POLECAMY

Wielki horoskop na 2017 rok! Sprawdź, co cię czeka!

Znamy już horoskop na 2017 rok dla wszystkich znaków zodiaku!
Wielki horoskop na 2017 rok! Sprawdź, co cię czeka! fot. ONS/kolaż: Polki.pl

Jesteś ciekawa, jaki będzie dla ciebie 2017 rok? Pełen niespodzianek czy raczej spokojny? Sprzyjający zmianom czy nie? Na co uważać, o czym pomyśleć, czego nie przegapić? Co szykują dla Ciebie gwiazdy? Czy przyniesie ci w końcu miłość albo da szansę na lepszą pracę? Sprawdź, co cię czeka! Poznaj wielki horoskop 2017 dla wszystkich znaków zodiaku!

Poznaj horoskop na 2017 rok dla swojego znaku zodiaku:

Baran

Dobre wpływy

To będzie dynamiczny, pełen pasji i nowych możliwości rok. Mars w twoim znaku w styczniu i lutym wzmocni siłę i nieprzejednanie. Z łatwością postawisz na swoim, dasz się poznać jako osoba, która wie, czego chce, i śmiało zmierza do celu. Później zrealizujesz poczynania twórcze, mogące rozwinąć nie tylko twoje talenty, lecz także twój charakter i osobowość. Jeśli dopiero szukasz pracy, to w marcu będziesz na najlepszej drodze, by ją znaleźć. W czerwcu masz szansę ugruntować znajomość, na której ci zależy, i stworzyć trwały związek. Jesienią nie próbuj brać partnera pod pantofel.

Bądź ostrożna

W połowie lipca, kiedy Słońce ustawi się w kwadraturze do Urana, możesz otrzymać niepokojące wieści, ale nie powinnaś siać paniki. To, co z początku wyda się trzęsieniem ziemi, wkrótce okaże się jedynie burzą w szklance wody. Z kolei w pierwszej połowie września dopaść cię może zwątpienie, będziesz też przygnębiona rozwojem spraw, które toczyć się mogą nie w tym kierunku, jaki zakładałaś. Wiosną w miłości nie wszystko będzie na swoim miejscu. Możesz zmagać się ze sprzecznymi, nierzadko skrajnymi uczuciami.

Pomyśl o…

Pogódź się z tym, że nie wszystko da się własnoręcznie zmienić.
Są rzeczy, które warto pozostawić własnemu biegowi. Natomiast temu, co leży w zasięgu twoich możliwości, wyjdź naprzeciw i chwytaj okazję, by zdobyć to, na czym ci najbardziej zależy.

Z Bykiem zanudzisz się, robiąc rzeczy, na które nie masz ochoty. Koziorożec nie doceni twoich starań, chociaż będziesz dwoić się i troić, by go zachwycić. Z Panną dogadasz się idealnie, szczególnie w pracy. Ryby zaś pomogą ci w osobistych poczynaniach.

Byk

Dobre wpływy

Spiętrzy się sporo zadań, ale ze wszystkim dasz sobie radę. W najlepszej formie pozostaniesz w maju i czerwcu, kiedy przez twój znak wędrować będą Merkury i Wenus. To dobry moment, by wyjść z cienia, ujawnić światu swoje talenty i wysunąć się na prowadzenie. Zdobędziesz to, na czym ci zależy, zwłaszcza jeśli postawisz na swoim i puścisz mimo uszu opinie i uwagi zazdrośników. Samotny Byk jeszcze przed wakacjami pozna osobę, która zrobi na nim ogromne wrażenie. Spróbujesz w miłości czegoś, z czym do tej pory nie miałaś do czynienia.

Bądź ostrożna

Nie przesadzaj z wydatkami. Jowisz w znaku Wagi w kwadraturze do Plutona nie zwiastuje wprawdzie kryzysu finansowego, ale możesz żałować poczynionych zakupów, bo pieniądze które wydasz, będą jak… wyrzucone przez okno. Nie dąż za wszelką cenę do zmian, bo nie uda ci się przeprowadzić wszystkich swoich zamierzeń tak, jak sobie to zaplanujesz, zwłaszcza jesienią. W związku uczuciowym Jowisz w Skorpionie wyznaczy w październiku czas poważnych rozmów nie tylko o pieniądzach, ale również o tym, czy to, co dostajesz od partnera, jest tym, czego rzeczywiście oczekujesz.

Pomyśl o…

Nie przesadzaj z oczekiwaniami wobec ukochanego. Jest on, jaki jest, i pewnych rzeczy na nim nie wymusisz. Wobec trudnych spraw
zachowaj spokój. Chcąc coś zrobić szybko, osiągniesz niewiele
– tylko czas zweryfikuje to, czy się mylisz, czy masz rację.
Baran może ci zazdrościć, z kolei romans z Rakiem zakończy się gwałtownie i nieprzyjemnie. W twojej obronie stanie Koziorożec, a ze Strzelcem masz szansę ubić świetny interes.

Zobacz, jak zdobyć mężczyznę spod określonego znaku zodiaku!

Bliźnięta

Dobre wpływy

Przed tobą wiele miłych niespodzianek. Pchniesz do przodu sprawy zawodowe, urzędowe albo prawne, które dotąd tkwiły w martwym punkcie. Koniec i połowa czerwca, kiedy Neptun znajdzie się w sekstylu do Merkurego i Wenus, to również czas nawiązywania kontaktów biznesowych i zarabiania większych pieniędzy. W miłości niektóre rzeczy okażą się bardziej złożone, niż ci się wydaje, co wcale nie znaczy, że będą się komplikować… Na zastrzyk gotówki możesz liczyć, gdy w czerwcu i lipcu znak Raka przemierzać będą Słońce, Merkury i Mars.

Bądź ostrożna

Na początku roku w sprawach sercowych możesz zabrnąć za daleko. Przejściowe kłopoty w związku to po części także twoja wina. Nie musisz na każdym kroku podkreślać swojej bezradności albo poświęcenia. Również lutowa pełnia Księżyca w znaku Lwa, a następnie całkowite zaćmienie Słońca w Rybach (26 lutego) zwiastują niepowodzenia w relacjach uczuciowych. Błędnie ocenisz intencje partnera albo w porę nie dostrzeżesz tego, co usiłuje przed tobą ukrywać. W pierwszej połowie grudnia Mars opuszcza znak Wagi i przesuwa się do Skorpiona, dając ci moc przezwyciężenia trudności. Możliwe konflikty w pracy!

Pomyśl o…

Ludzie są różni i nie od każdego dostaniesz to, na czym ci zależy.
Aby uniknąć rozczarowań, warto wiedzieć, komu możesz zaufać,
z kim się tylko dobrze bawisz, a kto stanie za tobą murem. Bądź
gotowa, by poddać się losowi w sprawach, na które nie masz wpływu.
Z Bykiem nie będzie ci po drodze, bo do niczego go nie przekonasz. Z Panną też nie znajdziesz wspólnego języka. Ryby zawsze cię rozweselą, a Wodnik wskaże najlepsze wyjście z trudnych sytuacji.

2017 to rok Słońca. Sprawdź, jaki będzie?

Rak

Dobre wpływy

Przed tobą mnóstwo wrażeń. Bardzo pozytywnych, choć nerwów też nie zabraknie. Poczujesz się komfortowo, na swoim miejscu, a jednocześnie gnać cię będzie w nieznane rejony. Nowe horyzonty otworzy przed tobą sekstyl Jowisza z Saturnem (przełom sierpnia i września). Bez trudu wypłyniesz na szerokie wody, złapiesz wiatr w żagle, zafascynują cię rzeczy, o które wcześniej byś siebie nie podejrzewała. To także idealny czas na zdawanie egzaminów. Kiedy w połowie listopada Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, nie odrzucaj zaproszeń na randkę, bo masz szansę poznać miłość swojego życia.

Bądź ostrożna

Na przełomie stycznia i lutego ostrożniej dobieraj sobie sojuszników oraz osoby, które obdarzasz zaufaniem. Zmiany, na które czekasz, tak szybko nie nadejdą. A wszystko przez ludzi, z którymi będziesz miała w tym czasie do czynienia. W marcu czeka cię sporo zamieszania i niepewności. Merkury wejdzie w ruch wsteczny, dlatego musisz działać ostrożnie i przede wszystkim mieć duży dystans do siebie. Emocje trzymaj pod kontrolą, bo jedno słowo za dużo może cię sporo kosztować.
We wrześniu nie licz na łut szczęścia.

Pomyśl o…

Patrząc wyłącznie przez pryzmat własnych potrzeb, niewiele zobaczysz. Dopiero gdy zdobędziesz się na dystans i obiektywizm, dostrzeżesz
możliwości, których wcześniej nie widziałaś. Pracuj z osobami, które znasz, i wiesz, czego się po nich spodziewać.

Baran sprowadzi na ciebie kłopoty finansowe, a Panna może wystawić cię do wiatru. Na relaksujące spacery umawiaj się z Koziorożcem, bo miło spędzisz z nim czas. Skorpion nie zostawi cię w potrzebie.

Lew

Kiedy na początku lutego Wenus zawita do przyjaznego ci znaku Barana, więc możesz skupić się na planowaniu przyszłości. Cieszyć się będziesz dobrym samopoczuciem, a optymizm pozwoli ci dostrzec jasne strony życia. Wiosną nawiążesz nowe kontakty, dzięki którym otworzysz się na możliwości, jakich wcześniej nie miałaś. Z kolei wakacje to dobry czas na miłość i wyznawanie uczuć. Od września zaimponujesz innym pozytywnym nastawieniem do życia i zdobędziesz to, co dotąd wydawało ci się nieosiągalne. Tymczasem w październiku, kiedy Jowisz ustawi się w koniunkcji z Merkurym, otrzymasz ważne informacje.

Bądź ostrożna

W połowie stycznia, gdy Mars ustawi się w kwadraturze do Saturna, pewne wydarzenia pogrążą cię w smutku i odbiorą wiarę w ludzi, a zwłaszcza we współpracowników, na których nie możesz liczyć wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Pełnia Księżyca w twoim znaku (połowa lutego) wyjaśni zagmatwane sprawy, choć nie tak, jak byś sobie życzyła. W sierpniu przekonasz się, że nie warto żyć złudzeniami. Pod koniec marca nie szukaj dziury w całym, bo przez swoją nadmierną dociekliwość sporo stracisz. Jesienny powrót do dawnej miłości będzie błędem.

Pomyśl o…

Dobrze zaplanuj zmiany, aby nie upierać się przy czymś, co nie jest warte zachodu. W chwilach zwątpienia wycofaj się do swojej samotni i przemyśl sprawy w skupieniu. Słuchanie doradców okaże się zgubne. Polegaj na własnym rozumie oraz na tych, którzy nigdy cię nie zawiedli.
Ciekawe pomysły podsunie ci Skorpion, a Bliźnięta sprawią, że spadniesz na cztery łapy. Tymczasem Lew pokrzyżuje ci szyki, a Panna zatai przed tobą ważne informacje.

Sprawdź, jaki będzie 2017 rok!

Panna

Dobre wpływy

Nie zawiedziesz się na znajomych, a niektórych poznasz z zupełnie innej, lepszej strony. W finansach szykuje się poprawa. Możesz sporo zarobić, zwłaszcza gdy w połowie lipca Wenus ustawi się w trygonie do zwiastującego profity Jowisza. Pojawią się okazje na korzystne inwestycje. W sierpniu i wrześniu cenna okaże się twoja umiejętność współpracy oraz gotowość pójścia na ustępstwa. Nie obawiaj się zmian, bo wyjdą ci na dobre. Szczególnie korzystna okaże się… zmiana otoczenia. W październiku, gdy Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem, poznasz ludzi, którzy otworzą przed tobą nowe perspektywy.

Bądź ostrożna

Wprawdzie żaden kryzys finansowy nie dotknie twej rodziny, jednak niektórzy mogą albo zachowywać przesadną zapobiegliwość w dbaniu o domowy budżet, albo w ogóle się o niego nie troszczyć. Nie rozmieniaj się na drobne i nie trwoń energii na rzeczy błahe czy mało istotne. Po wakacjach nie starczy ci sił, aby zajmować się wszystkim naraz. W styczniu, maju i potem we wrześniu Merkury biegnie ruchem wstecznym, a to oznacza konieczność przyłożenia się do ambitnych zadań.

Pomyśl o…

Stawiając na rutynę, niewiele wskórasz. Ale jeśli zdobędziesz się choćby na odrobinę kreatywności, stworzysz coś niepowtarzalnego. W rodzinie znajdziesz sojusznika, a w pracy kogoś, kto doceni twoje starania. Dobrze zabezpiecz środki finansowe. Będą ci potrzebne w lipcu, gdy pojawią się nieplanowane wydatki.

Nawiążesz ciekawą znajomość z Rakiem i wspólnie pokonacie jakieś przeciwności. Ze Skorpionem możesz ubić dobry interes. Wodnik okaże się twoim przeciwnikiem, natomiast Baran obarczy cię swoimi wydumanymi oczekiwaniami.

Waga

Dobre wpływy

W finansach wszystko potoczy się po twojej myśli. Z powodzeniem zrealizujesz te projekty, które szybko przyniosą spodziewane profity. Również szef nie powinien poskąpić ci w tym roku premii. W październiku, kiedy Wenus rozgości się w twoim znaku, będziesz miała wystarczająco dużo entuzjazmu, aby sprostać różnym wyzwaniom, zwłaszcza uczuciowym. Największy wybuch namiętności i rozkosze łóżkowe przeplatać się będą z podejrzliwością i lękiem, że partner może prowadzić podwójną grę. Z kolei w małżeństwie wspaniale już od marca.

Bądź ostrożna

Słuchaj rad przyjaciół, ale nie idź za nimi jak w dym. Krytycznie przyglądaj się wszelkim doradcom, bo możesz zacząć podążać za tym, co tak naprawdę nie jest twoje. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, słuchaj tego, co podpowiada ci intuicja. Nie kalkuluj, bo źle na tym wyjdziesz. Z twoją zdolnością wybiegania w przyszłość i snucia planów zakrojonych na szeroką skalę możesz daleko zajść, zwłaszcza we wrześniu i październiku. Jednak przeszkodą, jaka stoi na drodze realizacji twoich zamierzeń, okaże się brak umiejętności zarządzania czasem, nadmierne upieranie się przy swoim, powolność oraz reagowanie w niewłaściwym momencie.

Pomyśl o…

Do października Jowisz przebywa w twoim znaku, dlatego najwięcej zdziałasz do jesieni. Nie zostawiaj sobie więc ważnych rzeczy na koniec roku, bo to, czego nie uda ci się zdziałać do wakacji, potem będzie trudniej zrealizować. Masz wszystko, czego ci potrzeba, by osiągnąć sukces.
Z Rybami pokłócisz się nie na żarty, a Byk wyciągnie od ciebie informacje, których miałaś nikomu nie zdradzać. Skorpionowi kompletnie zawrócisz w głowie, natomiast Rak okaże się bardzo lojalnym przyjacielem i kompanem.


Fot. Fotolia

Skorpion

Dobre wpływy

Jeśli marzysz o podniesieniu kwalifikacji, odczekaj do połowy maja. Wtedy właśnie Jowisz w trygonie do Marsa zmotywuje cię do poszerzenia swoich możliwości. Możesz się wiele dowiedzieć i sporo nauczyć, a twoja otwartość i zapał do nowości sprawią, że staniesz się niezwykle pojętnym uczniem. Kiedy w pierwszej połowie września Jowisz utworzy sekstyl z Wenus, współpraca stanie się motywem przewodnim twojego życia. Spotkasz ludzi, z którymi możesz dużo zrobić. Później wykorzystasz swoje zdolności przywódcze, do których czasami masz zbyt duży dystans i nie zawsze traktujesz je serio. A szkoda.

Bądź ostrożna

W marcu i kwietniu za sprawą cofającej się Wenus zbyt mocno zaangażujesz się w związek, który wprawdzie początkowo zacznie się mienić najrozmaitszymi kolorami, lecz z czasem… przygniecie was proza życia. W maju czekają cię przetasowania. Z jednej strony chętnie byś się zaangażowała w nowe działania, z drugiej musisz rozważyć cenę, jaką przyjdzie ci za nie zapłacić. Trudno będzie pogodzić ogień z wodą oraz obowiązek z przyjemnością. Przed wakacjami nie rozpędzaj się w interesach, bo czekają cię rozczarowania.

Pomyśl o…

Jeśli coś ci się nie uda, nie załamuj rąk, ponieważ od jesieni koniunktura się zmieni, i to, co ci nie wychodziło, nagle stanie się możliwe. Zdaj się na swój wdzięk i urok, gdyż w tym roku będziesz miała duży wpływ na innych – ludzie zrobią wszystko, byle zyskać twoją sympatię.

Ze Strzelcem lepiej nie zwieraj szyków, bo nieprzyjemnie cię obmówi. Z kolei Bliźnięta przez swą niefrasobliwość narażą cię na niebezpieczeństwo. Rak zaprosi cię do przeżycia fascynującej przygody, a jeśli zechcesz odpocząć, to najlepiej w towarzystwie Ryb.

Sprawdź, co mówi o tobie godzina, w której się urodziłaś!

Strzelec

Dobre wpływy

W połowie lutego Jowisz w trygonie do Słońca otworzy przed tobą nowe szanse, zaczniesz przeć do przodu jak burza i zdystansujesz konkurencję. W kwietniu nie musisz się w niczym ograniczać, a jeśli ktoś rzuci ci kłody pod nogi, sprytnie je ominiesz. Sierpień przeznacz na porządki. Trygon Saturna do Słońca pozwoli ci poukładać wiele spraw od nowa, zabrać się za realizowanie śmiałych projektów, a także wytyczyć plany na przyszłość. Po wakacjach rozpierać cię będzie energia, a stanowczymi działaniami doprowadzisz wiele spraw do końca.

Bądź ostrożna

Początek stycznia będzie burzliwy, ale dasz radę. Kwietniowa koniunkcja Urana ze Słońcem wywoła w tobie wprawdzie niepokój, lecz z drugiej strony pamiętaj, że jeśli coś stracisz, to widocznie nie było to warte zachodu. W listopadzie bacznie przyglądaj się nowym znajomym, którzy mogą udawać sympatię do ciebie tylko po to, by dostać to, czego chcą. Z kolei pod koniec roku, gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, możesz przeżyć trudniejsze chwile. Spotkasz się albo z dezaprobatą, albo zostaniesz ukarana za błąd, który popełniłaś w przeszłości.

Pomyśl o…

Siłę przebicia połączysz ze stanowczością i pewnością siebie, dlatego wykorzystasz zarówno swoje atuty, jak i możliwości w świecie zewnętrznym, aby osiągnąć to, na czym ci zależy. Staraj się jednak nie śpieszyć, bo brawura i impulsywność mogą pokrzyżować ci szyki. Pamiętaj, żeby wszystko robić po kolei.

Niejasne sytuacje będą grozić kłótniami z Koziorożcem. Nie radź się Panny, bo źle na tym wyjdziesz. Wodnik pogodzi cię z przyjaciółką, a Bliźnięta wyręczą cię w ważnej sprawie.

Koziorożec

Dobre wpływy

Po licznych zakrętach zapowiada się czas spokoju, choć w uczuciach nie unikniesz zawirowań, na ogół jednak będą one przyjemne. Wenus wkracza na początku kwietnia do znaku Barana, więc dogadasz się niemal z każdym. Przepełni cię pozytywna energia, siła oraz potężna wola walki. Mimo że szef będzie patrzył ci na ręce i czasami postawi cię w mało komfortowej sytuacji, to jednak nie dasz za wygraną i pokażesz w czerwcu, na co cię stać. Druga połowa roku to dobry moment na zdobywanie kolejnych szczytów, wiedzy oraz rozwijanie talentów. W relacjach uczuciowych nie unoś się honorem, lecz graj w otwarte karty.

Bądź ostrożna

W sytuacjach podbramkowych, z którymi możesz mieć do czynienia na początku stycznia i w lutym, trzeba zachować zimną krew. Wiosną pewne rzeczy warto puścić na żywioł, gdyż nie będziesz w stanie kontrolować każdego szczegółu. Uporządkuj ważne dokumenty. Do celu lepiej dochodzić pewniejszą drogą, choć dłuższą. W sercu pojawi się trochę wątpliwości, a do tego poczujesz się zagubiona i zawiedziona, mimo to na razie niczego nie zmieniaj, a już zwłaszcza na przełomie września i października, kiedy Wenus ustawi się w opozycji do Neptuna.

Pomyśl o…

Poczujesz się wybrańcem losu, bo znajdziesz się w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie. Tylko niczego nie rób na siłę. To nie jest rok walki, więc nie nastawiaj się na przepychanki, poza tym z tego, co przyjdzie ci łatwo, będziesz miała najwięcej satysfakcji.

Nie rób interesów z Lwem, gdyż fatalnie na tym wyjdziesz. Z kolei Waga zawiedzie twoje oczekiwania. Do Ryb możesz zwrócić się z każdym kłopotem, Strzelec zaś ukoi skołatane nerwy i doskonale zrozumie twoje zmienne nastroje.

Dowiedz się, jak czytać i interpretować znaki na dłoniach!

Wodnik

Dobre wpływy

Już pod koniec stycznia poczujesz wiatr w żaglach i zdobędziesz się na odwagę, by ruszyć z nowymi projektami. Mars wkraczający do znaku Barana da ci siłę i przewagę w walce z konkurentami. W kwietniu możesz wspiąć się na szczyt, a już na pewno usunąć przeszkody, które stoją ci na drodze do zrealizowania planów, zwłaszcza zawodowych. W maju czekają cię podróże, a wraz z nimi okazje poznania nie tylko ciekawych miejsc, lecz także ludzi, którzy mogą wnieść w twoje życie coś nowego. Przełom października i listopada to ważny czas dla twoich interesów. Nie przepuścisz żadnej okazji ani na awans, ani na podwyżkę.

Bądź ostrożna

Na początek lutego nie planuj nic ważnego, bo potoczy się to zupełnie innym torem, niż zakładałaś. Drobne przeszkody mogą odwrócić bieg zdarzeń, dlatego nie stresuj się, lecz poczekaj na lepszy moment. Z kolei w połowie marca, gdy pozostaniesz pod wpływem kwadratury Saturna z Merkurym, sprawy mogą utknąć w martwym punkcie, a ewentualne straty będą nie do odrobienia. Po wakacjach zapowiada się ciężko w sprawach, po których spodziewasz się szybkich rezultatów, natomiast przedsięwzięcia, które miały iść opornie, nagle przyśpieszą.

Pomyśl o…

Postaraj się nie przejmować drobnymi potknięciami, najważniejsze bowiem, że zmierzasz w dobrą stronę – nawet jeśli czasami trzeba będzie zboczyć z kursu. Potrzebujesz teraz porządku i dyscypliny, aby wszystko sobie poukładać i spojrzeć rzeczywistości prosto w twarz.
Skorpion zacznie strasznie działać ci na nerwy, a Waga zniweczy twoje plany. Bliźnięta uchronią cię przed popełnianiem stale tych samych
błędów, zaś Lew ukaże ci jasne
strony trudnych sytuacji.

Ryby

Dobre wpływy

Sprzyjać ci będzie nie tylko pewność siebie, ale i poparcie ze strony wpływowych osób. Pod koniec marca, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Uranem, zrobisz to, co zechcesz, bo nikt nie stanie ci na przeszkodzie. W podbramkowych sytuacjach dasz z siebie wszystko. I wygrasz. Na spełnienie romantycznych pragnień musisz poczekać aż do czerwca. Lato nie tylko rozpali zmysły, staniesz się też odważniejsza i przejmiesz inicjatywę, proponując randkę osobie, która dotąd cię peszyła.

Bądź ostrożna

W pierwszym kwartale nie bierz sobie na głowę za dużo, bo nie podołasz wszystkim obowiązkom. Albo przecenisz swoje umiejętności i zapędzisz się w kozi róg, albo zlekceważysz zagrożenia i zderzysz się z rzeczywistością. Forsowanie swoich zamierzeń w połowie października przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego. Pod wpływem Plutona w kwadraturze do Merkurego będziesz miała ochotę wykazać się czymś, w czym konkurencja okaże się lepsza. Wenus w kwadraturze do Neptuna (połowa lipca i połowa grudnia) pchnie cię w ramiona kogoś, kto nie zasługuje na twoją miłość. Aby uniknąć rujnujących doświadczeń, nie wchodź w związek z nikim, kto ma nieuregulowane życie osobiste.

Pomyśl o…

Masz teraz okazję, by wyzwolić się z rozmaitych ograniczeń i wreszcie postępować w zgodzie ze sobą. Nie oglądaj się na innych, tylko słuchaj własnej intuicji. Wyjdziesz na prostą, więc nie martw się na zapas.
To dobry rok na zmianę i zamknięcie starego rozdziału.
Nie pozwól, aby Skorpion wmawiał ci, że czegoś nie potrafisz. Z pomocą Byka dokończysz stare przedsięwzięcia. Serdeczność i wyrozumiałość przysporzą ci przyjaciół wśród Wag i Wodników. Rak nie będzie wobec ciebie wyrozumiały.

Sprawdź, jakie zioła są najlepsze dla twojego znaku zodiaku!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
No chłopaki! Brawo, brawo. Na każdym weselu powinniście być. Fajny prezent. Dziewczyna będzie miała wesołe życie.