POLECAMY

Zaproszenia na imprezę

Gotowe teksty zaproszeń na imprezę. Z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie spośród 30 gotowych tekstów zaproszeń! Polecamy!
Zaproszenia na imprezę

Wzór zaproszenia nr 1

 • Czad impreza się szykuje,
  Jak przegapisz będziesz frajer!
  Wymagany ubiór trendy,
  Nastrój cool i ... prezent bajer!
  Zapraszam Cie dzisiaj na imprezę życia!
  Będzie fajna muza i ... mleko do picia!

Zobacz także: E-kartki na imieniny - wyślij!

Wzór zaproszenia nr 2

 • Zapraszam Cię na imprezę, która odbędzie się dnia ..……….. o godzinie ……..…..w …………... Mam nadzieję, że przyjdziesz. Będą wszyscy nasi wspólni znajomi ze studiów. Szykuje się udane spotkanie.

Zobacz także: Zaproszenia na babski wieczór

Wzór zaproszenia nr 3

 • Imprezę czas zacząć! Aby jednak wszystko zostało zapięte na ostatni guzik musisz zjawić się na niej w doborowym nastroju i ciałem pełnym pozytywnej energii. Zaczynamy o godzinie ………….. w ……………… Odmowy nie przyjmujemy!

Wzór zaproszenia nr 4

 • Moje imprezy się bardzo długo pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta !!! Serdecznie zapraszam ......................(imię i nazwisko) w dniu ..... o godz. ....... adres........... na imprezkę. Szaleństw i pląsów nie będzie końca.

Wzór zaproszenia nr 5

 • Drodzy przyjaciele! Mam zaszczyt zaprosić Was na imprezę z okazji ………, która odbędzie się w dniu ………….. o godzinie ………. w ………………Będzie miła zabawa. Serdecznie zapraszam!

Wzór zaproszenia nr  6

 • Serdecznie zapraszam na imprezę ogrodową w moim domu w dniu ………..……. o godzinie …………….. Na imprezie obecni będą: ……………………. Zatem i Was nie może zabraknąć!

Wzór zaproszenia nr  7

 • Mam niebywały zaszczyt zaprosić Cię na wspaniałą imprezę zaplanowaną dnia.... na godzinę..... w ..... Liczę, że Twoja obecność uhonoruje zabawę, która z pewnością będzie wyśmienita!

Wzór zaproszenia nr 8

 • Zupełnie bez okazji organizuję imprezę dnia..... w....... Jak się to wszystko zakończy – nie wiem, ale liczę na niezapomniane wrażenia z udanej zabawy!. Nie może Cię zabraknąć – dlatego nie zastanawiaj się – jesteś zaproszony i wykorzystaj to!

Wzór zaproszenia nr 9

 • Szykuje się wyśmienita zabawa – dnia..... o godzinie.... w ..... organizowane jest spotkanie klasowe! Chcesz obaczyć swoich kolegów i koleżanki? Chcesz odnowić kontakty? Nic prostszego – Ty także jesteś mile widzianym gościem!

Wzór zaproszenia nr 10

 • Wszystkich największych imprezowiczów i imprezowiczki zapraszam na najbardziej szaloną imprezę roku! Odbędzie się ona u mnie, adres, ...., godzina.

Wzór zaproszenia nr 11

 • Dnia.... w klubie..... organizowana jest impreza w celu uświęcenia dnia wolnego od pracy! Zapraszam serdecznie na tak wyśmienitą zabawę, która rusza o godzinie ....

Wzór zaproszenia nr 12

 • O godzinie.... w dniu.... roku pańskiego..... zaczyna się niesamowita impreza, która z pewnością będzie długo w naszej pamięci.... lub w pamięci tylko niektórych z nas. Dlatego nie zastanawiaj się – jesteś zaproszony na niepowtarzalną imprezę, zorganizowaną spontanicznie, która będzie najlepszą zabawą w Twoim życiu! Przychodź – czekamy!

Wzór zaproszenia nr 13

 • Serdecznie zapraszam na wyśmienitą imprezkę, która odbędzie się dnia .... o godzinie .... w .... (miejsce/nazwa lokalu). Szykuje się świetna zabawa w gronie przyjaciół, dlatego i Ciebie nie może zabraknąć. Przyjdź, a z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji!

Wzór zaproszenia nr 14

 • Już niebawem odbędzie się impreza, która z pewnością zostanie w naszej pamięci na bardzo, bardzo długo! Zaczynamy zabawę o godzinie .... w .... (nazwa), ale gdzie skończymy - owiane jest to tajemnicą! Poimprezujmy wedle szalonych pomysłów, których nam nigdy nie brakuje!

Wzór zaproszenia nr 15

 • Uroczyście zapraszam na szaloną imprezę, która odbędzie się dnia .... o godzinie .... w ..... (miejsce). Problemy i smutki zostawiamy w domu i idziemy "w miasto", aby przeżyć niezapomnianą przygodę! Nie może Ciebie zabraknąć - dlatego przychodź!

Wzór zaproszenia nr 16

 • Serdecznie zapraszam na długo planowaną i dopiętą na ostatni guzik zabawę! Według planu spotykamy się ..... (miejsce) o godzinie ..... Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem będzie cała nasza klasa z ..... (podstawówki/gimnazjum/liceum/grupa ze studiów)! Dlatego i Ciebie nie może zabraknąć. Zapraszam raz jeszcze - szykuje się wyśmienita imprezka w gronie dobrych znajomych!

Wzór zaproszenia nr 17

 • Zapraszam serdecznie na małą, niemalże kameralną imprezkę! Jak to mówią, każda okazja jest dobra, więc z pewnością powód do świętowania znajdziemy razem! Zabawa organizowana jest dnia .... o godzinie .... w ..... Liczę, że uświetnisz imprezę swoją obecnością!

Wzór zaproszenia nr 18

 • W pierwszy wolny weekend (..... - data) organizowana jest impreza integracyjna dla współtowarzyszy niedoli. Rozpoczynamy integrację o godzinie .... w .... (miejsce). Obecność jest obowiązkowa, po prostu musisz tam być!

Wzór zaproszenia nr 19

 • Mój Drogi ..... (imię)! Zapraszam bardzo serdecznie na imprezę, która odbędzie się dnia .... o godzinie .... w ..... Nie może Cię zabraknąć, dlatego już teraz zarezerwuj sobie wolny wieczór! Gwarantuje niezapomniane wrażenia! Do zobaczenia na miejscu!

Wzór zaproszenia nr 20

 • Serdecznie zapraszam dnia .... o godzinie .... do ..... Odbędzie się tam niesamowita, nieziemska, niezapomniana, szalona, wyśmienita i najlepsza impreza na całej kuli ziemskiej! Nie może Cię zabraknąć - nie zastanawiaj się nawet i przychodź! Gwarantowane mocne doznania i rewelacyjna zabawa!

Wzór zaproszenia nr 21

 • Serdecznie zapraszam na kameralną imprezę, która odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ………………………………. Mam nadzieję, że w pogardzie tego zaproszenia mieć nie będziesz i będziemy mogli wspólnie bawić się do białego rana!

Wzór zaproszenia nr 22

 • Mam niebywały zaszczyt zaprosić Cię bardzo serdecznie na imprezę, która planowana jest dnia ……………………. o godzinie……. w ………………………………. Ufam, że Twoja obecność uświetni naszą zabawę!

Wzór zaproszenia nr 23

 • W ten weekend szykuje się wyśmienita zabawa. Impreza organizowana jest w ………………………….. o godzinie ………….. Planowana jest szampańska zabawa do samego rana! Nie może Cię zabraknąć! Pamiętaj, startujemy już o …….

Wzór zaproszenia nr 24

 • W najbliższy piątek szykuję kameralną imprezę. Zapraszam starych, dobrych znajomych. Swoje przybycie potwierdzili już ……………………………… Mam nadzieję, że na Twoje towarzystwo także mogę liczyć. Impreza odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ……………………………….

Wzór zaproszenia nr 25

 • Mam niebywały zaszczyt zaprosić serdecznie na imprezę, która odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ………………………………. Nie może zabraknąć nikogo z zaproszonych!

Wzór zaproszenia nr 26

 • Już wkrótce (………………………………… - data) odbędzie się impreza. Mam zaszczyt zaprosić na nią właśnie Ciebie – czuj się jak wybraniec losu – szykuje się wyśmienita zabawa. Gwarantowane niezapomniane wrażenia! Zapraszam do klubu …………………………………. na godzinę …………..

Wzór zaproszenia nr 27

 • Serdecznie zapraszam na szałową imprezę, która odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ………………………………. Ufam, że zaproszenie to nie zostanie wzgardzone, a Twoją obecność odnotujemy wszyscy z wielką radością! Pamiętaj – impreza z nami zawsze jest znakomita!

Wzór zaproszenia nr 28

 • Nadszedł już czas, aby zaprosić Cię na imprezę, która odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ………………………………. Szykuję się świetna zabawa, dobra muzyka i wyborowe towarzystwo. Czegoś takiego nie możesz przegapić!

Wzór zaproszenia nr 29

 • Serdecznie zapraszam na kameralną imprezę, która odbędzie się dnia ……………………. o godzinie……. w ………………………………. Mam nadzieję, że przyjdziesz, aby swą osobą uświetnić nam zabawę. Proszę o wcześniejsze potwierdzenie swojego przybycia!

Wzór zaproszenia nr 30

 • Uroczyście zapraszam na przyjęcie – imprezę, które organizowane jest dnia ………………………… o godzinie……….. Miejsce zbiórki - ……………………………………… Planowane zakończenie – jasny poranek dnia następnego. Nie może Cię zabraknąć, zwłaszcza, że zabawa będzie znakomita!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (34)
/miesiąc temu
zaproszenie spoko rzecz ale koniec końców ważniejsze jest i tak na co się zaprasza :D miałem ostatnio super imprezę firmową zorganizowaną przez Twój Kucharz i było mega fajnie, mega śmiesznie i czegoś się można nauczyć ciekawego :D
/rok temu
Witajcie, zaproście swoich najbliższych na imprezę dzięki idealnym zaproszeniom zrobionym na stronce 4create.pl - polecam, ja także na urodziny mojego dziecka sama zrobiłam zaproszenia z jego wizerunkiem
/2 lata temu
good
POKAŻ KOMENTARZE (31)