Wielki horoskop miłosny na 2019!

Mamy już wielki horoskop miłosny na 2019 przygotowany przez wróżkę Sybillę! Sprawdź, co cię czeka!
Horoskop fot. Unsplash.com/FREE/Ula Bugaeva - kolaż Polki.pl

Chcesz wiedzieć, czy tegoroczna miłość to coś naprawdę trwałego i mającego szansę na przetrwanie długich lat? Mamy porady dla wszystkich znaków zodiaku! Przeczytaj nasz wielki horoskop miłosny na 2019!

Sprawdź horoskop miłosny 2019 dla siebie:

Baran

Jeśli jesteś w związku, Uran niesie zmiany. Zwłaszcza Baranom urodzonym w II dekadzie kwietnia zacznie być ciasno i duszno z drugą połówką. Pary, które łączy już tylko papier i formalności, mogą się rozstać. A szczęśliwie zakochanych czeka rok eksperymentów i wyzwolenia z ograniczeń.

Jesteś singielką? Oj, będzie się działo! Ciekawie zapowiada się zwłaszcza I połowa roku, kiedy to planety będą cię intensywnie swatać. Mogą ci podsunąć np. kogoś sporo młodszego czy obcokrajowca. To będzie przygoda twojego życia!

Byk

Jeśli jesteś w związku, może ci się on wydać nudny i zapragniesz urozmaiceń. Wykażesz się wielką wyobraźnią w sypialni, co bardzo podgrzeje temperaturę uczuć między wami. W połowie roku możesz otrzymać od ukochanego wspaniały prezent. A od października staną przed wami nowe wyzwania: to będzie duża radość!

Jesteś singielką? W czerwcu całkiem zawrócisz komuś w głowie. Od jesieni silnie zacznie działać na ciebie Jowisz i zacznie ci zależeć na tym, aby być dla kogoś numer 1. Nieodwołalnie i na całe życie.

Aktualny horoskop tygodniowy. Sprawdź, co przyniesie nadchodzący tydzień!

Bliźnięta

Jeśli jesteś w związku, w lipcu sprzyja wam Wenus i wasze uczucie odżyje. Przyczynić może się do tego ktoś, kto wywoła zazdrość u twojego partnera i skłoni go do większej dbałości o ciebie. Na początku roku lub późnym latem wydarzy się coś, co bardzo wzbogaci wasz związek. Może trafi pod wasz dach jakaś nowa istota, która jeszcze bardziej zwiąże was ze sobą?

Jeśli jesteś singielką, sprzyjający Jowisz aż do jesieni będzie dbał o to, byś miała w kim wybierać. Ale uważaj, bo potencjalny partner może coś przed tobą ukrywać.

Rak

Jeśli jesteś w związku, aby podtrzymać ogień uczuć między wami, wyjedźcie razem na zimowy wypoczynek. Wiosną i latem wokół ciebie będzie więcej atrakcyjnych osób, co da ci silniejszą pozycję w związku, bo on będzie miał konkurencję.

Jesteś singielką? Największe powodzenie dopisze ci w sierpniu, więc wakacje będą pod znakiem flirtów i romansów. Jesienią zacznie się dobra passa dla tych, którym marzy się trwały związek. Słuchaj głosu serca!

Co szykują dla ciebie gwiazdy? Sprawdź swój aktualny horoskop miesięczny!

Lew

Jeśli jesteś w związku, jeszcze lepiej będziesz się dogadywać z ukochanym niż ostatnio. Może stanie się tak dlatego, że jedno z was zacznie więcej czasu spędzać poza domem i poczujecie się za sobą stęsknieni. A jeśli z obecnym partnerem bardzo ci nie po drodze, to w na przełomie lutego i marca i w połowie kwietnia Uran pomoże ci zerwać więzy.

Jesteś singielką? Wszystko sprzyja wejściu w trwały związek (szczególnie w lutym, maju, sierpniu, listopadzie).

Panna

Jeśli jesteś w związku, będziecie dobrze zgrani, ale tobie to przestanie wystarczać. Możesz czuć niedosyt, tęsknić do romantycznych przeżyć. Żywsze uczucia pojawią się wczesną jesienią, zwłaszcza jeśli uda wam się wtedy wspólnie wyjechać.

Jesteś singielką? Dobrym początkiem bliskiego związku będzie koleżeństwo, przyjaźń. Od jesieni właśnie taki kumplowski układ  może przekształcić się w coś poważniejszego.

Co ci wróżą gwiazdy? Wielki horoskop na 2019!

Waga

Jesteś w związku, ale mogłoby być lepiej? Jowisz pomoże waszej miłości, będziecie np. razem podróżować, wejdziecie w ciekawe środowisko. Bardzo możliwe, że wasze życie całkiem się odmieni, np. pobierzecie się, a najlepsza passa dla wszelkich zmian potrwa od kwietnia do sierpnia. Nie wszystko pójdzie jak po maśle, ale poradzisz sobie z przeszkodami.

Jesteś singielką? Dopisze ci powodzenie, będziesz randkować i romansować (zwłaszcza w lutym, maju i czerwcu), ale dopiero od września Uran pozwoli ci zbudować trwały związek.

Skorpion

Jeśli jesteś w związku, nie widać większych kryzysów, ale chwilami nuda i rutyna będą pukać do waszych drzwi. Zaczniesz więc partnera wychowywać, przerabiać na swoją modłę... Na jesieni albo coś się między wami zmieni, albo znajdziesz sobie kogoś, przy kim twoje życie znów nabierze blasku.

Jesteś singielką? W styczniu duża szansa na romantyczną przygodę, która jednak raczej nie przetrwa do wiosny. A wczesną jesienią potężny Jowisz sprawi, że pewna dość luźna znajomość nabierze rumieńców.

Kalkulator astrologiczny: oblicz wasz horoskop partnerski!

Koziorożec

Jeśli jesteś w związku, w marcu, kwietniu i wrześniu nie oczekuj motyli w brzuchu. Postaw na tolerancję, wyrozumiałość. Ale też nie bierz wszystkiego na swoje barki, więcej wymagaj od swojej drugiej polowy. Wspólny urlop planujcie na styczeń lub wrzesień – wtedy naładujecie wasze akumulatory i będzie tak jak dawniej. Znów poczujesz się zakochana!

Jesteś singielką? Najbardziej romansowe miesiące to luty, marzec i maj. Na jesieni wasz związek będzie już faktem. Może nawet zaczniecie myśleć o wspólnej przyszłości?

Wodnik

Jeśli jesteś w związku, oboje poczujecie, że już pora np. na ślub, rodzinę, stabilizację. Jowisz i Saturn zapewnią trwałość związkom zawartym szczególnie w styczniu, maju, czerwcu i listopadzie. Uważajcie tylko na złych doradców, bo ich sugestie mogą zdestabilizować to, co budujecie.

Jesteś singielką? Możesz spotkać kogoś, kto w niczym nie przypomina twojego ideału i będziesz szczęśliwa! Może też pojawić się ktoś, z kim kiedyś ci nie wyszło, ale teraz macie szanse na sukces, zwłaszcza w maju i listopadzie.

Strzelec

Jeśli jesteś w związku, Saturn wędrujący przez twój znak zacieśni go, ale połączą was bardziej wspólne obowiązki niż przyjemności. Dlatego możesz poczuć się zmęczona i przygnębiona, co z kolei może się odbić np. na waszym życiu seksualnym. Ale z pomocą idzie Wenus, Jowisz i Uran. Dzięki nim partner będzie wyrozumiały i mile cię zaskoczy.

Jesteś singielką? Wiosną pojawi się ktoś, kto zrobi na tobie wrażenie. Będzie pociągał cię nie tylko męskim urokiem...

Ryby

Jeśli jesteś w związku, będą wzloty (styczeń i lipiec) i upadki (czerwiec i październik). Ale przekonasz się, że stan, który w przeszłości uważałaś za szczęście, nie zasłużył na taką nazwę, bo szczęśliwa jesteś dopiero teraz! Postaraj się tylko nie zburzyć sielanki, próbując nieustannie wychowywać partnera.

Jesteś singielką? Neptun sprawi, że będziesz bardzo kochliwa. Zbyt łatwo obdarujesz uczuciem kogoś, kto jest inny, niż się wydaje. Przyciągać też będziesz osoby barwne, ciekawe, ale niestałe w uczuciach. Trudno ci będzie więc stworzyć stały związek. Ale na jesieni i na to pojawi się wielka szansa.

Zobacz także:Horoskop partnerski na 2019!Co ci wróżą gwiazdy? Wielki horoskop na 2019!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)