Dzieci na hulajnogach fot. Adobe Stock

Hulajnoga na Komunię? Co powiesz na elektryczną, marki Kawasaki? Jest już dostępna w Biedronce!

Rolki, rower czy hulajnoga podarowana w prezencie komunijnym to najbardziej popularne podarunki z tej okazji. Chcesz być oryginalna i wręczyć coś nietypowego? Postaw na… elektryczną hulajnogę Kawasaki, dostępną w Biedronce!
Wioletta Górecka / 30.04.2018 05:30
Dzieci na hulajnogach fot. Adobe Stock

Sprzęty sportowe pojawiające się wśród prezentów komunijnych to coroczny hit. Taki podarunek jest praktyczny i pomaga dbać o aktywność fizyczną dziecka, zachęcając je do ruchu na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz wręczyć nietypowy, ale użyteczny prezent, pomyśl o hulajnodze elektrycznej. Napędzana silniczkiem hulajnoga marki Kawasaki jest dostępna w sklepach sieci Biedronka od 28.04!

Kawasaki – moc nie tylko dla motocyklistów!

Elektryczna hulajnoga to przede wszystkim doskonała zabawa, z zachowaniem wygody i przyjemności z jazdy. Specyfikacja techniczna urządzenia pozwala na rozwinięcie prędkości do 12 km/h, a jednorazowe naładowanie akumulatora starczy na przejechanie nawet 10 kilometrów! Ładowanie sprzętu jest także wyjątkowo łatwe: wystarczy podłączenie do domowego gniazdka 230 V. Hulajnoga Kawasaki KX – FSKID5.5 pozwala na bezpieczną naukę jazdy przy niesamowitej radości z zabawy. To wspaniała alternatywa dla rolek, roweru czy tradycyjnej, napędzanej siłą mięśni hulajnogi.

Dopasowana do wieku i wzrostu

Hulajnoga Kawasaki posiada hamulec tylnego koła obsługiwany dźwignią na kierownicy. Sprzęt, stworzony na teleskopowej konstrukcji, bez problemu można złożyć – dzięki temu jego transport i przechowywanie jest wyjątkowo łatwe! Regulowana wysokość kierownicy pozwala na błyskawiczne dopasowanie sprzętu do wzrostu dziecka, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Hulajnoga jest odpowiednia dla dzieci o wadze do 70 kilogramów. Jeśli nie masz więc pomysłu na komunijny prezent, albo chcesz wręczyć podarunek oryginalny i użyteczny – elektryczna hulajnoga Kawasaki dostępna w Biedronce jest doskonałym pomysłem! Posłuży dziecku przez długie lata, za każdym razem zapewniając doskonałą zabawę!

Co jeszcze w Biedronce na Komunię?

Jak co roku, Biedronka gwarantuje klientom tematyczny wybór towarów. Z okazji zbliżających się Komunii Świętych, od 28 kwietnia do 11 maja (lub do wyczerpania zapasów) klienci będą mogli kupić:

  • pamiątkowe książki i albumy o tematyce religijnej
  • encyklopedie dla dzieci i albumy edukacyjne
  • inspirujące wydawnictwa, takie jak „Serce za serce, czyli co to znaczy kochać” ks. Jana Twardowskiego.
  • eleganckie ubrania oraz obuwie dziecięce – odświętne i do codziennego użytku, z kolekcji Youngstyle.

Zobacz także:
Duże zmiany w Biedronce w związku z zakazem handlu w niedziele!
Włoski strajk w Biedronce. Półki mogą być puste, a obsługa powolna!
Tego w Biedronce jeszcze nie było! Wegańskie produkty będą hitem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/31.05.2018 20:46
parę znajomych osób zainwestowało w hulajnogę elektryczną z media ekspert i bardzo sobie chwalą właśnie, fajny i przydatny gadżet :p
/18.05.2018 15:56
W Biedronce w Lublinie przy Sławinkowskiej stoi do dziś za 599 zł.
/12.05.2018 16:26
kuzyn ma model skymaster hooola z MedExpert i jest przezadowolony, a pomyśleć że jeszcze niedawno wszyscy smigali o wlasnych silach pod blokami, a tu taki postęp :D