POLECAMY

Horoskop galijski

Sprawdź, jakim jesteś drzewem. Przekonaj się, czy przypisane ci cechy charakteru rzeczywiście do ciebie pasują.
Horoskop galijski
Powstał prawie 2000 lat temu. Stworzyli go celtyccy kapłani, którzy wierzyli, że przeznaczenie i charakter człowieka zależy od położenia Słońca wobec Ziemi. Porównywali ludzi z drzewami i szukali wspólnych cech (mocny jak dąb, wiotki jak brzoza).

Jabłoń
24 grudnia - 1 stycznia
24 czerwca - 4 lipca
Delikatna, ufna, wrażliwa marzycielka. Niezwykle szczodra i chętna do
pomocy - czasem, niestety, inni nadużywają jej życzliwości i dobroci. Ma silną potrzebę akceptacji i bycia kochaną. Lubi flirtować, podobać się, ale w stałym związku jest niezwykle odpowiedzialna i wierna.

Jodła
2-11 stycznia
5-14 lipca
Inteligentna, niezwykle zdolna i pracowita. Nie lubi się podporządkowywać, ambitna, w każdej dziedzinie życia stawia sobie wysoką poprzeczkę. Przyjaciół wybiera ostrożnie, ale za to zawsze mogą na nią liczyć. Skryta, nie potrafi okazywać uczuć, trudno jej znaleźć odpowiedniego partnera.

Wiąz
12-24 stycznia
15-25 lipca
Skromny, prostolinijny, szczery, ale lubi dominować. Zdolny perfekcjonista, wiele wymaga od siebie i od innych. Pozornie spokojny i zrównoważony, jednak targają nim wewnętrzne sprzeczności. Zapobiegliwy realista, potrafi zapewnić sobie i rodzinie komfortowe życie. W miłości żarliwy i wierny.

Cyprys
25 stycznia - 3 lutego
26 lipca - 4 sierpnia
Optymista, który w najtrudniejszej sytuacji potrafi zachować pogodę
ducha. Bezkonfliktowy, skromny, umie cieszyć się z drobiazgów. Lubi otaczać się ludźmi, nie znosi samotności. Realista, który mocno stąpa po ziemi, czasem jednak marzy. Ceni życie rodzinne, w miłości niezwykle wierny, można na nim polegać.

Topola
4-8 lutego,
5-13 sierpnia
Świadoma swoich zalet, skoncentrowana na sobie i swoich problemach (często stwarza je sama). Lubi rozczulać się nad sobą. Ma skłonność do pesymizmu. Wymagająca, niełatwo ją zadowolić. Unika rywalizacji, bo boi się porażek. Ma fantazję i mnóstwo dobrych pomysłów. Długo szuka życiowego partnera, ale gdy już go znajdzie, zdolna jest do największych poświęceń.

Cedr
9-18 lutego
14-23 sierpnia
Choć lubi luksus, to jednak potrafi się odnaleźć w każdych warunkach. Niespokojny duch, uwielbia przygody, nie boi się trudności. Nie zrażają go niepowodzenia. Dobry organizator, ambitnie realizuje to, co zaplanował. W miłości czuły, wrażliwy, dla partnera jest prawdziwym oparciem.

Sosna
19-29 lutego
24 sierpnia - 2 września
Czarująca domatorka. Zawsze wie, czego chce od życia, i potrafi to realizować. Łasa na pochwały, lubi rywalizować i odnosić sukcesy. Lubiana przez znajomych, którzy
cenią jej rady. Kochliwa, szybko się angażuje, ale często źle lokuje swoje uczucia.

Wierzba
1-10 marca
3-12 września
Delikatna, wrażliwa, nieco tajemnicza, marzycielka. Szczególnie wrażliwa na piękno, sama często ma zdolności artystyczne. Łagodna i krucha, w trudnych sytuacjach potrafi być zaskakująco silna i dzielna. Niezależna, nie jest skłonna do kompromisów. Wymagająca. Od partnera oczekuje bardzo wiele i wciąż czuje się niedoceniona.

Lipa
11-20 marca
13-22 września
Urocza, powabna, cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej. Lubi wygodę i ustabilizowane życie. Bezkonfliktowa, nienawidzi kłótni, sporów, nie walczy o swoje. Ma wiele talentów, ale brakuje jej wytrwałości, aby je rozwinąć. W miłości zaborcza, ale oddana osobie, którą kocha.

Leszczyna
22-31 marca
24 września - 3 października
Życzliwa, dobra, szczera, zawsze chętna do pomocy. Tolerancyjna, wspaniale sprawdza się w przyjaźni. Ma niezwykłą fantazję, przy niej nie można się nudzić. Czasem bywa
nieobliczalna, łatwo się irytuje, ale też łatwo ją udobruchać. Niestety, w miłości niestała - raz przyciąga, raz odpycha.

Jarzębina
1-10 kwietnia
4-13 października
Choć wydaje się nieodporna i słaba, w rzeczywistości jest bardzo odporna i silna. Nie przyznaje się do porażek. Dzielnie zmaga się z przeciwnościami losu, walczy do końca. Bardzo towarzyska - lubi błyszczeć. Jest dobrym przyjacielem. Niezwykle odpowiedzialna, opiekuńcza, lojalna i uczciwa. W miłości wymagająca, ale również ofiarna.

Klon
11-20 kwietnia
14-23 października
Indywidualista, niespokojny duch, który lubi zaskakiwać, błyszczeć w towarzystwie i wyróżniać się spośród innych. Trochę zarozumiały, ale bardzo lubiany. Ma grono wiernych i oddanych przyjaciół. Sam też potrafi być świetnym przyjacielem. Jest przy tym solidny i zawsze dotrzymuje słowa. Inteligentny, wszechstronny, ciekawy świata, otwarty na nowości, wynalazki, pełen pomysłów. W miłości też poszukujący - więc niestały.

Orzech
21-30 kwietnia
24 października - 2 listopada
Nieufny, nie powierza swoich spraw innym. Samolubny, niechętnie się dzieli tym, co ma. Stara się postępować niezwykle dyplomatycznie, by nie znaleźć się w sytuacji niekorzystnej dla siebie. Z trudem się przekonuje do ludzi, ale gdy już się zaprzyjaźni, jest lojalny i można na niego liczyć. Bywa zazdrosny.

Jaśmin
1-14 maja
3-11 listopada
Towarzyski, błyskotliwy, łatwo nawiązuje kontakty. Rzetelny, można mu powierzyć ważne obowiązki, z których wywiąże się bez zarzutu. Świetny mediator, potrafi łagodzić spory. Nie jest materialistą, ale umie skutecznie zadbać o byt rodziny. W miłości nie odnosi takich sukcesów, jak na polu zawodowym.


Kasztanowiec
15-24 maja,
12-21 listopada
Ma silne poczucie sprawiedliwości, rozważny, szlachetny. Bystry obserwator. W kontaktach międzyludzkich bezpośredni, otwarty. Niezwykle konsekwentny, wszystkie sprawy doprowadza do końca. W miłości sporo wymaga, ale z siebie także potrafi dużo dać.

Jesion
25 maja - 3 czerwca
22 listopada - 1 grudnia
Lubiany w towarzystwie, ale trudny we współżyciu. Ambitny, nastawiony na sukces. Inteligentny, obdarzony niezawodną intuicją. Nie lubi się poświęcać dla innych, ale w wyjątkowo trudnych sytuacjach można na niego liczyć. W miłości stara się łączyć rozsądek z emocjami.

Grab
4-13 czerwca
2-11 grudnia
Wyrozumiały dla siebie i innych. Egocentryk, lubi, gdy inni troszczą się o niego, chwalą i spełniają zachcianki. Ceni sobie wygodne życie. Konserwatywny, nie lubi zmian. Obowiązkowy i odpowiedzialny, można na niego liczyć. Wierny w przyjaźni i miłości. Jest czułym partnerem.

Figowiec
14-23 czerwca
12-22 grudnia
Inteligentny, lubiany, obdarzony dużym poczuciem humoru. Realista, mocno stąpa po ziemi. Obowiązkowy, konsekwentnie dąży do celu. Ceni sobie spokojne, ustabilizowane życie. Niezwykle przywiązany do rodziny. Stały w miłości, potrzebuje jednak wiele czułości i akceptacji.

Dąb
wiosenne zrównanie dnia z nocą
21 marca
Silny i odważny. Dzielnie zmaga się z przeciwnościami losu. Lubi ryzyko, choć wdaje się czasem w niepewne interesy, zwykle wychodzi z nich zwycięsko. Odpowiedzialny, sprawiedliwy, przywiązuje się do ludzi, których spotyka na swojej drodze. W miłości odpowiedzialny i stały.

Oliwka
jesienne zrównanie dnia z nocą
23 września
Stateczna, spokojna, pełna uroku. Zrównoważona, daje bliskim poczucie bezpieczeństwa. Jest wspaniałym powiernikiem, potrafi mądrze doradzić i zachować dyskrecję. Nie pociąga jej blichtr wielkiego świata. Ceni sobie prawdziwą przyjaźń i miłość. Jest oparciem dla przyjaciół, rodziny i partnera.

Buk
przesilenie zimowe
23 grudnia
Długo zachowuje młodość, jego życie to pasmo sukcesów. Bardzo lubiany, ma mnóstwo znajomych. Jest po prostu duszą towarzystwa. Nie lubi ryzyka, ale potrafi dbać o swoje interesy. Jest bardzo zaradny, a przy tym uczciwy i solidny. W miłości stały, dba o dobre relacje z partnerem, pielęgnuje uczucia.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/9 lat temu
Bardzo sie ciesze,ze jestem lipca,co najwazniejsze,jest jednym z moich ulubionych cherbatek,miam,miam,miam....
/9 lat temu
Bardzo sie ciesze,ze jestem lipca,co najwazniejsze,jest jednym z moich ulubionych cherbatek,miam,miam,miam....
/11 lat temu
"Jestem jodła" ale czyw 100% ?? nie zabardzo według tego horoskopu ... nie jestem skyta jestem raczej otwartą osobą ... pozdrawiam
POKAŻ KOMENTARZE (12)