POLECAMY

Biblia

Biblia jest podstawowym prezentem na Pierwszą Komunię Świętą, nie może jej zabraknąć obok roweru czy komputera.
Biblia

Na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej wybieramy Biblię przystępnie wydaną, bogato ilustrowaną i napisaną zrozumiałym dla dziecka językiem. Najczęściej będzie to wybór tekstów, ułożonych i opracowanych pod kątem młodszego czytelnika, zawierający jasne tłumaczenia i komentarze historyczne. Barwne ilustracje przybliżą najważniejsze biblijne historie i ułatwią dziecku zapoznanie się z ich treścią.

Podobną funkcję pełnią opowiadania biblijne – krótkie nowelki, których bohaterami są np. dzieci żyjące w czasach Jezusa, spotykające go osobiście i przeżywające różne przygody. Takie książeczki dostępne są w księgarniach katolickich.

Możemy również wybrać Biblię w wydaniu multimedialnym, czyli na nośniku CD. Obecnie można kupić specjalne pakiety pierwszokomunijne, zawierające gry komputerowe o tematyce religijnej, oraz edukacyjne historie biblijne. Jest to najbardziej przystępny i najbardziej przyjemny dla dziecka sposób na zapoznanie się z treściami religijnymi. Wymagania sprzętowe takiego produktu są minimalne, a ceny nie są wygórowane. Możemy ich szukać w sklepach tradycyjnych bądź internetowych.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)