Horoskop na jesień fot. FREE/Ula Bugaeva - kolaż Polki.pl

Horoskop na jesień 2017 – poznaj swoją przyszłość

Sprawdź swój horoskop na jesień 2017 i dowiedz się, co przygotowały dla ciebie gwiazdy!
/ 11.10.2017 14:30
Horoskop na jesień fot. FREE/Ula Bugaeva - kolaż Polki.pl

Horoskop na jesień 2017 może cię zaskoczyć! Sprawdź, czy układ planet będzie dla ciebie korzystny! Dowiedz się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych tygodni!  Poznaj prognozę przygotowaną specjalnie dla twojego znaku zodiaku!

Baran 21.03-20.04

Renesans uczuć w długotrwałych związkach. Przypomnicie sobie, że połączyła was płomienna miłość. Warto podjąć decyzje w sprawach mieszkaniowych, zrobić remont lub zmienić wyposażenie. Niespodziewane odwiedziny pokrzyżują rodzinne plany. Na dolegliwości trawienne pomogą dieta i zioła.

Byk 21.04-20.05

Jesień zacznie się od burzliwych wydarzeń. Sprawy stopniowo będą się wyciszać i wreszcie złapiesz oddech. W odzyskaniu formy pomoże krótki post. Nowa fryzura lub zabieg upiększający poprawią ci nastrój. W sprawach uczuciowych chwilowa stagnacja, ale nie ma powodu do zmartwień.

Bliźnięta 21.05-21.06

Będziesz roztargniona. Nie umawiaj się na ważne spotkania, pilnuj kluczy, dokumentów i pieniędzy. Poświęć więcej czasu partnerowi, bo czuje się zaniedbywany. Twoja czułość poprawi wasze relacje. Zrób badania krwi, zwłaszcza OB i trzymaj rękę na pulsie.

Rak 22.06-22.07

Skończą się nerwy i powróci spokój. Skup się na pracach domowych, porządkach, dekorowaniu mieszkania. Zaplanuj spotkania towarzyskie, wprowadzą cię one w dobry nastrój. Zawodowo bez wzlotów
i upadków. Może pojawić się interesująca propozycja w pracy. Dużo spaceruj nie bacząc na aurę.

Lew 23.07-22.08

Czeka cię rozkwit uczuć w związku. Jesteś singielką? Pojawi się szansa na nową miłość. Jeśli rozważasz zmianę pracy, bacznie rozglądaj się wokół, aby nie przegapić ciekawej możliwości. Uważaj na wydatki, zakupy okażą się nietrafione. Dłużej śpij. Twoje spadki nastroju są wynikiem niewyspania!

Panna 23.08-22.09

To dobry moment, by oczyścić organizm. Aż do Pełni pij dużo wody i herbatek ziołowych, ogranicz tłuszcze i białko. Wyjaśnij nieporozumienia w domu i pracy. Koniec jesieni upłynie pod znakiem wyjazdów. Kłopoty z układem moczowym wymagają wizyty u lekarza.

Co przyniesie nadchodzący tydzień? Sprawdź aktualny horoskop tygodniowy!

Waga 23.09-22.10

Przed tobą bardzo dobry okres! Możesz przenosić góry, sił i pomysłów ci nie zabraknie. W pracy miła niespodzianka. Szef cię doceni albo dostaniesz nagrodę. Życie towarzyskie urozmaicone, a relacje w rodzinie wspaniałe. Na zdrowie nie będziesz narzekać, ale wzmacniaj odporność, aby humoru nie popsuł ci jakiś wirus.

Skorpion 23.10-21.11

Początek jesieni to czas podsumowań i... ciekawych wniosków. Wykorzystaj je w przyszłości. Nastrój poprawią ci oznaki sympatii od dawno niewidzianych osób. Zamierzasz zawrzeć ważne umowy? Czytaj je uważnie i od razu wyjaśniaj wszelkie wątpliwości!

Strzelec 22.11-21.12

Odśwież kontakty  z dalszą rodziną. To poprawi ci nastrój  i okaże się pomocne  w przyszłości. Pomyślnie załatwisz sprawy, które od dawna spędzają ci sen z powiek. Zaufaj swojej intuicji. Decyzje finansowe podjęte tej jesieni będą trafione. Czeka cię interesująca propozycja zawodowa. Wzmocnij kręgosłup lędźwiowy.

Koziorożec 22.12-19.01

Kłopoty urzędowe mogą zepsuć ci nastrój. Nie dramatyzuj, tylko wyciągnij nauczkę na przyszłość. Czeka cię bardzo pracowity, ale i owocny okres. Położysz podwaliny pod przyszłe sukcesy prywatne lub zawodowe. Partner zadba o ciebie w czasie gorszego samopoczucia. Odczuwalne zmęczenie pozwoli ci docenić troskę najbliższych.

Wodnik 21.01-18.02

Jesień powitasz w świetnym humorze. A to za sprawą udanych relacji w związku. Nie składaj obietnic związanych z wyjazdem, bo możesz komuś pokrzyżować plany. W drugiej połowie jesieni wyróżnienie w pracy, pochwała lub awans. To idealny czas na planowanie i zakupy prezentów. Zdrowie ci dopisze, tak trzymaj!

Ryby 19.02–20.03

Dobry czas dla twoich finansów. Przypływ gotówki po 3. listopada i trafione inwestycje pozwolą załatać dziury w budżecie. Czekają cię udane spotkania z przyjaciółmi. Samotne Ryby znajdą się w centrum zainteresowania płci przeciwnej. Możliwa romantyczna znajomość. Pod koniec tego okresu chroń przed chłodem uszy i zatoki.

Sprawdź swój aktualny horoskop miesięczny!