POLECAMY

Czy wiesz jak wypaść świetnie przed rodziną w Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie jest jednym z najpiękniejszych okresów w roku, które swą magią zniewala wszystkich naszych bliskich. Ludzie stają się lepsi i wypełnia ich radosne oczekiwanie na wspólne spotkania z rodziną. Jest to czas miłości i pokoju, a także świetna możliwość autoprezentacji. Ciekawy?

Chcąc wywrzeć dobre wrażenie na rodzinie, pokażmy jak bardzo jesteśmy zaangażowani w pomoc i w uczestnictwo w przygotowaniach do tego cudownego okresu. Zaproponujmy rodzicom pomoc w sprzątaniu, gotowaniu, robieniu prezentów i listy gości. Wspólnie z mamą, możemy się integrować piekąc ciasta i przyrządzając wigilijne potrawy. Możemy również wyręczyć ją w obowiązkach domowych i umyć podłogi w domu. Gwarantuję, że to bardzo ją uszczęśliwi.

Warto jest przywiązać swoją uwagę do stroju, w którym pokażemy się na wigilijnej kolacji. Powinien on być czysty i skromny, najlepiej w poważnych kolorach. Musimy pamiętać o tym, aby wypaść bardzo elegancko, dlatego też kreacja powinna zakrywać ramiona, a panowie powinni być w garniturze, lub spodniach koszuli i sweterku, natomiast panie w sukienkach lub spódnicach. Nie powinniśmy przesadzać z biżuterią i makijażem. Skupmy się na tym, aby wyglądać naturalnie i łagodnie i aby inni czerpali przyjemność z obserwowania nas przy stole.

Na pewno każdemu z nas w większym lub mniejszym stopniu (ale zawsze) święta kojarzą się z prezentami. Dlatego, też powinniśmy przykuć swoją uwagę do tego, co chcemy podarować innym. Nie musi to być nic kosztownego, ale ważne jest, aby zostało podarowane z serca. Np. możemy zrobić własnoręczną biżuterię, stworzyć album rodzinny, albo nawet sportretować własną rodzinę. Włóżmy w to kawałek własnej duszy, sprawiając, iż będzie to symbol jedności w rodzinie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)