POLECAMY

Kalkulatory kosztów rodzinnych uroczystości

Kalkulatory kosztów rodzinnych uroczystości pomogą Ci zaplanować i obliczyć koszt ślubu i wesela, wydatków przy urządzaniu I Komunii Świętej dla Twojego dziecka oraz pomogą Ci wyliczyć jaki jest koszt wyprawki dla nowo narodzonego członka rodziny. Do wyboru masz: kalkulator kosztów ślubno-weselnych, kalkulator komunijny oraz kalkulator kosztów wyprawki dla dziecka. Wypróbuj nasze kalkulatory i powiedz nam, czy się sprawdziły!
Kalkulatory kosztów rodzinnych uroczystości

Kalkulator kosztów ślubno-weselnych

Kalkulator kosztów ślubno-weselnych pomoże zaplanować Ci budżet i wydatki na ślub i wesele. Warto wiedzieć na czym można zaoszczędzić, a za co nie warto przepłacać. Specjalnie dla Was stworzyliśmy to pomocne narzędzie, dzięki któremu obliczanie kosztów ślubnych nie będzie już nigdy męczarnią i powodem wielu kłótni.

W kalkulatorze ślubno-weselnym znajdziecie wyszczególnione w formie listy koszty, które musicie ponieść, np. takie jak: Opłaty w USC, Koszt ślubu kościelnego "co łaska", Oprawa muzyczna w kościele, Wystrój kościoła, Suknia ślubna (kupno lub wypożyczenie), Buty dla pana młodego, Wynajęcie samochodu itp.

Obok macie średnie ceny w przybliżeniu każdej z tych pozycji. W trzeciej rubryce wpisujecie kwoty, które Wy wydaliście lub które zostały Wam zaproponowane przez podwykonawców, wedding plannerów lub innych usługodawców. Obok macie średnie ceny w przybliżeniu każdej z tych pozycji. W trzeciej rubryce wpisujecie kwoty, które Wy wydaliście lub które zostały Wam zaproponowane przez podwykonawców, wedding plannerów lub innych usługodawców.

Kalkulator komunijny

Kalkulator komunijny to kolejne przydatne narzędzie, dzięki któremu zaplanujesz swój budżet oraz najważniejsze wydatki. W pierwszej kolumnie znajduje się lista kosztów. W ten sposób dowiecie się jakie pozycje w planowaniu musicie uwzględnić, są to na przykład: Suknia/garnitur, Rękawiczki, Chusteczka komunijna,Torebka, Książeczka do nabożeństwa, Medalik, Łańcuszek, Różaniec, Świeca komunijna itp.

Po wypełnieniu kalkulatora komunijnego wystarczy kliknąć "SUMUJ KOSZTY" i już wiecie ile musicie wydać na I Komunię Świętą. Czy Wasze koszty pokrywają się z tymi średnimi? Jeśli są wyższe może warto poszukać tańszych odpowiedników, jeśli niższe to znaczy, że trochę zaoszczędzisz, ale upewnij się czy nie kosztem komfortu dziecka, a może o czymś zapomnieliście po prostu?

W rubryce obok macie podane w przybliżeniu średnie koszty każdej z tych pozycji na liście, a więc wiecie mniej więcej ile co kosztuje. W trzeciej - wpisujecie koszty, które wy musicie ponieść lub które zostały Wam zaproponowana w Kościele, u krawca czy w sklepie z dewocjonaliami.

Kalkulator kosztów wyprawki dla dziecka

Jesteś w ciąży, czujesz się błogo i nie możesz doczekać się swojego maluszka? Niestety pełne spokoju oczekiwanie zakłóca Ci martwienie się o kupno wyprawki? Wystarczy, że skorzystasz z naszego kalkulatora kosztów wyprawki dla dziecka.

W pierwszej kolumnie masz wyszczególnione wszystkie niezbędne dla niemowlęcia rzeczy. W drugiej - ich przybliżoną cenę. W trzeciej wpisujesz kwoty, które Ty wydałeś lub zamierzasz wydać na wyprawkę dziecięcą.

Potem wystarczy tylko, że klikniesz "SUMUJ KOSZTY" i w ten sposób zliczysz koszty całej cyfrowej operacji.

Dowiesz się dzięki temu, co musisz kupić, ile to mniej więcej kosztuje, za co przepłacasz lub na czym możesz oszczędzić oraz ile pieniędzy będzie trzeba wydać.

Jeżeli masz uwagi odnośnie działania lub pomysł na ulepszenie Kalkulatora kosztów ślubno-weselnych, Kalkulatora komunijnego lub Kalkulatora kosztów wyprawki dla dziecka - prześlij swoje uwagi na adres kobieta@wieszjak.pl. A może masz w głowie koncepcje nowego kalkulatora obliczającego koszt innych uroczystości rodzinnych? Daj nam koniecznie znać!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)