POLECAMY

Wizyta u fryzjera

Czy lepiej samemu uczesać dziecko pierwszokomunijne czy umówić je do stylisty? Czym się kierować przy wyborze fryzjera?
Wizyta u fryzjera

Jeszcze do niedawna nikt nawet nie pomyślał o umówieniu dziecka na wizytę do fryzjera przed Pierwszą Komunią Świętą. W ciągu kilku ostatnich lat sytuacja się zmieniła i salony fryzjerskie w okresie komunijnym przeżywają oblężenie. Niekiedy do najlepszych stylistów trzeba umawiać się nawet kilka tygodni wcześniej.

Jeśli nie czujemy się na siłach, żeby uczesać swoją pociechę na tę ważną uroczystość, lepiej nie ryzykujmy i wybierzmy się do salonu fryzjerskiego. Pamiętajmy, że wybór odpowiedniego stylisty jest bardzo ważny. Nie polecam umawiania się do takiego, którego nie znamy lub o którym nic nie wiemy. Możemy się bowiem rozczarować. Jeśli nasz stylista nie ma już jednak wolnych miejsc, zapytajmy się znajomych, kogo mogliby nam polecić.

Do salonu możemy przyjść z własną propozycją fryzury lub skorzystać z porady eksperta. Polecam jednak tę drugą możliwość. Niekiedy bowiem przynosimy wycięte zdjęcie z czasopisma, a później okazuje się, że upięcie nie pasuje ani do urody ani do kształtu twarzy dziecka. Zwróćmy również uwagę na to, żeby fryzura była trwała, bo będzie musiała wytrzymać cały dzień.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)