sxc

Jak napisać list z gratulacjami

Jest tyle okazji, które pozwalają nam cieszyć się wraz z naszymi przyjaciółmi. Czy to ukończenie szkoły, czy narodziny dziecka – zawsze warto jest pamiętać o liście z gratulacjami, który w prosty i ładny sposób pokażą, że jak bardzo cieszymy się radością bliskich.
/ 04.10.2016 13:50
sxc

Narodziny dziecka

Jeżeli dowiedziałaś/eś się o narodzinach dziecka bliskich znajomych możesz od razu wysłać krótki liścik z gratulacjami. Nikt nie powiedział, że musisz czekać z tym, aż otrzymasz wiadomość od młodych rodziców.

Draga Gabrysiu!
Nawet nie wiesz, jak bardzo cieszę się z wiadomości o narodzinach Wiktora. Nie umiem znaleźć właściwych słów, które wyraziłyby moją radość. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła odwiedzić Was i przywitać się z Wiktorkiem.
Całuję,
Asia.

Droga Helenko!
Przesyłam Ci naj, najpiękniejsze życzenia i gratulacje z okazji narodzin Twojego synka, Maciusia. Moja Droga, jak tylko wypoczniesz, daj mi znać, bym mogła poznać Twojego maluszka, wiesz jak bardzo lubię dzieci.
Całuję i pozdrawiam,
Mela

Zobacz także: Wyprawka dla dziecka

Sukces zawodowy

Dowiedziałaś/eś się właśnie, że twój przyjaciel otrzymał nagrodę Nike albo dyplom za pracę w wolontariacie. Każde osiągnięcie twoich znajomych, jest też twoim osiągnięciem. Wyraź więc to, jak bardzo cieszysz się wraz z nimi za pomocą krótkiego listu:

Drogi Grzegorzu!
Wiadomość o Twoim awansie ucieszyła mnie ogromnie. W pełni zasłużyłeś na to stanowisko, a ja się cieszę, że i Twój szef to zauważył. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mieli możliwość spotkania się, bym mogła Ci osobiście jeszcze raz pogratulować tego sukcesu.
Pozdrawiam,
Hanna

Droga Kamilo,
Niezmiernie ucieszyła mnie wiadomość, że Asia stanęła przed szansą urządzenia własnego wernisażu w galerii. Proszę, przekaż jej ode mnie serdeczne gratulacje. I do zobaczenia w galerii.
Pozdrawiam
Klaudia

Ukończenie szkoły

Jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Z pewnością mały prezencik oraz krótki list z gratulacjami ucieszą absolwenta.

Droga Matyldo,
Serdeczne gratuluję Ci ukończenia szkoły. Pragnę życzyć Ci samych sukcesów oraz wspaniałych przyjaciół na nowej drodze życia. Zachowaj swoją radość oraz młodość i nie bój się stawiać czoła nowym wyzwaniom.
Z poważaniem,
Katarzyna X