POLECAMY

Tort na chrzciny – koszty zamówienia i przygotowania

Jaki jest średni koszt samodzielnego przygotowania tortu? Ile potrzebujemy na to czasu? Czy lepszym rozwiązaniem jest zamówienie tortu w cukierni czy upieczenie go w domu?
Tort na chrzciny – koszty zamówienia i przygotowania

Często zastanawiamy się, czy tort na wyjątkową okazję przygotować samodzielnie czy zamówić. Przed podjęciem decyzji musimy wziąć pod uwagę to, że za tort z cukierni będziemy musieli zapłacić więcej niż za ten wykonany w domu. Zamawiając ciasto u cukiernika zaoszczędzimy jednak dużo czasu, który musielibyśmy poświęcić na przygotowanie ciasta.

Domowy tort

Samodzielne przygotowanie tortu na chrzciny to duże wyzwanie, nawet dla osoby, której pieczenie ciast nie sprawia żadnej trudności. Dodatkowo trzeba się liczyć z tym, że będziemy musieli poświęcić trochę swojego czasu – nie tylko na przygotowanie tortu, lecz także na zakupy. Może nam to zająć nawet kilka godzin. Za składniki, w zależności od wielkości ciasta, możemy zapłacić ok. 50–80 zł, za dodatkowe dekoracje ok. 10–30 zł.

Tort z cukierni

Jeśli jednak jesteśmy zapracowani, możemy zamówić tort w zaprzyjaźnionej cukierni albo przez internet. Pamiętajmy jednak, żeby przed złożeniem zamówienia, poprosić kogoś o dane sprawdzonej wcześniej firmy. Chrzest to bowiem bardzo ważne wydarzenie, dlatego dużym ryzykiem mogłoby być skorzystanie z usług cukierni, której nie znamy. Tradycyjny tort możemy kupić nawet za ok. 50–100 zł, natomiast za bogato zdobiony będziemy musieli zapłacić ok. 150–350 zł.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
cześć Nazywam się sarah johnson Widziałam dzisiaj swój profil w (wieszjak.pl) i zainteresował się Tobą, i również wiedzieć, jak wam więcej, i chcę Ci wysłać e-maila na mój adres, więc można dać ci moje zdjęcie, aby wiedzieć, kogo i am.Here jest mój adres e-mail (sarahjohnson220@yahoo.com) Wierzę, że możemy przenieść tutaj! Czekam na Twój mail na mój adres e-mail powyżej. (Pamiętaj, na odległość lub kolor nie ma znaczenia, ale wiele spraw miłości w życiu) proszę o kontakt tutaj. (sarahjohnson220@yahoo.com) Hello My name is sarah johnson i saw your profile today in (wieszjak.pl) and became interested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address (sarahjohnson220@yahoo.com) I believe we can move from here!I am waiting for your mail to my email address above. (Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life) please contact me here. (sarahjohnson220@yahoo.com)