horoskop miłosny na 2021 rok fot. Adobe Stock

Horoskop miłosny na 2021 rok

Horoskop miłosny na 2021 to przepowiednie dotyczące życia uczuciowego dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz co cię czeka w nadchodzącym roku.
/ 26.12.2020 10:15
horoskop miłosny na 2021 rok fot. Adobe Stock

Na 2021 rok gwiazdy przewidują, że osoby samotne będą cieszyć się ogromnym powodzeniem. W stałych związkach nastąpi kolejny poważny etap, ale te, w których od dłuższego czasu występowały napięcia - rozpadną się.

Poznaj swój horoskop miłosny na 2021 rok:

Baran 21.03 -20.04

Napięta atmosfera nie minie wraz z przyjściem nowego roku. Wciąż będziesz rozpamiętywać urazy, które przemilczane tylko pogorszą sytuację. Na wyraźną poprawę relacji masz szansę w marcu. Pozostała część roku będzie pełna ciepła i zrozumienia.

Wiosna przyniesie wiele namiętności także tym, którzy zapomnieli już co to szaleństwo. Na miłosne igraszki będziecie mieli ochotę nie tylko w sypialni. Pikanterii doda odrobina ryzyka, której oboje zapragniecie.

Samotne Barany będą mieć wyjątkowo dużo okazji do tego, by spotkać bratnią duszę. Blondyn poznany w czerwcu długo nie da o sobie zapomnieć.

Byk 21.04-20.05

W stałych związkach pełno wzlotów i upadków, ale jeśli łączy was coś więcej niż tzw. chemia - przetrwacie wszelkie kryzysy. Poważną rysą może okazać się zazdrość, która pojawi się za sprawą osoby spod znaku Skorpiona. Miej oczy i uszy otwarte w kwietniu i w maju.

Samotne Byki przeżyją niezapomniany wakacyjny romans, który w niektórych przypadkach może okazać się początkiem poważnego związku. Nie ufaj jednak Rybom, nie grają czysto.

Jesienią na poważny kryzys przygotować powinny się Byki urodzone w pierwszej dekadzie maja. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne, a wszelkie decyzje podejmuj rozważnie. Kieruj się nie tylko sercem.

Bliźnięta 21.05–21.06

Będziesz gotowa na kolejny, ważny krok, ale nie będziesz pewna, czy twój partner chce tego samego. Intuicja podpowie ci, czy zmierzacie w tę samą stronę, zwracaj uwagę nie tylko na bezpośredni przekaz, lecz także subtelne sygnały.

Letnie miesiące przyniosą dobrą nowinę: zaręczyny, ślub, przeprowadzka lub informacja o ciąży wprawią cię w błogi nastrój. 

Samotne Bliźnięta mogą liczyć na obiecujące randki, zwłaszcza te aranżowane przez przyjaciół. To właśnie znajomy znajomych okaże się dla ciebie najlepszym partnerem. Nie zgrywaj jednak niedostępnej zbyt długo, jeśli nie chcesz zniechęcić Strzelca.

Rak 22.06–22.07

Rady otoczenia mogą nieźle namieszać nawet w związkach z długim stażem. Nie kieruj się ocenami innych, słuchaj serca. Wszelkie wątpliwości, jakie dopadną cię w kwietniu i widmo kryzysu zażegnają długie, szczere rozmowy na temat przyszłości.

Związki, w których od dawna pełno było kłótni i wątpliwości wreszcie zdecydują, co dalej. Decyzja o rozstaniu będzie bolesna dla jednej ze stron, ale w perspektywie czasu - korzystna. Jeszcze jesienią świeżo upieczone singielki mają szansę na nową miłość.

Samotne Raki poważne znajomości zaczną od przyjaźni. Nawet nie zorientują się, kiedy wpadną po uszy i zakochają się na zabój.

Lew 23.07–22.08

Lubisz przejmować inicjatywę, czym na początku roku zyskasz wielu przyjaciół, a jednemu z nich mocniej zabije serce. Jeśli urodziłaś się w sierpniu, zanim wdasz się w romans upewnij się, czy nikogo nie krzywdzisz. Druga strona potraktuje to poważniej niż ty.

Samotne Lwice urodzone w lipcu mogą się niecierpliwić, bo do nich szczęście w miłości przyjdzie dopiero pod koniec roku. Co nie znaczy, że do zimy będą narzekać na nudę. Czas wypełnią im spotkania ze Strzelcem lub Wodnikiem, choć na namiętność nie należy liczyć.

Stałe związki w pierwszej połowie roku mogą narzekać na brak motylków w brzuchu. Latem nastąpi przełom, a ty odkryjesz, że jesteś zakochana jak nigdy dotąd. Pielęgnuj ten stan i czerp z niego pełnymi garściami.

Panna 23.08–22.09

Samotne Panny od początku roku będą starały powrócić do bujnego życia towarzyskiego, ale nie uda im się to aż do wiosny. Dopiero w marcu na horyzoncie pojawi się ktoś, kto wprawdzie od dawna zabiegał o twoje względy, jednak byłaś obojętna na te zabiegi. Kiedy wprost wyzna uczucia, będziesz zaskoczona i... gotowa na kolejny krok.

Szczęśliwie zakochane Panny latem i jesienią będą tęsknić. Możliwe dłuższe rozłąki, ale bez obaw - tylko scementują związek. Namiętność wróci ze zdwojoną siłą.

Ostatni kwartał roku będzie pełen kluczowych decyzji dotyczących przyszłości. Zapragniesz zmian dotyczących miejsca zamieszkania, co może spotkać się z oporem partnera. Spróbuj postawić się w jego sytuacji i zrozumieć, dlaczego jest niechętny.

Waga 23.09–22.10

Twoja odwaga w życiu uczuciowym zaskoczy ciebie samą. Przyniesie ci nową miłość, ale uważaj, być może budujesz ją na czyimś nieszczęściu. Zanim wejdziesz w nowy związek zakończ stare sprawy, by nikt nie cierpiał.

Samotne Wagi usłyszą wiele komplementów od Koziorożca. Nie przyniesie to owoców w postaci nowego związku, a jednak dowartościuje je. Na miłość otworzą się dopiero jesienią.

Wiosna to burzliwy czas w stałych związkach. Pojawią się kłótnie i drobne różnice zdań, jednak rozstanie wam nie grozi.

Skorpion 23.10-21.11

Początek roku będzie czasem zmian w życiu prywatnym. Nie każdy będzie umiał je zaakceptować i dotrzymać ci kroku, dlatego możesz stanąć przed decyzją o zakończeniu związku. Największe problemy czekają relacje z Bykami. Tylko od ciebie będzie zależeć, czy zechcesz walczyć, czy zdecydujesz się odpuścić.

Letnie miesiące paradoksalnie przyniosą ochłodzenie w uczuciach. Pary, które łączą wspólne zainteresowania przetrwają. Ci, którzy nie będą potrafili się zdeklarować - odejdą.

Samotne Skorpiony za wszelką cenę będą próbować znaleźć drugą połówkę, jednak zanim im się uda, kilka razy się sparzą.

Strzelec 22.11- 21.12

Samotne Strzelce umówią się z kimś, kogo nie widziały od lat. Dawne uczucie uderzy ze zdwojoną siłą ale pojawią się rozterki, czy warto wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Tylko czy to wciąż ta sama rzeka...?

Zakochane Strzelce w kwietniu i w maju dopadną wątpliwości. Podjęta decyzja o ślubie może zawisnąć na włosku, a wspólna przyszłość stanie pod znakiem zapytania. Kieruj się sercem, nie słuchaj rad otoczenia.

W związkach z długim stażem jesienią nastąpi ożywienie w uczuciach. Wspólny wyjazd podsyci namiętność.

Koziorożec 22.12 - 20.01

To nie będzie najlepszy rok dla Koziorożców, które nie są pewne swoich uczuć. Podejmiesz decyzje, których możesz żałować i dokonasz wyborów, które trudno będzie odkręcić.

Latem twoja szczerość może kogoś zranić, ale oczyści napiętą atmosferę. Odkryjesz, że gdy słuchasz siebie, nie spełniając ślepo cudzych oczekiwań, jesteś szczęśliwsza.

Samotne Koziorożce w maju i w sierpniu odbędą wiele obiecujących spotkań.

Wodnik 21.01- 18.02

Słuchaj intuicji, a odnajdziesz wewnętrzny spokój. Nie rezygnuj z siebie, nie pozwól się wykorzystywać. Partner, który nie musi się starać nie doceni tego, co ma, dlatego zrób jeden krok do tyłu.

Samotne Wodniki będą niezdecydowane i wciąż szukające ideału. W nadchodzącym roku raczej nie zbudują związku na całe życie, za to odkryją wreszcie, czego oczekują od życia we dwoje.

Pierwsza połowa roku w wielu związkach przyniesie ożywienie uczuć, ale zazdrość może zepsuć niejedną relację. Jesienne miesiące to sinusoida wzlotów i upadków.

Ryby 19.02-20.03

Samotne Ryby zrezygnują z szukania partnera na siłę. Już na początku roku zrozumieją, że wystarczy otworzyć się na miłość, a ona przyjdzie sama. Ich życie towarzyskie rozkwitnie latem i to właśnie wtedy mają szansę na poważną relację.

W stałych związkach pojawi się dużo rozmów na temat dzieci, oczekiwań na temat przyszłości i braku zaangażowania partnera. Powodem kłótni mogą okazać się finanse, a Ryby lekkomyślne z natury będą musiały porzucić plany o beztrosce. 

Jesienią Ryby skupią się na teraźniejszości i pielęgnowaniu relacji. Partner odwzajemni te uczucia i otoczy troską.

Więcej horoskopów:Wielki horoskop na 2021 rok - przepowiednie dla wszystkich znakówHoroskop na zimę 2020/2021