POLECAMY

Swatanie znajomych

Twój kolega interesuje się tym samym, co koleżanka ze studiów. Czy można zorganizować im spotkanie? Jak je zaplanować, żeby nie urazić żadnego z przyjaciół. 
Swatanie znajomych

Swatanie jest dość delikatną sprawą i najpierw należy się dobrze zastanowić, czy osoby, którym chcemy zorganizować spotkanie, pasują do siebie – nie tylko pod kątem zainteresowań, ale również osobowości i poczucia humoru.

Najlepszym wyjściem jest zaproszenie koleżanki i kolegi na wspólne spotkanie ze znajomymi, wówczas niczego się nie domyślą, a będą mieli okazję się poznać. Drugim wyjściem jest zorganizowanie podwójnej randki. Jeśli i tego planu nie uda się zrealizować, zapytaj ich wprost, czy możesz podać komuś ich numer telefonu. Nigdy jednak nie rozdawaj czyjegoś numeru bez zgody. Nie zmuszaj również nikogo do nawiązywania znajomości w taki sposób, jeśli tego nie chce.

Pamiętaj także, żeby nie przesadzać z wychwalaniem jej urody albo jego inteligencji. Może się bowiem okazać, że nie odpowiadają sobie. Twoim celem ma być przecież poznanie ich ze sobą, a nie nakłanianie do tego, żeby się sobie spodobali. Daj im czas – niech sami zadecydują o tym, czy chcą się umówić na kolejne spotkanie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
Ale po co tez bawić się w takie swatanie- zwłaszcza jeśli można poznac tą drugą osobe przez portal randkowy. Na portalu mydwoje.pl jest test partnerski dzięki któremu można o wiele łatwiej trafić na ta własciwa osobę.
/5 lat temu
Wydaje mi się ze poznanie kogoś przez znajomych to bardzo dobry sposób. Sam byłem w kilku związkach dzięki znajomym
/5 lat temu
Dokładnie, to nie jest nic przyjemnego, zwłaszcza jeśli znajomi zaczynają nas swatac na siłę. Z takich związków potem i tak nic nie wynika i takie związki nie przetrwaja.
POKAŻ KOMENTARZE (2)