POLECAMY

Prezent na Komunię do 200 zł. Co kupić z okazji Komunii 2018?

Sprawdź nasze pomysły na prezent komunijny do 200 zł. Wybór jest spory!
Wioletta Górecka / 5 miesięcy temu
Prezent na Komunię do 200 zł. Co kupić z okazji Komunii 2018? fot. Adobe Stock

Komunia Święta to dwa przeżycia dla dziecka: uroczystość w kościele oraz prezenty od bliskich. Ten dzień nie musi wcale oznaczać spustoszenia portfela. Bez problemu można znaleźć prezent na komunię do 200 zł. W dodatku wcale nie będzie on gorszy od tych droższych! W tej cenie kupisz porządny zegarek, biżuterię, książkę, a nawet wycieczkę!

Ile na prezent, ile w kopercie?

Mając do dyspozycji 200 złotych przeznaczonych na prezent, pole wyboru jest całkiem spore. Kupując książkę, Biblię, zegarek czy biżuterię, prawdopodobnie zostaną ci jeszcze wolne środki na dodatkowy, drobny upominek, czy zapakowanie prezentu. Nie ma żadnej odgórnej zasady co do tego, ile powinien kosztować prezent na Komunię, dlatego wydaj na niego tyle, ile chcesz lub możesz. W ostateczności, jeśli nie masz pomysłu, po prostu włóż pieniądze do koperty i wręcz ją w dniu Komunii.

Prezent na Komunię do 200 zł – co wybrać?

Wybór prezentów do 200 zł jest całkiem spory. W ten cenie kupisz na przykład:

Zegarek
Porządny, a nawet markowy zegarek, to wydatek, który warto ponieść. Solidny sprzęt będzie służył dziecku latami, będąc przy tym użytecznym podarunkiem. Za 200 złotych bez problemu kupisz zegarek zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Biżuteria
Każda dziewczynka ucieszy się z błyskotek. Za 200 złotych uda się kupić piękny i porządny komplet biżuterii, także ten z motywem religijnym (z krzyżykiem czy Matką Boską).

Biblia dla dzieci
Podarowanie Biblii, na przykład w wersji ilustrowanej dla dzieci, to także doskonały pomysł. Zmieścisz się w planowanej do wydania kwocie, a do tego sprawisz prezent praktyczny i sentymentalny. Egzemplarz Biblii w pięknej oprawie, z dołączonymi życzeniami i przekazem, to naprawdę wspaniały prezent.

Wycieczka
W zależności od kierunku i długości wyjazdu, w cenie 200 złotych można sprezentować wycieczkę. Może to być jednodniowa wyprawa, na przykład do zoo, na ściankę wspinaczkową, do parku trampolin, lub weekendowa.

Wybór prezentu na Komunię nie jest taki trudny, jak wydaje się w pierwszej chwili. Wystarczy podejść do tematu na spokojnie i z rozwagą!

Zobacz także:
Rozplanuj wydatki na Pierwszą Komunię dziecka krok po kroku!
Wybierasz się na komunię? Tego nie zakładaj, by uniknąć wpadki!
Wiersze komunijne - najpiękniejsze!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/4 miesiące temu
Xionix na pewno da rade i są modele do 200, a zegarek zawsze spoko
/4 miesiące temu
Nie znałam marki ale wygląda całkiem niexle i małolacie sie spodobał.
/4 miesiące temu
Zegarek najlepiej. my trochę dołożymy i kupujemy Jordana Kerra
POKAŻ KOMENTARZE (8)