Horoskop 2008 - Panna

Panny w 2008 roku - jaki dla nich będzie? Sprawdź co mówią gwiazdy.
/ 11.03.2008 09:10

Czeka cię rok przemian i odrodzenia. To dobry czas by iść za swoimi marzeniami.

W miłości przełam rutynę dnia codziennego. Zwróć uwagę na emocje i uczucia. Porozmawiaj z partnerem o swoich potrzebach i tęsknotach, jeśli czujesz, że coś jest nie tak. Jesienią na horyzoncie mogą pojawić się kuszące okazje - szalone wyjazdy, spotkania i imprezy. Jeśli jesteś w stałym związku i jesteś szczęśliwy - dbaj o wasze relacje. Jeśli jest ci źle i czujesz się stłamszony - uwolnij się od tego ciężaru.

Czekają cię poważne decyzje w pracy, a rok będzie zdecydowanie sprzyjał zmianom - do których przymierzałeś się już w zeszłym roku. Sprawy zawodowe staną się absorbujące - byle nie za bardzo. Znajdź zajęcie, które dostarczy ci satysfakcji i możliwości dalszego rozwoju. Bądź wytrwały, jeśli czegoś pragniesz - na pewno to zdobędziesz.

Dzięki determinacji pokonasz wiele przeszkód, które los postawi na twojej drodze. Jeśli przez ostatnie lata ciężko pracowałeś - zostaniesz nagrodzony.

Ostrożnie z wydatkami. Na drogie zakupy i luksusy przyjdzie czas jesienią. Teraz zastanów się nad polisą bądź dodatkowym ubezpieczeniem - dzięki któremu będziesz spokojniejszy o swoją przyszłość.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)