13 łatwych, szybkich i tanich prezentów

Prezenty łatwe, szybkie, ale czy na pewno przyjemne? Przedstawiamy wam ranking 13 prezentów, które najczęściej otrzymujemy. Prezentów, które są najbardziej "oklepane", i tych podarunków, które wręczamy, gdy nic innego nie przyszło nam do głowy. Dodasz coś jeszcze do naszej listy? Oto nasz redakcyjny ranking i pechowa trzynastka.

13 łatwych, szybkich i tanich prezentów
6. Kubek. Kolejny kolorowy czy w jaskrawe ciapki. Kubek, na który już nie ma miejsca w kuchni. Z kiczowatym bałwankiem, własnym rozpikselowanym zdjęciem lub mordką słodkiego kociaka. Nie kupuj ich już więcej!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/08.11.2018 15:01
A ja tam nawet lubię dostawać skarpety na święta :D Zawsze mi zimno i mama wie, że je lubię. Na wino też bym nie narzekała. W tym roku nie będę miała problemu z „oklepanymi” prezentami, bo zrobię sama. Dla rodziców mam fotoalbum z kserkopu ze zdjęciami z ich ślubu w odrestaurowanej wersji, bo pierwszego dnia świąt jest ich 30 rocznica. Dla brata mam wydziergany na drutach komin. Dla szwagierki będę robiła domek z piernika :)
/11.12.2017 12:14
W tym roku jestem bardzo pod kreską, ale nie chcę sprawić przykrości dzieciom. Kupiłam im już zabawki w Lombard Expres, bo są jak nowe, a cena jest dużo niższa niż w sklepie.
/23.11.2016 10:59
Ja zawsze w okolicy Mikołajkowo-Gwiazdkowej mam kłopot z prezentami dla rodziny. Ale ostatnio dostałam w pracy od znajomych na urodziny taki fajny zestaw eterno z konfiturami i sokiem w drewnianej skrzynce. Wcześniej nie znałam tej firmy a teraz jestem fanka tych produktów. Może i was to zainspiruje, bo te pyszności moim zdaniem ucieszą każdego! I dla żony i dla męża, dla dziadków, teściów!
POKAŻ KOMENTARZE (14)