Horoskop na 2013

Na szczęście rok 2013 będzie dla Byków dużo spokojniejszy. Nie oznacza to jednak, że osoby spod tego znaku będą spoczywać na laurach. Wręcz przeciwnie- nadchodzący rok to czas ciężkiej pracy i umacniania swojej pozycji zawodowej. Na szczęście planeta Wenus będzie ci sprzyjać i mimo wytężonej pracy odczujesz, że to ty, a nie nikt inny, jesteś panem swego losu.

Byk (21. 04.- 20. 05.)

Rok 2012 był dla Byków prawdziwym wyzwaniem. Najlepiej wie o tym Joanna Koroniewska, która rozstała się z partnerem, rozwinęła się zawodowo i... odbudowała związek na nowo!
Na szczęście rok 2013 będzie dla Byków dużo spokojniejszy. Nie oznacza to jednak, że osoby spod tego znaku będą spoczywać na laurach. Wręcz przeciwnie- nadchodzący rok to czas ciężkiej pracy i umacniania swojej pozycji zawodowej. Na szczęście planeta Wenus będzie ci sprzyjać i mimo wytężonej pracy odczujesz, że to ty, a nie nikt inny, jesteś panem swego losu.
Ale konieczność pracowania nad sobą nie oznacza w przypadku Byków tylko wytężonego działania w życiu zawodowym. Szybko przekonasz się bowiem, że sprawność fizyczna, którą ostatnio, drogi Byku, zaniedbywałeś, będzie wymagała polepszenia. Drobne przypadłości ze strony kręgosłupa czy stawów zmotywują cię do regularnego uprawiania sportu. Nieważne, czy wybierzesz aerobic, czy energiczny spacer. Liczy się to, by leniwe z natury Byki zainwestowały w swoje zdrowie! Osoby samotne, zwłaszcza z pierwszej dekady odzyskają dzięki zadbanemu ciału poczucie własnej wartości i będą zmysłowo oddziaływać na całe otoczenie. Byki żyjące w związkach także zyskają: rodzina wreszcie doceni to, że masz prawo do swoich rozrywek. Z kolei partner będzie zaskoczony twoją przemianą, a może nawet... odrobinę zazdrosny, co doda pikanterii w związku!

Bliźnięta (21. 05.- 21. 06.)
Osoby urodzone pod tym znakiem, tak jak Adam "Nergal" Darski, mogą być pewne, że opiekujący się nimi Saturn zapewni im przypływ energii. Siły witalne bardzo się przydadzą: wszechstronne Bliźnięta będą bowiem chciały wykazać się nowymi pomysłami nie tylko w pracy, ale też w związku!
Choć praca nad niektórymi projektami zawodowymi może być żmudna i da rezultaty dopiero pod koniec roku, satysfakcja i pochwały od zwierzchników sprawią, że nie zwątpisz. Twoje pełne wigoru usposobienie może jednak wpłynąć na obniżony nastrój partnera, który może przy tobie czuć się... chwilami niepotrzebny. Dlatego osoby spod znaku Bliźniąt powinny w roku 2013 emocjonalnie podchodzić do najbliższych osób. Troska, uwaga czy nawet namiętne uniesienia mogą ochronić twój związek przed kryzysem, ważne jednak, by Bliźnięta nie zapominały, że ich partner także powinien czasem przejąć inicjatywę...

Baran (21.03.- 20. 04.)
Choć mijający rok był dla Baranów, do których zalicza się Piotr Adamczyk, łaskawy, to jednak nadchodzący zapowiada wiele zmian. I nie zawsze będą to zmiany na lepsze. Układ planet, które wpływają na ten znak zwiastować może nawet kłopoty finansowe, dlatego lepiej nie planować teraz wielkich inwestycji. Nie kupuj nowego sprzętu, jeśli stary jest jeszcze sprawny, nie likwiduj lokaty by pojechać na kosztowny urlop. Rozważne postępowanie w sprawach finansowych sprawi, że może będziesz żyć skromniej, ale za to... spokojniej!
Rok 2013 przyniesie na pewno więcej radości w sferze życia uczuciowego! Samotne Barany poznają wreszcie kogoś, kto doskonale ich zrozumie, osoby, które żyją w związku, na nowo poznają smak radości. Także relacje rodzinne ulegną polepszeniu, zwłaszcza, jeśli mijający rok nie szczędził ci konfliktów z dziećmi lub... własnymi rodzicami!
Druga połowa roku przynieść może odpoczynek i relaks, którego nie będziesz się spodziewać. Wreszcie znajdziesz czas by porozmawiać ze swoimi bliskimi i... sam ze sobą!

Rak (22. 06. - 22. 07.)
Osoby spod tego znaku, tak jak Marcin Dorociński wolą działać niż gadać. Od samego początku roku Rak poczuje więc napływ sił i... weźmie się do roboty! Wyznaczone cele szybko staną się realne, ale nic za darmo- swoją ciężką pracą zadbasz o awans lub wysokie stanowisko, które zdobędziesz właśnie w 2013 roku! Niestety, przenoszenie pracy na grunt prywatny i rodzinny przynieść może sporo spięć w domu. Twoi bliscy nie będą rozumieć dlaczego tak bardzo angażujesz się w pracy, dzieci zaczną domagać się uwagi, znajomi mogą poczuć się urażeni tym, że twoje kontakty staną się luźniejsze i mniej emocjonalne. Dlatego po osiągnięciu wymarzonego sukcesu, warto poświęcić czas na odbudowanie więzi z bliskimi. Zwłaszcza, że Raka łatwo może dopaść syndrom wypalenia zawodowego. Co wtedy? Zamykanie się w domu na cztery spusty jedynie pogorszy sytuację. Dlatego Raki muszą pamiętać, by wychodzić do ludzi i wypoczywać z rodziną. Kontakty z bliskimi sprawią, że twoje siły witalne będą się regenerować w błyskawicznym tempie!

Lew (23. 07.- 23. 08.)
Dla Lwa (czyli np. dla Magdy Różczki) nadchodzący rok będzie czasem wytężonej pracy. Warto z góry uprzedzić wszystkich niecierpliwych: na efekty swoich starań przyjdzie ci długo poczekać, może nawet do... następnego roku! Zamiast się jednak załamywać, rzetelnie wykonuj swoje obowiązki. Lwy muszą uważać na siebie, gdyż mogą je dopaść negatywne myśli: zazdrość o współpracowników, duma, pycha... Gdy te emocje zawładną Lwem, zamiast przeznaczać swoją energię na realizację zawodową, będzie ją bezsensownie tracić... Dlatego warto pamiętać o pokorze, która może okazać się bezcenną wartością.
Nerwowość i niepokój mogą mieć też fatalny wpływ na związek Lwa. Oddalanie się od siebie partnerów czy nawet rozpad związku mogą nastąpić zwłaszcza w związkach z długoletnim stażem. Samotne Lwy dostaną jednak od losu szansę: nowa miłość, bliskość, która wyniknie z niepozornej znajomości- potraktuj to jak szansę nie tylko na uczucie, lecz także impuls do pracy nad sobą i związkiem.
Także finanse będą sprzyjać wszystkim Lwom- pamiętaj jednak, by zawsze okazywać wdzięczność za podwyżkę, czy premię- to zaprocentuje!

Panna (24. 08.- 23. 09.)
Rok 2013 zacznie się dla Panien, do których zalicza się Kasia Zielińska, wyjątkowo radośnie i wesoło. Oznacza to udany karnawał, bądź pomyślne wieści dotyczące rodziny i jej powiększenia. Dobra passa trwać będzie co najmniej do połowy roku- wtedy otrzymasz od losu jakąś niespodziankę. Być może samotne osoby spotkają wreszcie wymarzonego partnera, możliwe, że los sprezentuje ci awans bądź wartościowy prezent.
Twoje szczęście może jednak szybko prysnąć. Zwłaszcza w pracy zagościć może nerwowa atmosfera- staniesz się ofiarą plotek, bądź pomówień, a koledzy przestaną darzyć cię sympatią. Ale znajdziesz sojuszników w osobach spod znaków: Byka, Koziorożca, Raka, Ryby czy... Panny.
Sukcesy zawodowe i kreatywność sprawią, że wyjdziesz cało z opresji, albo... znajdziesz nową, lepszą pracę.
Panny powinny jednak pamiętać o odpoczynku. Atrakcyjna podróż, nieważne czy daleka, czy nie, sprawi, że nie tylko zregenerujesz siły, lecz także nabierzesz nowych inspiracji. Czy wykorzystasz je w pracy czy na rozwój osobisty (np. odkrywając nową pasję), nieważne- liczy się to, że w 2013 roku złapiesz wiatr w żagle!

Waga (24. 09.- 23. 10.)
Osoby spod tego znaku, do których należy np. Kasia Cichopek czeka wiele niespodzianek! Wenus, która rządzi tym znakiem, przyniesie bowiem w 2013 roku wiele dobrych, ale też gorszych chwil. Spore zamieszanie zaistnieje przede wszystkim w życiu uczuciowym. Samotne Wagi będą flirtować, romansować i... szukać ideału. Więcej równowagi zagości w rodzinie osób spod tego znaku. Dom będzie twoim azylem, a swoboda i poczucie wolności, które zapewniasz swoim domownikom paradoksalnie umocni wasze więzi.
Większe niespodzianki czekają Wagi w pracy. Musisz uważać na to, co i komu mówisz, możesz bowiem przyczynić się do powstawania plotek, a przecież nikt nie lubi plotkarzy...
Natomiast jeśli chodzi o finanse, nadchodzący rok będzie zdecydowanie sprzyjał Wagom, a nowa inwestycja przyniesie spore dochody!
Wagi powinny być jednak wyczulone na problemy zdrowotne. Bóle pleców, kręgosłupa czy nerek mogą osłabić żywotność osób spod tego znaku. Lepiej więc temu przeciwdziałać i... zadbać o zdrowie!

Skorpion (24. 10.- 22. 11.)
Rok 2013 przyniesie osobom spod tego znaku ( m.in. Edycie Górniak) sporo nieprzyjemnych niespodzianek. Twoja nerwowość i wewnętrzne napięcie mogą wywołać nieprzyjemną atmosferę wśród pracowników. Musisz więc trzymać złe emocje na wodzy i starać się w spokoju wykonywać własne obowiązki. Pomogą ci w tym sprzymierzeńcy spod znaków: Byka, Panny, czy Ryb.
Podobne nastawienie bardzo przyda się też w związkach, jakie Skorpiony już zawarły. Twoja podejrzliwość i chęć ingerowania w sprawy bliskich mogą być powodem wielu konfliktów. Z drugiej strony ktoś będzie starał się nadużyć twojego zaufania, a umiejętność bezbłędnego rozszyfrowania kłamstwa ukróci poczynania partnera i sprowadzi go do pionu. Bardzo ważne więc będzie wyczucie sytuacji i dyplomatyczne rozładowanie konfliktów.
Na szczęście wpływ Plutona sprawi, że Skorpionom nie zabraknie żywotności i energii by zmagać się z wszystkimi kłopotami. Warto jednak podtrzymywać ten stan i regularnie ćwiczyć lub chociaż spacerować!

Strzelec (23. 11.- 21. 12.)
Jesteś Strzelcem jak Iza Kuna? W takim razie już początek roku przyniesie w twoim życiu wiele zmian- i to na lepsze! Odnosi się to zwłaszcza do życia uczuciowego. Jeśli jesteś w długotrwałym związku, a ostatnio nie działo się u was najlepiej, teraz oboje zaczniecie pracować nad sobą by uzdrowić wasze relacje. Single czy osoby, które dopiero zaczęły się z kimś spotykać, przeżyją metamorfozę i odczują... potrzebę stabilizacji. Strzelce żyjące w związkach z krótkim stażem mogą zrobić nagły krok w tył... jedno jest pewne- nic nie będzie takie samo jak w roku 2012!
Także w finansach! Nowy rok przyniesie bowiem sporo zawirowań i dopiero druga połowa da stabilizację i możliwość planowania dłuższego odpoczynku. A ten będzie ci się należał, jak nigdy! Jeśli odpowiednio nie zadbasz o układ oddechowy czy odpornościowy, już jesienią dopadną cię infekcje, z których szybko się nie wykurujesz! Przeciążony może być również system nerwowy, a wszystko przez twoją chęć "postawienia na swoim" w niemal każdej dyskusji. Nawet jeśli czujesz, że tylko ty masz rację- odpuść czasem dla świętego spokoju...

Koziorożec (22. 12.- 20. 01.)
Koziorożce, tak jak Anna Przybylska, mogą spokojnie planować przyszłość- rok 2013 będzie dla nich pomyślny. Zwłaszcza w sferze zawodowej- już początek roku przyniesie ci zmiany na lepsze- awans, podpisanie korzystniejszej umowy, a może zmiana pracy- to wszystko sprawi, że nabierzesz wiatru w żagle i będziesz szukać kreatywnych rozwiązań dla swoich projektów. Wszystko wskazuje też na to, że poświęcisz pracy dużo więcej czasu niż zamierzasz. Będziesz jednak bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw!
Nieco więcej napięć możesz wywołać w związku- w miłości czy w gronie najbliższej rodziny będziesz chciał zregenerować swoje siły. Jeśli zapomnisz o tym, że twoi bliscy mają masę swoich spraw na głowie i nie zawsze mogą poświęcić ci tyle czasu, ile od nich oczekujesz, zafundujesz swojej rodzinie nerwową atmosferę.
Niepotrzebny stres wywołać mogą także nieprzemyślane decyzje finansowe. Zamierzasz komuś bliskiemu pożyczyć sporą sumę? Lepiej dobrze to przemyśl...
Niestety, nie ominą cię kłopoty z alergiami, infekcjami, bólami stawów czy kręgosłupa. Mogą odezwać się też nieleczone zęby... Dlatego nie omijaj lekarza i zadbaj o sporą dawkę ruchu!

Wodnik (21. 01.- 19. 02.)

Rok 2013 przyniesie Wodnikom, w tym Mikołajowi Krawczykowi, wiele pokus. Chęć zabawy, atrakcyjna podróż czy brak silnej motywacji sprawią, że Wodniki będą chciały używać życia. Osoby o silnym charakterze skorzystają- dzięki podróży poszerzą swoje horyzonty, zaczną się uczyć języka obcego, zaliczą trudny egzamin. Wodniki o słabszym charakterze mogą jednak wiele stracić- nawet stabilną dotychczas posadę. Dlatego warto trenować swoją silną wolę i rozsądnie dawkować sobie rozrywki.
Osoby w związkach o długim stażu czeka niemiła niespodzianka- słabnące zainteresowanie ze strony partnera. Zamiast zamykać się w sobie i podejrzewać ukochaną osobę o najgorsze, warto zadbać o siebie i rozgrzać atmosferę w związku.
Samotne Wodniki podczas jednej z wielu imprez poznają miłego partnera. Czy będzie to ktoś na dobre i na złe? Wszystko zależy od ciebie i twojego nastawienia!
Nowo poznane osoby mogą mieć także kluczowe znaczenie w sprawach zawodowych- jednym słowem nadchodzący rok będzie dla Wodników ważny pod względem towarzyskim!

Ryby (20. 01.- 20. 03.)
Jesteś ambitną Rybą, tak jak Jan Wieczorkowski? W takim razie rok 2013 będzie należał do ciebie! Ktoś zainwestuje w twój rozwój, zaproponuje atrakcyjny kurs bądź szkolenie, nie przegap szansy i staraj się wykrzesać z siebie wszystko- to się opłaci! Musisz jednak uważać na każdy swój krok- pośpiech lub zła organizacja pracy mogą się przyczynić do popełnienia błędu, który może mieć poważne konsekwencje. Dotyczy to zwłaszcza leniwych przedstawicieli tego znaku Zodiaku, którzy mogą w nowym roku szukać... nowej pracy!
Spore zawirowania czekają cię także w miłości. Niedawno poznana osoba sporo namiesza w twoim życiu. Jeśli chcesz wiele poświęcić dla tego uczucia- lepiej uważaj! Gdy nowy partner ma podobne do twoich zainteresowania i kieruje się podobnymi wartościami- stworzycie udany związek. Jednak wiele wskazuje na to, że nowa miłość to tylko... poryw namiętności!
Dużo ciepła, spokoju i prawdziwej miłości spotka za to Ryby, które już założyły swoją rodzinę. Twoje opanowanie pomoże uratować niejeden konflikt. Ryby powinny jednak zwrócić uwagę na własne zdrowie- jeśli odpowiednio zadbasz o wzmacnianie odporności i dietę, ten rok będzie dla ciebie naprawdę dobry!

Źródło: MW Media

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
O,już horoskop jak miło że jesteście pierwsi.