POLECAMY

Horoskop na 2011 rok dla twojej duszy i ciała

Wielki horoskop na 2011 rok dla twojej duszy i ciała z małą radą Tarota.

Wielki horoskop na 2011 rok dla twojej duszy i ciała z małą radą Tarota.

Baran

Przypuszczalnie w Twoim życiu nadszedł czas na powiedzenie innym "nie" pomimo że jesteś waleczną i odważną istotą, to niektórym nie potrafisz odmówić. I to jest już Twój problem, a Twoja dusza cierpi....Wygląda na to, że pewne sprawy dojrzeją do tego, by definitywnie z nimi skończyć, a bardziej, to Ty chyba dojrzejesz do ich zakończenia. Prawdopodobnie wibracje 2011 wzmocnią Twoją psychikę na tyle, że staniesz się asertywna i nauczysz się odmawiać. Tak nie lubiane przez Ciebie słowo "nie” zacznie coraz częściej, lekko i delikatnie wypływać z Twoich ust, nie jak kamień, ale jak motyl i tego się trzymaj. Zresztą, ile można ciągnąć na swoim grzbiecie.... nie tylko swoje problemy, ale i sprawy innych. Niemniej jednak nie zawsze mamy odwagę odmówić, nie zawsze też ku temu sprzyja pora. Teraz miła moja nadszedł czas na zrzucenie balastu i swobodne podążanie w przyszłość. Twoja dusza rozśpiewa się i zaśmieje z radości, uwolni się wreszcie od trudów i znojów. Więzy, które sobie nałożyłaś, zrzucisz teraz lekko, jak letnią sukienkę. To dobry czas, gdyż zaczniesz żyć pełną piersią i powiesz sobie, że życie jest piękne. Odmłodzisz się miła, zaczniesz używać trochę droższych i lepszych kosmetyków, poczujesz się kobietą. Niektórzy zauważą w Tobie zmiany, które zaistnieją zapewne za sprawą Twojego wewnętrznego blasku, niepotrzebny będzie Ci chirurg plastyczny, no.....może dobra kosmetyczka? Ale nie celem poprawy urody, ot tak sobie, dla relaksu. Ty teraz wybierasz i cokolwiek zrobisz dla siebie, zaprocentuje Twoim dobrym samopoczuciem. Stroje będą lekkie i powiewne, jak skrzydła motyla i w barwach swych i ulotności. Makijaż pastelowy, wiele fioletów i różów. Zainteresujesz się bardziej wygodnym, lekkim stylem młodzieżowym i wierz mi, wyjdzie Ci to na plus.

Twoje słabe punkty
Tym razem zadbaj o swoje kości, a w szczególności o zęby. Kup sobie dobre pasty, szczoteczki, udaj się do dentysty, nawet, gdy nic się nie dzieje. Postaraj się odświeżyć uśmiech, może wybielanie, zębów, może piaskowanie....A poza tym powinnaś być w dobrej formie.

Najlepszy czas dla ciebie
Połowa 2011 roku w sferze finansów powinien zamanifestować się korzystnymi zbiegami okoliczności, co w efekcie przeciągnie się na początek następnego, czyli 2012 roku. Czas jesieni będzie dobry na załatwianie wszelakich spraw urzędowych i prawnych. Tutaj możesz śmiało podejmować decyzje związane z podpisywaniem aktów notarialnych lub dokumentów prawnych.

Rada Tarota - Karta Papież
W tym roku będziesz osobą poszukującą prawdy i zrozumienia. Tym razem postanowisz pokonać wszelkie przeszkody, po to, aby podążać swoją, własną drogą. Kierować się będziesz własnym, wewnętrznym kodem, zgodnym z pragnieniami swojej duszy. Niewykluczone, że Twoja determinacja i odwaga zostaną podświadomie odebrane przez otoczenie, co zamanifestuje się uznaniem Cię za autorytet. Osoby mogą chcieć Twojej rady, podpowiedzi, traktować będą Cię z szacunkiem. Takie postrzeganie Ciebie przez świata będzie pozytywne w kontekście do spraw zawodowych, możesz liczyć na pozytywny ich rozwój i osobiste spełnienie.

 

Byk

Niewykluczone, że 2011 rok może być niezwykłym, a nawet nieprzewidywalnym czasem. Prawdopodobnie okaże się, że poczujesz niewidzialną rękę, która kieruje Twoim życiem. Prawdopodobnie doświadczysz uczucia niezwykłej opieki i troski, gdzie z trudnego scenariusza wywiniesz się na tyle, że spadniesz na przysłowiowe cztery łapy. Stąd zapewne nauczysz się kontaktu ze swoim Aniołem Stróżem i innymi istotami anielskimi. Uwierzysz w siłę i moc modlitwy. Jednym słowem dwie siostry bliźniacze Wiara i Nadzieja poprowadzą Cię w przyszłość. Można powiedzieć, że ten rok uzmysłowi Ci pojęcie szczęśliwości duszy. Jeśli dotąd zastanawiałaś się, co to takiego i dlaczego, Ty tego nie czujesz, to prawdopodobnie w tym roku doświadczysz tego cudownego uczucia. Oczywiście związane to będzie najpierw z niezwykłymi splotami okoliczności, dzięki którym uwierzysz w ten niewidzialny, cudowny świat istot opiekuńczych. Modlitwa, medytacja, afirmacja, wizualizacja, te pojęcia staną Ci się znane i przyswajając sobie ich znaczenie, równocześnie wejdziesz w ich szczególne wibracje. Ten rok wprowadzi też zmiany w Twojej szafie. Być może postawisz na ciemniejsze kolory, czerni zapewne też nie zabraknie, gdyż dobrze wiesz jak ten kolor wyszczupla sylwetkę. Ponadto będąc elegancką kobietą dostosujesz się do kanonów mody. Makijaż w tonacji ciemniejszej, aczkolwiek niezupełnie ostry, doda blasku i magnetyzmu Twoim wspaniałym, lśniącym oczom. Do tego wielkie kolczyki i zmysłowe obroże lub naszyjniki, nic dodać, nic ująć, prawdziwa, magnetyczna, zmysłowa kobieta spod znaku Wenus.
Zmiana obcasów, jeśli preferowałaś niskie, wygodne obuwie, możesz je zmienić na bardziej kobiece obcasiki i obcasy. W zasadzie powinnaś sobie sprawić wysokie, modne koturny. Założone nie na "co dzień”, mogą się przydać, zwłaszcza, gdy ciało Twe zostanie ozdobione "małą czarną”.

Twoje słabe punkty
Jeśli cokolwiek jest ci w stanie zagrozić to infekcje, zapalenia i zatrucia. Szybko pojawią się i dobrze leczone, szybko powinny zniknąć. Jednak Twoje gardło będzie wymagało szczególnej ochrony. Niemniej jednak uważaj na ekscesy, nie przeginaj z używkami.

Najlepszy czas dla ciebie
Początek czerwca to dobry czas na wszelkiego rodzaju zmiany pracy, partnera, mieszkania, domu, wyjazdy. W tym czasie planety szczególnie będą Ci sprzyjać na tyle, że przyciągną do Twojego życia niezwykle korzystne zbiegi okoliczności.

Rada Tarota - Karta  Kochankowie
Będzie to dobry rok dla osoby kierującej się sercem i słuchającej swojej intuicji. Na pewno będzie to dobry rok, dla istoty, która jest szczera, świat traktuje z miłością i poprzez jej pryzmat ocenia innych, jest uczciwa i życzliwa dla innych. Dokonasz wtedy mądrych wyborów i podejmiesz dobre decyzje, jednym słowem nie pójdziesz w ślepy zaułek. Wybierzesz dla siebie najlepszą i najdogodniejszą drogę. To w efekcie zaprocentuje sukcesem na płaszczyźnie spraw zawodowych lub biznesowych. Możliwe podpisanie korzystnych umów i przeprowadzenie udanych negocjacji.

 

Bliźnięta

Niewykluczone, że obecny 2011 rok może być dla ciebie czasem spektakularnego sukcesu. Jeśli czujesz, że nadszedł czas zakończenia czegokolwiek, powinnaś działać. Jedno, co ważne, nie możesz czekać, aż los sam zadba by wyrzucić Cię z ustalonych struktur. Pamiętaj, jeśli Ty zainicjujesz cokolwiek, lepsze zbierzesz żniwo, a właściwie nagrodę. Ponadto zmobilizowana do takiego czynu w efekcie końcowym poczujesz satysfakcję i powiesz sobie, teraz mogę wszystko. Niewykluczone, że takie działania pozwolą na uzyskanie bezpieczeństwa emocjonalnego co doprowadzi do pozytywnej samooceny, a efekcie jeszcze korzystniej wpłynie na całokształt bieżących spraw. Twoja dusza, serce i ciało wibrować będą jednostajnym, radosnym rytmem. Generalnie przesłanie roku 2011 roku: działaj, nie czekaj, kieruj się własną intuicja, słuchaj swoich pragnień. Pragnienia te częstokroć podświadome, kierować będą Twoim życiem, jeśli im się poddasz, zyskasz więcej, niż sobie wyobrażasz. Teraz musisz iść, płynąć, uciekać z trudnych układów. Nie możesz tkwić w wypalonych układach partnerskich lub niesprzyjających strukturach w pracy. One hamują i blokują Twoją indywidualność, gdy postanowisz z nich wyjść, los powinien przysłać pozytywne odpowiedzi. Gorzej, gdy pozostaniesz tam i mecząc się i nie podejmując żadnych działań, spowodujesz lawinę losowych, niekorzystnych zjawisk. Te zmiany, które nastąpią w Twojej świadomości będą przyczynkiem do zmian w Twojej szafie. Być może postawisz na bardziej kobiece stroje, a w szczególności długie, dopasowane, lejące się suknie i te codzienne i takie do wyjścia. Do tego szale i perły oczywiście, imitacje lub prawdziwe, nieważne, ważne, że będziesz lśnić elegancją i urokiem kobiety spełnionej, wiedzącej, czego pragnie. Przy tym odrobinie tajemniczej, odrobinę ekscentrycznej. Postaw na perły, przydadzą blasku Twoim oczom i są naprawdę modne.

Twoje słabe punkty
Musisz pamiętać o diecie warzywno-owocowej. Dostarczaj organizmowi wapnia, w tym roku masz na niego szczególne zapotrzebowanie. Brak zdrowej diety, ćwiczeń gimnastycznych, czy też spacerów na świeżym powietrzu odbije się niekorzystnie w strefie przewodu pokarmowego.

Najlepszy czas dla ciebie
Początek stycznia to dobry czas na realizację jak najbardziej szalonych planów typowo zawodowych, dotyczących kariery i finansów. Przełom lipca i sierpnia oraz października i listopada to czas na poznanie nowej, fascynującej osoby, która zakręci i zawiruje z Tobą w miłosnym tańcu.

Rada Tarota - Karta Rydwan
W tym roku zwyciężysz i doprowadzisz do zwycięskiego końca, wszystkie swoje plany. Śmiało można uznać, że pokonasz wszelkie przeciwności, odniesiesz miażdżącą przewagę nad innymi, a w szczególności nad swoimi wrogami. O ile poprzedni rok wymagał od Ciebie taktu, dyplomacji, współpracy, to ten będzie czasem, gdy pójdziesz do przodu, nie oglądając się na innych. Do tego pomocne będą dziwne, niewidzialne siły, które popychać będą Cię do przodu, zgodnie z Twoimi zamierzeniami.

 

Rak

Prawdopodobnie ten rok będzie dla ciebie czasem szczególnym z tego względu, że postanowisz bardziej wierzyć sobie, czyli swojej intuicji i swoim odczuciom. A jako dziecię Księżyca, to intuicję masz dobrą, szkoda tylko, że nie zawsze jej wierzysz, no i sobie też.... Może dotąd zbytnio przejmowałaś się opinią środowiska, może byłaś szczególnie wrażliwa na to, co powiedzą inni. Nie zawsze czułaś się komfortowo chcąc spełnić cudze oczekiwania, teraz powinno być inaczej. Postanowisz sobie, że chadzanie swoimi drogami też ma dobre strony. Najważniejszą z nich jest zapewne święty spokój. Tak, jak dotąd wszytko robiłaś dla świętego spokoju, to teraz, ów święty spokój zapewnisz sobie. Zyska na tym duch, a ciało przede wszystkim. Odrobina słodyczy w postaci słodkiej niezależności, radosnej wolności, to jest to, powiesz sobie i radośnie podążysz do przodu. Dzięki takiej postawie będziesz zdrowsza, zaczniesz błyszczeć i kwitnąć, zostaniesz zauważona w tłumie. Zdrowa cera, nawet po trudnej nocy, zapewni Ci świeży wygląd. Bujne włosy, ten niesamowity błysk w oku, prawdziwa zdobywczyni, czy soczysta, cudowna kobieta? Zapewne jedno i drugie. Zatem rok 2011 rok może być szczęśliwym i dobrym czasem dla Ciebie, zyskasz wiele, uzdrowisz duszę i wzmocnisz ciało. Zadbasz o swój strój, który dotąd nie sprawiał Ci problemów. Teraz staniesz się staranniejsza w doborze kolekcji, postanowisz ubierać się w bardziej wyrafinowane stroje. Stylowa mała czarna lub klasyczny kostium, do niedawna należał do innych, teraz sięgniesz po te cudowności. Zrobisz się oszczędna w doborze biżuterii, raczej postawisz na jakość, niż na ilość. Gdy ozdobisz ręce, szyję i dekolt zostawisz w spokoju i odwrotnie...Zapewne za sprawą butów na wysokim obcasie przestaniesz biegać i zaczniesz poruszać się eleganckim, trochę rozkołysanym krokiem. Uważaj, mężczyźni zwracają uwagę na takie, niby nic nie znaczące drobiazgi. Miła moja staniesz się prawdziwą kobietą....och....już widzę te samcze spojrzenia...

Twoje słabe punkty
W zasadzie będziesz cieszyła się doskonałym zdrowiem. Jednak musisz zwrócić uwagę na lepsze odżywianie się, gdyż odezwać się mogą jelita. Nie lubisz tej przypadłości, dlatego postaw na dietę owocowo-warzywną. Ponadto zrezygnuj ze "śmieciowego” jedzenia. Fakt, że jest szybkie i tanie, ale niezbyt dobrze służy zdrowiu.

Najlepszy czas dla ciebie
Od połowy kwietnia do końca mają planety i cały gwiazdozbiór niebieski, dodadzą Ci skrzydeł i pozwolą na pokonać największych trudności. Wspaniale poczujesz się już połowie sierpnia, gdzie do końca jesieni możesz zrealizować marzenia o karierze lub awansie.

Rada Tarota - Karta Sprawiedliwość
To dobry rok, o ile masz na celu znalezienie, własnej, wewnętrznej równowagi oraz kierujesz się uczciwością. Tym razem trzeba będzie robić wszystko zgodnie z literą prawa. To czas, gdy prawo stanie po Twojej stronie. To rok równowagi i wyrównania strat. Proces sądowy skończy się Twoim zwycięstwem, prawo stanie po Twojej stronie. Jednak ten czas będzie wymagał od Ciebie bezstronności w ocenie innych ludzi oraz sytuacji, bezwarunkowej uczciwości i mądrości. To Twoja wewnętrzna sprawiedliwość, kierowanie się własnym, uczciwym kodem doprowadzi do poważnych, pozytywnych dla Ciebie rozstrzygnięć.

 

Lew

Niewykluczone, że 2011 rok powinien być czasem spełniania się Twoich pragnień. Jesteś kobietą wymagającą tej niezwykłej, olśniewającej oprawy, jak doskonałe stroje i eleganckie kosmetyki. Marzysz, by pławić się w luksusie, z nostalgią oglądasz kolorowe czasopisma, pytając siebie, dlaczego tego nie masz. A będąc rasową Lwicą, zasługujesz na najlepsze, musisz błyszczeć i czarować, takie jest Twoje zadanie. O ile jeszcze nie doświadczyłaś tego uczucia, to teraz nadszedł czas na realizację typowo materialnych pragnień. Postanowisz być może spełnić swoje marzenia odnośnie poprawy urody, zaczniesz robić sobie małe niespodzianki. I tak trzymaj, Twój duch otrzyma wszystko co najlepsze, bo wreszcie staniesz się dobra dla siebie. Może marzenia o luksusie, o pieniądzach uznasz za zbyt zbytkowne i nie pasujące do Ciebie. Raczej się mylisz, to właśnie jest to, nie jesteś skromną myszką, jesteś prawdziwą, rasową Lwicą. Wiedz, że żyjesz w materialnym świecie i jeśli otworzysz się na pragnienia i uznasz, że zasługujesz na to wszystko, czego pragniesz, świat otworzy Ci swoje podwoje. Stanie się tak, że otrzymasz upragnioną prace, założysz wymarzony biznes, dostaniesz awans lub spotkasz bogatego adoratora. Ten rok może być czasem przełomu, gdy odkryjesz swoją niepowtarzalność i indywidualność. Ten wspaniały rok może Ci uzmysłowić, że jesteś czarującą, niezwykłą kobietą. Niemniej jednak teraz powinnaś szukać w sobie pozytywów, zamknąć oczy na negatywy, a zresztą w tym roku, Ty jesteś bez wad! Dzięki czemu Twój partner doceni Cię i będzie traktował z szacunkiem. Zmieni się może i Twój smak oraz gust w doborze strojów. Staniesz się bardziej wyrafinowana, skompletujesz klasyczną kolekcję, odrzucisz nadmiar błyskotek. Uznasz być może, że największy czar i urok znajduje się w Twoim wnętrzu i faktycznie możesz lśnić i błyszczeć jak nigdy dotąd. Jednym słowem nadchodzący rok uczyni Cię szczęśliwą i radosną kobietą.

Twoje słabe punkty
Niestety, ale uważaj na używki. Nadmiar kawy, papierosów lub alkoholu może stać się Twoim prawdziwym utrapieniem. To rok, gdy możesz wpaść w nałóg, stąd rozważniej podchodź do wspólnego biesiadowania z użyciem napojów i nisko i wysokoprocentowych. Zadbaj o cerę, zbyt wiele nikotyny, osłabia jej blask.

Najlepszy czas dla ciebie
Twoja kobiecość i sex appeal będzie w zenicie podczas czerwcowych i lipcowych upalnych dni. W tym czasie możesz poznać kogoś ważnego na dalsze życie lub zrealizować swoje marzenia o pięknie, nie tylko ciała, lecz i duszy. Później sierpień, październik oraz listopad i grudzień to dobre miesiące do załatwiania wszelkich spraw związanych z karierą, finansami oraz podróżami.

Rada Tarota- Karta Koło Fortuny i Mag
Szykują się zmiany, które dotąd nie były brane pod uwagę. Wszystko co złe może obrócić się na lepsze. Raptem, całkiem niespodziewanie możesz otrzymując propozycję lepszej pracy, wyjazdu, zmiany miejsca zamieszkania. Do tego możesz otrzymać spadek lub wygrać na loterii. Czasem ta wygrana może korespondować ze znalezieniem miłości lub ludzi, wśród których poczujesz się spokojnie i bezpiecznie. Tym razem działać może ślepy los, przysłowiowy łut szczęścia. Staraj się w to szczęście wierzyć i mentalnie przyciągać jak najlepsze wibracje. Poszukaj w sobie siły i mocy, aby wykorzystując jak najlepiej swoje zdolności parapsychiczne skierować swój los na dobrą drogę. To zadanie Maga i Ty będziesz Magiem własnego losu. Pamiętaj, że kolo Losu jest ślepe, kręci się dla wszystkich, to od Cibie też zależy jak wykorzystasz swoją moc. Jeśli zależy Ci na odniesieniu sukcesu, musisz w ten sukces uwierzyć i działać, zawierzając swojemu losowi.

 

Panna

Jeśli dotąd byłaś zabieganą i zapracowana kobietą, pędzącą nie wiadomo gdzie, obarczoną codziennymi obowiązkami, to rok 2011 powinien przynieść Ci uspokojenie. Prawdopodobnie zaczniesz zgłębiać wiedzę duchową i zapytasz siebie, po co tu jesteś i dlaczego. Dlaczego w Tobie tyle złości, emocji i żalu do wszystkich, a nawet do samej siebie. Być może nadejdzie teraz czas, by odrzucić stres i przystanąć na małą chwilkę, znaleźć w sobie spokój i przywołać szczęście. Teraz sprawy ducha będą dla Ciebie o tyle ważne, że zaczniesz szukać odpowiedniej dla siebie. Zaczniesz zgłębiać wiedzę, znajdziesz wreszcie upragniony grosz na warsztaty, na książki, staniesz się ważna Ty i Twoja wiedza. Dotąd służąca wszystkim i nie mająca czasu dla siebie, znajdziesz czas na spokojne bycie ze sobą. Możliwe, że styczeń i początek lutego nastroją Cię depresyjnie i chcąc pomóc samej sobie zaczniesz szukać pożywki dla duszy. Znajdziesz ją niezależnie od tego, czy chcesz jej, czy nie. Pojawią się być może dziwne zbiegi okoliczności, gdy jak po sznurku znajdziesz się w grupach ludzi, którzy szukają czegoś więcej, niż tylko smaku i soczystości zwykłej egzystencji. Nauczysz się w tym roku walczyć ze swoim przygnębieniem, lękami o przyszłość i stanami podenerwowania. Uznasz wreszcie, że czasem drobne i nieistotne zdarzenia mają znaczenie i wpływ na dalsze życie. Możliwe, że postanowisz zapisać się na jakieś kursy dokształcające lub po prostu zechcesz uzupełnić braki w swoim wykształceniu. Ten rok zapewne bardzo przyczyni się do poprawy stanu Twojego ducha i duszy także. A co z urodą? Nie martw się, zaczniesz błyszczeć nie tylko za sprawą dobrego makijażu, ale blaskiem szczęścia. Zresztą z tym makijażem może stać się dziwna sprawa, im bliżej lata, zapomnisz o swoich kosmetykach i tylko delikatnie podkreślając swoje usta wyruszysz w codzienność. Na dodatek nie zmartwisz się specjalnie, że to i owo zapomniałaś. A i tak koleżanki z zazdrością ocenią Twoją nienaganną sylwetkę i młodzieńczy wygląd. Jeśli chodzi o stroje to postawisz bardziej na młodzieżowy, wygodny i niekrępujący styl. Zaczniesz podbierać rzeczy swojej córki, czym wzbudzisz zdziwienie, a później dumę...

Twoje słabe punkty
W zasadzie powinnaś być zdrowa jak rydz. Twoim słabym punktem może być głowa, a konkretnie lekkie i mocniejsze migreny, które pojawiać się będą w momentach smutku, depresji lub użalania się nad sobą. Uważaj na ostre narzędzia, noże, szpilki, igły, urządzenia elektryczne. Zawsze pamiętaj o zachowaniu ostrożności, wtedy nic się nie stanie.

Najlepszy czas dla ciebie
Od połowy lutego do końca marca to dobry czas na kończenie wcześniej podjętych spraw urzędowych, zawodowych lub uczuciowych. Dobry czas na rozmowy, negocjacje, pisanie lub obronę prac, zdawanie egzaminów, to koniec kwietnia, połowa maja i czerwca.

Rada Tarota - Karta Eremita
Pojawienie się tej karty jest zapowiedzią, że wszystkie Twoje działania będą wymagały ostrożności i głębszych przemyśleń. Jeśli dotąd wszystko było zdobywane z marszu, to teraz należy dwa razy się zastanowić, zanim podejmie się jakiekolwiek kroki. To czas skupienia i przemyśleń, już nie takich sobie płytkich i powierzchownych. Tym razem musisz dotrzeć do sedna spawy. Na dodatek nikt Ci niczego nie ułatwi, poruszać się będziesz w ograniczonym polu widzenia. Wskazany umiar we wszystkim, w sprawach zawodowych, w kontaktach z ludźmi, w wydatkach, w uczuciach także. Raczej nie licz na to, że zrobisz oszałamiającą, błyskotliwą karierę. Znajdziesz za to szczęście i luksus bycia we własnym komfortowym towarzystwie. Odkryjesz nieznane dotąd prawdy, wejdziesz na dziwne obszary własnej podświadomości, możliwe nawet osiągniecie stanu przejścia w inne wymiary świadomości.

 

Waga

Prawdopodobnie ten 2011 rok będzie dla Ciebie zapalnikiem, który uruchomi nowe, niezwykłe pokłady energii drzemiącej w Twojej podświadomości. Do tego świadomie zdecydujesz, ze nie można się wszystkiego bać i można stawić czoło, nawet najtrudniejszym sprawom. To nic, że świat będzie Cię straszył bankructwami najsilniejszych krajów, spadkiem koniunktury i czarnymi scenariuszami giełdowymi. Ty postanowisz iść swoją, nowa drogą. Niewykluczone, że przestaniesz się wreszcie czepiać starych, niewygodnych i dokuczliwych dla Ciebie schematów. Postanowisz zacząć wszystko od nowa. O dziwo, z czasem zapytasz siebie, dlaczego dopiero teraz zreflektowałaś się, że to co było, co usiłowałaś cerować, ratować, czy łatać i tak nie miało sensu. Niestety, tak to bywa, że widzimy cuda dziejące się na tym świecie, ale nie dopuszczamy myśli, że i nam może się przydarzyć cud.... Ty miła, elegancka i trochę szalona Wago, otworzysz się wreszcie na cuda i zapewne tych cudów doświadczysz. Jednym z nich będzie pozbycie się swoistego, oślego uporu w trwaniu przy sprawach z reguły skazanych na niepowodzenie. Tym razem za sprawą niezwykłej energii, powstrzymaniu się od obaw śmiało otworzysz się na nowe, niezwykłe zbiegi okoliczności. Być może uwierzysz wreszcie, że nowe, ekscytujące zdarzenia mogą dotyczyć także Twojej rzeczywistości. Niekoniecznie musi być aż tak źle, jak to sobie wyobrażasz. Zmiany zapewne nastąpią nie tylko w Twoim sposobie postrzegania świata, lecz i w szafie zrobisz generalne porządki. Część wyrzucisz, część oddasz, pochodzisz, poszperasz po półkach sklepowych, znajdziesz coś niekonwencjonalnego, niebanalnego i bardzo ekscentrycznego. Jednym słowem postawisz na niezwykłość i możliwości wyróżniania się w tłumie. Mając poczucie i wyczucie gustu i elegancji ubierzesz się za przysłowiowy grosik. Niewykluczone, że ciucholand stanie do Twojej dyspozycji otworem i przysporzy Ci egzotycznych i niebanalnych strojów.

Twoje słabe punkty
Układ planet sprzyjać będzie twojemu dobremu samopoczuciu i co za tym idzie dobremu zdrowiu. W tym roku niebezpieczne będą dla Ciebie przeciągi, zimne powietrze, chłodne napoje i jedzenie. Dbaj zatem o to by chronić gardło i uszy, one najbardziej podatne będą na infekcje. Dbaj też o regularne posiłki, unikaj pośpiechu w ich spożywaniu. Staraj się jeść mniejsze porcje, ale częściej. Dobrze wpłynie to na Twoje gruczoły wydzielania dokrewnego i uspokoi gospodarkę hormonalną.

Najlepszy czas dla ciebie
Od połowy stycznia do końca kwietnia dobry czas na wszelkiego rodzaju działania związane z rozpoczynaniem nowego, od finansów, spraw urzędowych zacząwszy na uczuciach skończywszy. To tak że dobry czas na przeprowadzki i wyjazdy, raczej nie odczujesz problemów, za to z nadzieją będziesz patrzeć w przyszłość. Koniec września do połowy października to pora na znalezienie drugiej połówki. Zresztą nie musisz się wysilać, sama się znajdzie.

Rada Tarota - Karta Moc i Kapłanka
To dobry rok i tutaj masz wielkie pole do działania. Umiejętnie i z wyczuciem możesz pokonać największe przeszkody i zagrożenia. O ile w danym momencie Twoja sytuacja jest trudna, to pamiętaj, że nie ma takiej siły, która mogłaby Cię pokonać. Teraz czas dla Ciebie, teraz możesz przejść do realizacji swoich zamierzeń i ustalonych priorytetów. To dobry moment, aby wziąć to, co Ci się należy. Nie musisz używać siły i przemocy, wszystko załatwisz łagodnością, na dodatek otrzymasz stosowne informacje, staniesz się posiadaczem tajemnic, które dotąd były przed Tobą ukryte. Strzeż ich pilnie i wykorzystuj w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu. Ten rok może być rokiem próby, czy zdołasz pokonać każdą przeszkodę na drodze miłosnego i zawodowego szczęścia. Druga karta podpowiada, aby kierować się intuicją i wyczuciem. To dobry sprawdzian dla Ciebie, jak wiele wiesz o sobie i jak odczuwasz ludzi. Pamiętaj, słuchaj swojego wnętrza, ono Ci podpowie, kto jest dobry, a kto zły. Kieruj się intuicją, a zajdziesz tam, gdzie trzeba.

 

Skorpion

Przypuszczalnie 2011 rok będzie przełomowym czasem, gdyż pękną pewne sprawy, układy, które jakoś dotąd trzymały się mimo wszystko. Dotyczyć to może w szczególności zodiakalnych Skorpionów, którzy dotąd ślizgali się po powierzchni życia, czasem żyjąc nawet cudzym kosztem. Możliwe, że wreszcie ta nijakość, nuda i bylejakość znudzą się Wam na tyle, że postanowicie dokonać zmian. Przede wszystkim pierwsze zmiany powinny zajść już w Tobie, w Twoim wnętrzu, gdy uwalniając się od niepotrzebnych emocji, zapragniesz uwierzyć w siebie i śmiało zrealizować swój plan, który tkwił w Tobie już od dawna. Możliwe, że odrzucisz pesymizm i zniechęcenie, powiesz sobie, że właściwie to, w czym tkwisz po uszy, musi się zmienić. Zauważysz, ze niektóre osoby nie są już tak ekscytujące, takie zabawne, że w zasadzie są puste i śmieszne. Taka zmiana jakości swoich priorytetów i systemu wartości, na pewno odbije się zniechęceniem i malkontenctwem. Ale na szczęście taki stan dopadnie Cię na początku stycznia, by pod jego koniec zmieniło się wszystko. Poczujesz, że właśnie teraz błyszczy Twoja gwiazda. Jeśli zawierzysz jej blaskowi, jeśli pojmiesz, że świeci ona tylko dla Ciebie, zmienisz siebie i tym samym swoje nastawienie do reszty świata. Twoja dusza zacznie śpiewać swoją odwieczną pieśń, pieśń o wolności, o spełnieniu o realizowaniu swoich potrzeb. Odłącz się od nurtu czyjegoś życia, zacznij żyć na własny rachunek, zobaczysz, że to jest właśnie pełnia życia. Zapewne te zmiany wpłyną korzystnie na stan Twojej szafy, może wyrzucisz niewygodne i ciasne ubranka z jeansu, może lateks uznasz za zbyt krepujący, może pozbędziesz się starych znoszonych spodni. Wyrzucisz praktyczne buciki na płaskiej podeszwie. Postanowisz owinąć się blaskiem i kolorem motyla, zwiewnością ważki...Być może już niedługo zaczniesz nosić lekkie i zwiewne sukienki, a na nogi założysz eleganckie sandałki. Niewykluczone, że z poczwarki wykluje się motyl. I z tym przepoczwarzeniem nie będziesz czekała do wiosny, zrobisz to, gdy słońca będzie już dużo na niebie, a taki czas to luty. Zatem już luty doda Ci skrzydeł....obyś nie poleciała zbyt daleko....

Twoje słabe punkty
Możesz cierpieć na przewlekłe infekcje nosa i gardła, stąd podpowiedź, aby nosić ciepły szalik i czapkę. Ponadto słabym Twoim punktem może okazać się kręgosłup. Pozbędziesz się problemu, częściej ćwicząc i przedłużając spacery na świeżym powietrzu. Siłownia, basen, aerobik, sauna, skorzystaj z tych dobrodziejstw, wyjdą Ci na zdrowie.

Najlepszy czas dla ciebie
Początek lutego, dobry czas do działania, zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Druga połowa sierpnia pozwoli Ci na spotkanie bardzo wpływowych ludzi, którzy poprzez konkretną pomoc lub radę korzystnie wpłyną na Twoją karierę i pracę zawodową. Koniec października powinien uwolnić Cię od energii zniechęcenia, żalu, obaw i strachów o przyszłość. To dobry czas na znalezienie własnej, wewnętrznej harmonii i uładzenia się samej ze sobą.

Rada Tarota - Karta Wisielec i Cesarzowa
To dobry rok, ale wymagający całkowitego skupienia się i odwrócenia od dotychczasowych spraw. Jeśli na czymś szczególnie Ci zależy nie możesz działać, ani z pozycji siły, ani jakkolwiek inaczej. Po prostu trzeba się zawiesić i poszukać innych, dotąd nieodkrytych możliwości. Rozwiązanie okaże się nad wyraz proste i nadejdzie w odpowiednim czasie, o ile skupisz się na swoim wnętrzu, a przy tym zatrzymasz się, odreagujesz i odstresujesz. Tak, jak to robi wisielec, który w pewnym momencie odrywa się od zgiełku świata i szuka rozwiązań we własnej samotności, próbując spojrzeć na wszystko inaczej. Pamiętaj, jednak, że dojdziesz do karty Cesarzowej, o ile przejdziesz przez Wisielca. Jednym słowem osiągniesz sukces, o ile zdecydujesz się za to zapłacić jakąś cenę. Oczywiście zdobędziesz komfort materialny i luksus, kosztem czegoś, może wolnego czasu, a może braku czasu dla potomstwa. Jednym słowem musisz rozważyć co dla Ciebie jest najważniejsze, a najważniejsza jesteś Ty sama, pamiętaj o tym.

 

Strzelce

Przypuszczalnie rok 2011 będzie udany i brzemienny w pozytywne wydarzenia oraz wzmocni Twoje ciało i duszę. Stać się to może za sprawą innego, lepszego postrzegania rzeczywistości, staniesz się bardziej wyrozumiała, delikatna i wrażliwa na krzywdę ludzi i zwierząt. Twoje dobre serce przyciągnie osoby potrzebujące dobrej rady lub wsparcia duchowego, to dobroczynnie wpłynie na całokształt twoich spraw codziennych. Możliwe, że zdasz sobie sprawę z tego, że inni mają gorzej, trudniej i tak właściwie to Twoje życie nie jest tak złe, jak to sobie wcześniej wyobrażałaś. Tym sama staniesz się śmielsza w realizowaniu swoich marzeń. I jakiekolwiek by one nie były, te całkiem zwyczajne, czy też te bardziej wzniosłe, to wszystkie mają szanse spełnienia. Generalnie wszystkie marzenia mają rację spełnienia, trzeba tylko wierzyć i konsekwentnie krok po kroku je realizować, nie przejmując się małymi trudnościami, które zawsze pojawią się w najmniej oczekiwanym momencie. Ważnym może być to, że zawierzysz wreszcie swojej intuicji, swoim przeczuciom i instynktowi, na który teraz zdasz się, nawet wbrew racjonalnym przesłankom. I tak trzymaj, czasem nasze irracjonalne pobudki mają sens. Osoby, które słuchają swojej intuicji lepiej wychodzą w rzeczywistości materialnej, niż osoby bardzo pragmatyczne i racjonalne w swych działaniach. Stąd zapewne, poddasz się nurtowi życia, zaczniesz płynąć z prądem, nie opierając się biegowi spraw. Zaistniejesz w tym drugim, niezwykłym świecie utkanym z niewidzialnych, niezwykłych energii. A twoja szafa, zapytasz się. Wydaje się, że nie będzie ona tak ważna dla Ciebie, przynajmniej nie teraz. Może pozostaniesz przy starych, wypróbowanych metodach ubierania się i makijażu. Z reguły nie za bardzo przywiązujesz wagę do ubiorów. Może jesteś zbyt konserwatywną w sprawach mody, a może zbyt sportową, wystarczą Ci wygodne buty i spodnie.... Ty i tak niekoniecznie poddajesz się jej trendom. Masz swój własny, wypracowany styl i zapewne przy nim pozostaniesz w roku 2011. I tak trzymaj, skoro sprawia Ci radość wygoda, niechaj będzie wygodnie...

Twoje słabe punkty
Układ planet jest na tyle korzystny dla Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego, że właściwie nie trzeba wyszukiwać Ci problemów. Niemniej jednak zadbaj o swoje zęby, a mały wypad do SPA lub dobrej kosmetyczki poprawi nie tylko urodę ale i samopoczucie.

Najlepszy czas dla ciebie
Od połowy czerwca do pierwszej dekady lipca dobry czas na załatwianie spraw związanych z rozmowami kwalifikacyjnymi, o pracę, zdawanie egzaminów, wysyłanie prac pisemnych, wydanie książki lub artykułów. To dobry czas na spotkania towarzyskie i randki z nowo poznanymi osobami. Pierwsza połowa lipca i druga połowa grudnia to dobry czas na realizację śmiałych, niebanalnych planów.

Rada Tarota - Karta Słońce
Słońce świeci dla Ciebie, możesz wszystko, widzisz drogę, droga jest jasna i wygodna. Pojawią się pomocni ludzie, osiągniesz sukces, o ile wytyczysz swój plan, określisz priorytety. Teraz już nie ka czasu na zastanawianie się, analizowanie, kwestionowanie, czy dywagowanie nad dana sprawą. Jedyne, co możesz zrobić to zaakceptować rzeczywistość i cieszyć się nią. Do tego radość cieszenia się może być związana z bliską sercu osobą, taka, która jest i taką, która może się pojawić. Teraz nadszedł czas cieszenia się sukcesem, dość napracowałaś się, dość się nacierpiałaś, zbierasz żniwa i to będą dobre zbiory. Ta karta podpowiada, aby cieszyć się życiem i dać swoje duszy dostęp do radości. Jednym słowem, to czas zrozumienia podstawowych praw, ze człowiek żyje nie dla pacy, człowiek pracuje, by cieszyć się życiem i tak trzymaj.

 

Koziorożec

Przypuszczalnie 2011 rok powinien być dla Ciebie czasem pełnej gotowości i mobilizacji. Może być to trudne, jeśli jednak uświadomisz sobie, że to Ty jesteś panią swojego losu, zdecydujesz się na podejmowanie decyzji i realizacje swoich celów. Niewykluczone, że już na początku odniesiesz sukces, co da Ci radość cieszenia się swoim życiem i jego ukierunkowaniem według własnej woli. Cokolwiek będziesz teraz robić, czy prowadzić firmę, czy też pozostając w domu ze swoimi dziećmi, powinnaś pogodzić swoje marzenia, dążenia z realną rzeczywistością. Odrobina cierpliwości i pokory wobec życia, ale równocześnie wola decydowania o sobie i swoim życiu, zapewni Ci harmonię duszy i ciała. Odtąd nie będąc targana dylematami wewnętrznymi, śmiało podążysz w przyszłość. To nie ważne, że być może otrzymasz zbyt wiele pracy, możesz poczuć przytłoczenie obowiązkami, jednak pamiętając o tym, że bez pracy nie ma kołaczy zyskasz więcej, niż wpadając w apatię. I wydaje się, że układy planet sprzyjać będą tym Koziorożcom, które zechcą śmiało podążać do przodu i nie oglądać się z nostalgią wstecz. To Ty jesteś swoim sterem i okrętem, to Ty decydujesz co dla Ciebie najlepsze. Odrzucając zbędny balast, w postaci niepotrzebnych skrupułów, złych emocji lub toksycznych uczuć, otwierasz się na przyszłość pełną słońca i sukcesu. A sukces możesz odnieść wszędzie i na płaszczyźnie spraw zawodowych, kariery, finansów i uczuciowych także. Nauczysz się wybierać, oddzielać ziarna od plew, zobaczysz jak to wspaniale być panią siebie. W tym roku nauczysz się dbać o swoją dietę, a w doborze strojów wypracujesz swój własny, niepowtarzalny styl. W zasadzie bez wielkich pieniężnych nakładów zaadoptujesz stare ubrania i zrobisz z nich prawdziwe cacka, które zwrócą uwagę otoczenia. Twój makijaż będzie staranniejszy, bardziej dopracowany z dobrym podkładem i w pastelowych kolorach.

Twoje słabe punkty
Zważaj na to, by nadmiernie się nie przemęczać. Ogólnie to w Twojej diecie może zabraknąć żelaza, dbaj zatem o suplementy diety lub uzupełniaj je drogą naturalną. Ten rok powinie być czasem dbałości o serce i układ krwionośny. Negatywny wpływ wywrze stres, nerwy, przemęczenie. Zadbaj zatem, aby uzupełniać brakujące mikroelementy.

Najlepszy czas dla ciebie
Od połowy maja do połowy października to dobry czas na załatwianie wszystkich bardzo trudnych spraw. Połowa marca do początku lipca to czas przełomów, gdy zdecydujesz się na podjęcie stanowczych kroków i o dziwo wyjdzie Ci to na dobre.

Rada Tarota - Karta Zmartwychwstanie
Nadszedł czas, aby porzucić stare sprawy i zacząć wszystko od nowa. Ta karta podobna do karty Śmierć, z tym, że w karcie Śmierć sprawy dzieją się samoistnie, niekoniecznie komfortowo dla osoby pytającej. Natomiast Zmartwychwstanie jest zapowiedzią, dobrego początku, odrodzenia się, witalności, odżycia, powrotu do zdrowia rekonwalescencji. Pamiętaj, że cokolwiek w danym momencie jest niezbyt dobre, to za chwilę cały układ zmieni się na dobre. O ile był czas zmierzania do sukcesu na oślep, szukania drogi po omacku, to teraz nadszedł moment na zrozumienie i sukces. Nie musisz się niczego obawiać, teraz możesz sięgnąć po nadarzające się okazje. Nie ma w nich podstępu, ani ukrytych pułapek. O ile kierujesz się dobrymi intencjami, spotkasz podobne sobie osoby, które nie skrzywdzą i nie oszukają.

 

Wodnik

Prawdopodobnie rok 2011 będzie czasem przełomów, które dokonają się w Twoim umyśle i duszy. O dziwo, sprawy, które dotąd były Ci obce, teraz nabiorą znaczenia. Zaczniesz zwracać uwagę na duchową stronę swojej natury. Kupisz sobie parę senników i studia nad własnymi snami wprowadzą Cię w czarowny świat własnej podświadomości. Nauczysz się słuchać siebie, zwrócisz uwagę na ten drugi, niewidzialny świat własnej natury. Niektóre z Was zechcą stać się ekspertami w dziedzinie ezoteryki, zatem zakup odpowiednich książek, indywidualne studia lub w grupach, zapisanie się na kursy, udział na ezoterycznych forach internetowych, to stanie się tak zwyczajne, jak codzienne śniadania. Wejście w ten magiczny czarowny świat wymagać będzie zapewne pewnej dozy odwagi i determinacji. Nie zawsze znajdziesz zrozumienie wśród swoich najbliższych, jeśli jednak wykażesz się odwagą i determinacją po czasie wybaczą Ci i zaakceptują Twoją indywidualność. Gorzej, gdy ulegniesz presji otoczenia i poddasz się. W dalszym czasie niemożność spełniania swoich marzeń doprowadzić Cię może do zniechęcenia i zdegustowania życiem, a to już krok do depresji. Jeśli jednak postawisz na wariant optymistyczny spodziewaj się wielkiego sukcesu. Niewykluczone, że poznasz nowe osoby, będziesz tam błyszczeć i czarować. Zwłaszcza, że jesteś osobą inteligentną i kreatywną, potrafisz wyrazić swoje zdanie i określić temat. Energetyka Twojego organizmu wzrośnie na tyle, że poczujesz się zdrowa i radosna. To w efekcie przyczyni się do wzrostu Twojego wigoru, doda Ci urody i charyzmy. Możliwe, że zrobisz generalny remanent w swojej szafie, wyrzucisz mnóstwo niepotrzebnych już ubiorów, by w ich miejsce wprowadzić nowe, oryginalne, niebanalne stroje. Zresztą w tym roku wykażesz się odpowiednim gustem i mistrzowskim okiem, na tyle, że Twoje stroje zaczną zwracać uwagę otoczenia. Jednym słowem, to już nie stara Ty, wyrośnie zupełnie nowa istota, która swoja indywidualność, zaakcentuje odpowiednio innym, niż dotychczas ubiorem.

Twoje słabe punkty
Przede wszystkim wysypiaj się, jeśli zarwiesz jakąś noc, pamiętaj o wypoczynku. Liczne towarzystwo, spotkania i imprezki, niezbyt dobrze wpływają na zdrowie. Uważaj, by nie dogadzać sobie w jedzeniu i piciu, zwłaszcza, że imprezowych okazji będzie niemało. Nie gustuj już w słodkim winie, lepiej zastąp go wytrawnym, czerwonym.

Najlepszy czas dla ciebie
Połowa maja to dobry czas na zmiany w karierze, pracy, podjęcie nowych studiów, wyjście z krępujących układów. Połowa czerwca i połowa października to dobry czas na spotkanie dobrych i wiernych przyjaciół. Dotyczy to również poznania mężczyzny, który być może zawładnie Twoim sercem na tyle, że chcesz zostać z nim na dłużej.

Rada Tarota - Karta Świat
Teraz jesteś już inną istotą, wiesz, czego chcesz, umiesz poznawać swoje wnętrze i znalazłaś w nim skarby, których istnienia nawet nie podejrzewałaś. Umiesz już ufać sobie, jeśli jeszcze nie, to wiesz, że najważniejszą sprawą jest zaufanie do siebie, wtedy świat wygląda inaczej. Niczego się nie boisz, idziesz drogą, która nie sprawia Ci kłopotów. Wiesz, ze Twój cel jest wyznaczony i dążysz do niego dobra drogą, nie obawiasz się problemów z dokonywaniem wyborów, Ty wiesz czego chcesz, zatem wybór został już dokonany. Niewykluczone, ze to co robisz, lub co zaczniesz robić udowodni Twoją wartość i wyniesie Cię wyżej. Z drugiej strony, ta karta zapowiada zakończenie jakiegoś etapu i wejście na wyższy poziom, to oczywiście nie czas czekania i cieszenia się sukcesem. O ile czujesz, że wieniec laurowy jest już na Twoim czole, to ciesz się zwycięstwem, ale już musisz szukać nowych celów i nowych dróg. Życie to wielka autostrada, droga która nigdy się nie kończy, każda nowa droga jest początkiem i końcem....

 

Ryby

Prawdopodobnie 2011 rok może przynieść wiele dobrego, co stać się może za sprawą zmian. Prawdopodobnie zmiany mogą nastąpić na wielu płaszczyznach życia, od finansowej począwszy, poprzez zdrowie, na uczuciach kończąc. Nie będzie to dobry czas dla tych osób, które uparcie trzymają się schematów i starych utartych szlaków. Teraz wszystko zdarzyć się może, zatem otwórz się na lepszą, aczkolwiek inną, nie znaną Ci rzeczywistość. Teraz trzeba będzie powędrować trochę ciemnym tunelem, by za chwilę wyjść na słońce. Przypominać to może przedzieranie się poprzez zasłony, gdzie zerwanie jednej, nie rozjaśnia sytuacji. Trzeba będzie szukać, zdzierać następne, po to, aby dojść do sedna sprawy. Możliwe, że poczujesz się niekomfortowo, przyzwyczajona jesteś do starych utartych szlaków, wąskich, niewygodnych, ale przecież jakże znajomych ścieżek. Twoja dusza może ucierpieć, gdyż zabraknie Ci poczucia bezpieczeństwa materialnego lub emocjonalnego. Nie poczujesz oparcie ze strony otoczenia, a równocześnie nie znajdziesz go w sobie. Gorzej, jeśli nie pojmiesz nowych lekcji i cierpienie duszy odbije się na zdrowiu. Tym razem wskazana będzie logika i spokój, nie możesz popadać ze skrajności w skrajność, takie szamotanie się w matni rzeczywistości, raczej nic dobrego nie przyniesie. Opanujesz sytuację, gdy otworzysz się na nowe i elastyczniej podejdziesz do nadchodzących zmian. Będzie dobrze, gdy uświadomisz sobie fakt, że nie możesz kwic w jednym miejscu, musisz go opuścić i poszukać nowego. Do tego świadomość, że cokolwiek się stanie, wyjdzie Ci na dobre, ukoi i uspokoi Twoją duszę i wzmocni ją wiarą i optymizmem. Ten rok nie wpłynie pozytywnie na stan Twojej szafy, pozostawisz swoje, stare, wypraktykowane ubrania do jesieni, potem postanowisz dokonać całkowitej zmiany kolekcji. Niewykluczone, że postawisz tym razem na barwne, pastelowe, kolorowe fatałaszki, które odmłodzą Cię i wprawią w lepszy humor. Jednym słowem jesienne depresje rozwiejesz barwami, kolorami i lekkością motyla....

Twoje słabe punkty
Powinnaś zachować umiar we wszystkim i spokój. Słabym punktem może stać się podstawa kręgosłupa. Pamiętaj jednak o ćwiczeniach, dostarczaj organizmowi wapnia i korzystaj z diety wysokobiałkowej. Dobrze byłoby, abyś wprowadziła do porządku dnia, czas na ćwiczenia, jazdę rowerem, pływanie na basenie lub aerobic.

Najlepszy czas dla ciebie
Połowa czerwca korzystna będzie na zmiany w sferze finansowej, tutaj kreuje Ci się przypływ finansów. Możesz wykorzystać ten czas na nowe operacje finansowe lub grę w grach losowych. Koniec września to dobry czas na formalności prawne i urzędowe. To dobry moment na pozbywanie się starych, niewygodnych układów towarzyskich, zawodowych lub partnerskich.

Rada Tarota - Karta Papież
Ten rok będzie wymagać od Ciebie autorytetu, poszanowania prawa i poszanowania swojej wartości. Z jednej strony możesz prosić autorytety o podpowiedzi, ale decydujesz Ty, stając się sama dla siebie autorytetem. To znak, ze tym razem nie możesz popełnić błędu, musisz odkryć drogę, musisz nią pość z wiedzą i przekonaniem, ze to jedyna i najlepsza dla Ciebie droga. W tej karcie nie ma miejsca na strach, na emocje, na dylematy wewnętrzne. Jest rozum i rozwaga, dystans do spraw doczesnych świata, wybranie najlepszej dla siebie opcji, ale na zimno, nawet z pewnym wyrachowaniem. To także czas, gdy niektórzy zaczną w Tobie postrzegać autorytet i zwracać się o rade. W tym wypadku, kieruj się rozumem i rozwaga. Stań po stronie sprawiedliwości i nawet, gdy rada lub wyrok nie będzie po myśli osoby proszącej, musisz go wygłosić. Tutaj nie ma miejsca na oszukiwanie i naginanie czegokolwiek dla swoich celów. To czas wielkiej moralnej odwagi, gdy będziesz umiała powiedzieć swoje zdanie bez cienia strachu o brak akceptacji.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)