POLECAMY

Czy wiesz jak pogodzić odwiedziny u Waszych rodziców w święta?

Święta szczególnie Bożego Narodzenia są czasem wyjątkowym, który każdy chciałby spędzić ze swoją rodziną. Jeżeli mieszkacie w tym samym mieście co Wasi rodzice problemu wielkiego nie ma.

Ale pojawia się on w sytuacjach, gdy mieszkacie w innym mieście niż rodzice a co gorsza pochodzicie z zupełnie innych końców Polski. W tym wypadku przeważnie powstaje problem w związkach przed tym okresem. Nie ma co się dziwić.

Jesteście już małżeństwem więc powinniście razem być i u jednych i u drugich rodziców. Pamiętaj, że najważniejszym jest umieć pogodzić i jedno i drugie. W takim wypadku rozwiązaniem będzie jeden dzień świąt u jednych rodziców a drugi u drugich rodziców.

Musicie jakoś przeboleć to, że każde z Was będzie tylko po jednym dniu u swoich rodziców ale takie jest życie.

Jeszcze inaczej powinniście postąpić, jeżeli np. któreś z Was ma tylko mamę i dobrze wie, że będzie ona siedziała sama w święta. Wtedy powinniście albo ją zabrać do teściów albo zostać dłużej z nią. Najważniejszym jest też nie zostawiać samotnego rodzica w domu :)

Dlatego jak tylko zbliżają się święta, ustal to ze swoim mężem, gdzie i kiedy jedziecie. To będzie też ważne dla waszych rodziców, bo będą mogli sobie zaplanować święta.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)