POLECAMY

Gafy w toalecie damskiej

W mojej firmie niektóre Panie nadzwyczaj dbające o swój wizerunek okupują długi czas łazienkę. Zauważyłam, że niektóre układają sobie nawet włosy lokówką, myją zęby, czyszczą je nicią dentystyczną, poprawiają lakier na paznokciach. Czy to nie jest naruszenie dobrych manier?
Gafy w toalecie damskiej

Toaleta w firmie jest miejscem publicznym, z którego korzysta wiele osób, dlatego czas przebywania w niej należy skracać do bezwzględnego minimum. Łazienka firmowa nie jest też dobrym miejscem na strojenie się i upiększanie. Te czynności należy wykonywać przed przyjściem do pracy w miejscach prywatnych, a nie w toalecie, do której ustawia się kolejka. W toalecie publicznej należy ograniczyć się tylko do czynności niezbędnych, aby nie zmuszać innych do długiego oczekiwania.

Pani koleżanki z pracy najwidoczniej o tym zapominają. Może w tej sytuacji należałoby pomyśleć o zawieszeniu w toalecie kartki z informacją o czynnościach, których nie powinno wykonywać się we wspólnej łazience. Będzie to lepsze wyjście niż bezpośrednie zwrócenie uwagi.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)