatywa na tym polu sprawią, że on wszystko ci wybaczy.

Jesteś singielką? Docenisz swoją niezależność. Robisz, co chcesz, a chcesz coraz więcej! Twoja energia i seksapil sprawią, że wokół ciebie zrobi się tłoczno. Romans czeka cię 27–31 lipca i w sierpniu.

DOM: Twoja dewiza to: „działać, zamiast gadać”. Wyślesz więc rodzinę na wakacje, a kiedy wróci, dom będzie lśnić nowym blaskiem. Okaże się, że dla ciebie skręcić meble, zamocować karnisze, zagipsować dziury w ścianach, to żaden problem.

ZDROWIE: 1–5 sierpnia uważaj na stawy. Grożą ci kontuzje, dlatego przed wyjazdem na urlop zaopatrz się w odpowiednie obuwie. Słońce, sen, ruch i lekka dieta sprawią, że w sierpniu osiągniesz równowagę, a dolegliwości znikną bez śladu.

Byk 21.04-20.05

Tego lata spotkasz wielu ciekawych ludzi i, kto wie? - może nawet tego jedynego.

MIŁOŚĆ: Koniec lipca to najlepszy moment na wakacje we dwoje. Wspaniale będzie oderwać się od codzienności i przeżyć coś inspirującego! Po 24 sierpnia pojawią się między wami napięcia na tle finansowym.

Jesteś singielką? 28 lipca szykuje się impreza lub wyjazd, na którym poznasz kogoś interesującego. Długo nie będzie jasne czy to przyjaźń, czy romans.

DOM: Sięgniesz po oszczędności, a nawet zadłużysz się po to, by zrealizować wnętrzarskie pomysły. Rodzina będzie po twojej stronie, ale znajdzie się ktoś (partner?), kogo trzeba będzie do nich przekonać.

ZDROWIE: Pod koniec lipca i początku lipca będziesz tryskać zdrowiem. Może wybierzesz się na kurs jogi lub zaczniesz ćwiczyć pilates? Docenisz, jak ważny jest oddech, na który wcześniej w ogóle nie zwracałaś uwagi. W drugiej połowie sierpnia zadbaj o słabsze punkty swojego ciała – dawne dolegliwości mogą powrócić.

Bliźnięta 21.05–21.06

Zaczniesz realizować własne plany i przedsięwzięcia, czasami ryzykowne. Gwiazdy dadzą ci niespożyte siły i niesamowitą energię.

MIŁOŚĆ: Zainwestuj w związek. Niech to będą wakacje waszych marzeń, a wrócicie z nich pełni najlepszych wspomnień. Nie strońcie od nowych znajomych. Odrobina zazdrości doda ognia waszej miłości.

Jesteś singielką? Sama nie oznacza „samotna”. 27–31 lipca znajdziesz przyjaciół podczas podróży, a w sierpniu na wyjazdach połączonych z nauką, warsztatach lub… w pracy.

DOM: W lipcu będzie dla ciebie jedynie stacją przesiadkową pomiędzy kolejnymi podróżami. Pracom domowym służy I połowa sierpnia. Postaraj się jednak szybko je zakończyć, inaczej sprawy się przeciągną.

ZDROWIE: Nawet jeśli jesteś w dobrej formie, powinnaś zadbać o urodę. Szczególnie II połowa wakacji sprzyja wyjazdom do SPA i zabiegom upiększającym. 20–21 sierpnia unikaj wysiłku. Grozi ci kontuzja.

Rak 22.06–22.07

Przy wsparciu Wenus i Słońca twoje wakacje na pewno będą udane.

MIŁOŚĆ: 29–31 lipca planety będą cię wspierać w podjęciu ważnych decyzji. Zrób to, z czym nosisz się od dawna, choćby nie było to miłe. Będziesz szczęśliwsza i zyskasz w oczach partnera.

Jesteś singielką?  Ze znajomości zawartych w lipcu w sierpniu wykluje się coś konkretnego. 11–14 lub 24–26 sierpnia przeżyjesz nierozsądny miłosny zawrót głowy. Ale od czego są wakacje?

DOM: Rodzinne sprawy, takie jak remont czy odwiedziny u krewnych, pchnij do przodu przed wakacjami. Dzięki temu potem będziesz mieć czas, żeby nauczyć swoje dzieci (lub wnuki) jeździć na rowerze, pływać albo wspinać się po skałkach.

ZDROWIE: 27–31 lipca to wymarzony czas na zabiegi stomatologiczne i upiększające oraz inwazyjną diagnostykę. Łatwiej przełamiesz strach, a dzięki Słońcu szybko się zregenerujesz. W sierpniu tryskać będziesz zdrowiem i urodą.

Lew 23.07–22.08

Wokół ciebie skupi się liczne towarzystwo. Posypią się zaproszenia na spotkania i przyjęcia.

MIŁOŚĆ: Zarazisz partnera swoją pasją – może nauczysz go tańczyć albo żeglować? 10–15 sierpnia czekają was wspólne ważne decyzje.

Jesteś singielką? Pod koniec lipca szukaj drugiej połówki wśród osób podzielających twoje zainteresowania. Z kolei w sierpniu uczucie może wybuchnąć między tobą, a kimś, komu będziesz pomagać. Może będzie to turysta, któremu wskażesz drogę?

DOM: Na początku wakacji będziesz oparciem dla bliskich, którzy cię potrzebują. Ale często uciekać postanowisz też do swojego świata, np. pasjonującej lektury lub hobby. W sierpniu albo wcale nie będzie cię w domu, albo zrobisz w nim rewolucję.

ZDROWIE: Do 30 lipca uważaj na przeziębienia i kłopoty trawienne spowodowane szaleństwami przy grillowaniu. W sierpniu poczujesz w sobie moc. Nie ryzykuj zdrowia, żeby zyskać na czasie!

Panna 23.08–22.09

Staniesz się pewniejsza siebie i gotowa podjąć nowe wyzwania.

MIŁOŚĆ: Chcecie poczuć nową energię? Zerwijcie z rutyną i wyjdźcie do ludzi. To da wam impuls do zmian. Najlepszy czas na urlop we dwoje od 27 lipca.

Jesteś singielką? Jeśli masz się zakochać, to właśnie pod koniec lipca. W drugiej połowie sierpnia twój analityczny umysł zagłuszy serce, będzie wszystko krytykował. Sprawom z przeszłości zatrzaśnij drzwi przed nosem!

DOM: W II połowie lata czeka cię najazd rodziny i znajomych. To będą jednocześnie miłe i uciążliwe wizyty. W sierpniu bądź asertywna. Nie rezygnuj z tego, co dla ciebie ważne w imię wspierania innych.

ZDROWIE: Wystrzegaj się nadmiaru słońca. Kremy z filtrami UV to podstawa, ale chroń także włosy i głowę. W sierpniu jedź na wczasy z programem prozdrowotnym, np. dietą, ćwiczeniami, kąpielami lub masażami.

Waga 23.09–22.10

Będziesz mogła wypocząć z kim chcesz i tak jak lubisz.

MIŁOŚĆ: Do twojego serca widać długą kolejkę... Mąż, dzieci i jeszcze ktoś, kto podziwia twoją kobiecość i talent. Nie wychodźcie poza flirt, bo to się żadnemu z was nie opłaci.

Jesteś singielką? Luźna znajomość, którą nawiążesz w lipcu, miesiąc później może przekształcić się w bliski związek. 11–14 sierpnia spełni się twoje marzenie.

DOM: Początek wakacji poświęcisz rodzinie lub sprawom zawodowym. Możliwe odwiedziny krewnych lub duża impreza rodzinna. Po 29 lipca uda ci się oderwać od codzienności, zrobić coś dla siebie.

ZDROWIE: Uważaj na różnicę temperatur, zwłaszcza w krajach, gdzie jest gorąco w dzień, a zimno w nocy. Także odbiegające znacznie od zwykłej diety, egzotyczne potrawy mogą być wyzwaniem dla twojego żołądka.

Skorpion 23.10-21.11

Gwiazdy zapewnią ci miłe wakacje, byś podładowała akumulatory.

MIŁOŚĆ: Emocjonalna nuda ci nie grozi. Zwłaszcza w sierpniu namiętność mieszać się będzie z zazdrością. Pojawi się rywalizacja o partnera, ale też flirt. 12–17 sierpnia żarty nagle zamienią się w coś serio...

Jesteś singielką? W lipcu przyjdzie szansa na ciepły, rodzinny związek bez wielkich namiętności. Z kolei w sierpniu, z dala od domu, czekają cię namiętne przygody bez perspektyw.

DOM: Pod koniec lipca daj z siebie wszystko. Całą uwagę poświęć dzieciom, nie zerkaj ciągle do komórki. Za to w sierpniu nie bierz na siebie zbyt wielu zobowiązań. Wszystkich i tak nie uszczęśliwisz!

ZDROWIE: 27–30 lipca samodzielnie pokonasz psychosomatyczne dolegliwości. W sierpniu zbyt często łamać będziesz zasady zdrowego stylu życia. Uważaj, bo tłusty grill, alkohol, lody, zbyt długie przebywanie na słońcu i zarwane noce zemszczą się jesienią.

Strzelec 22.11- 21.12

Rozbudzona dusza społecznicy będzie nadawać ton twemu działaniu.

MIŁOŚĆ: Planujesz ślub? Najszczęśliwsze dni to 11–15 sierpnia. Z partnerem, oprócz rodziny, możesz również założyć wspólny biznes.

Jesteś singielką? Najłatwiej zmienisz to od 28 lipca do 20 sierpnia. Musisz jednak wybrać: wolisz idealne dopasowanie duchowe czy seksualne. Jednemu partnerowi trudno będzie bowiem zaspokoić wszystkie twoje potrzeby.

DOM: Uważasz, że twojemu domowi wiele brakuje do ideału? Cóż, inni świetnie się w nim czują. Nawiążesz nić porozumienia z młodszym krewnym. Będziesz dla niego (niej) autorytetem w pewnej dziedzinie. 27 lipca – 14 sierpnia zabłyśniesz talentem dyplomatycznym.

ZDROWIE: W lipcu wystrzegaj się wilgoci, w sierpniu zaś uważaj na alergie skórne. Nie stosuj niesprawdzonych kosmetyków i chroń skórę przed gryzącymi owadami i kleszczami.

Koziorożec 22.12 - 20.01

Wakacje staną się czasem krystalizowania się twoich nowych zainteresowań i zdolności.

MIŁOŚĆ: Pora postanowić: dalej jesteście razem czy się rozstajecie. Czas największych przełomów to I połowa sierpnia. Wakacje planujcie w II połowie sierpnia lub wczesną jesienią.

Jesteś singielką? Poczujesz się jak bohaterka komedii romantycznej. Ktoś z otoczenia zwariuje na twoim punkcie! Czy rzucisz się w wir romansu? Najcudowniejsze chwile: 12–17 sierpnia.

DOM: Zanim wyjedziesz, Mars pomoże ci w przeprowadzkach i generalnych remontach. Dobry czas na domowe rewolucje. Więcej wymagaj od fachowców. Pierwszy wcale nie musi być najlepszy. 

ZDROWIE: Im bardziej będziesz aktywna, w tym lepszej będziesz formie. Nieraz usłyszysz: „Ty to masz zdrowie!”. Lenistwo wcale ci nie służy. Nastaw się zatem na aktywny wypoczynek. 15 sierpnia i w I połowie miesiąca unikaj ryzyka.

Wodnik 21.01- 18.02

Zapragniesz spotkań z ludźmi, randek i czułych westchnień.

MIŁOŚĆ: 29–30 lipca podejmiesz ważne decyzje, które ułatwią ci rozwiązanie problemów materialnych lub zawodowych. Pod koniec lipca pojawią się napięcia, ale będą też namiętne noce. 

Jesteś singielką?  6–11 i pod koniec lipca czekają cię spotkania z ciekawymi ludźmi. To szansa na zawarcie bliższej znajomości, dzięki której twoje problemy zbledną i poczujesz przypływ energii.

DOM: Na urlopie możesz poznać bratnią duszę, z którą od razu znajdziecie wspólny język. Znajomość ma szansę przetrwać wakacje. 21 sierpnia życie samo rozwiąże pewien problem rodzinny. 

ZDROWIE: Od III dekady lipca i 7 sierpnia uważaj na serce i układ krążenia. Badaj ciśnienie, zwłaszcza jeśli w przeszłości odbiegało od normy. Unikaj nagłych zmian temperatury. Poza tym nie doszukuj się u siebie chorób. Żyj pełnią życia!

Ryby 19.02-20.03

Oprócz gości, przyjemności i rozrywek znajdziesz także czas na uczucia.

MIŁOŚĆ: W związku czas na następny krok: ślub, powiększenie rodziny. Zróbcie to jeszcze w lipcu. 10–14 sierpnia wybierzcie się zaś na romantyczny wypad. 

Jesteś singielką? Chciałabyś, ale się boisz? A może nie wierzysz, że się uda? Związek nie ma utrudniać życia, tylko czynić je szczęśliwym. Przekonasz się o tym 29 lipca i 12 sierpnia.

DOM: Na początku wakacji staniesz przed dylematem: sielanka z najbliższymi czy seans z przyjaciółką w SPA lub jej wiejskim domu? Domowe inwestycje rozpoczęte w lipcu sfinalizujesz pod koniec sierpnia.

ZDROWIE: Wakacyjny nastrój to często lepsze lekarstwo niż tabletki z apteki. Jeśli jednak jesteś w trakcie kuracji, nie zapominaj o zaleceniach lekarza. Nie przerywaj leczenia po pierwszym ustąpieniu objawów.

Więcej aktualnych horoskopów:Wielki horoskop na 2020 rok - przepowiednie dla wszystkich znakówHoroskop numerologiczny na 2020 rok

Tagi: horoskop
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)