13 łatwych, szybkich i tanich prezentów

Prezenty łatwe, szybkie, ale czy na pewno przyjemne? Przedstawiamy wam ranking 13 prezentów, które najczęściej otrzymujemy. Prezentów, które są najbardziej "oklepane", i tych podarunków, które wręczamy, gdy nic innego nie przyszło nam do głowy. Dodasz coś jeszcze do naszej listy? Oto nasz redakcyjny ranking i pechowa trzynastka.

13 łatwych, szybkich i tanich prezentów
2. Słodycze, świąteczna bombonierka, świąteczny kosz słodyczy, czy wielka paczka luksusowych lub popularnych cukierków... Pół biedy jeśli lubimy akurat ten rodzaj słodkości... Gorzej jeśli jesteśmy na diecie. Jeszcze gorzej, jeśli wypada poczęstować wszystkich zebranych...
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/08.11.2018 15:01
A ja tam nawet lubię dostawać skarpety na święta :D Zawsze mi zimno i mama wie, że je lubię. Na wino też bym nie narzekała. W tym roku nie będę miała problemu z „oklepanymi” prezentami, bo zrobię sama. Dla rodziców mam fotoalbum z kserkopu ze zdjęciami z ich ślubu w odrestaurowanej wersji, bo pierwszego dnia świąt jest ich 30 rocznica. Dla brata mam wydziergany na drutach komin. Dla szwagierki będę robiła domek z piernika :)
/11.12.2017 12:14
W tym roku jestem bardzo pod kreską, ale nie chcę sprawić przykrości dzieciom. Kupiłam im już zabawki w Lombard Expres, bo są jak nowe, a cena jest dużo niższa niż w sklepie.
/23.11.2016 10:59
Ja zawsze w okolicy Mikołajkowo-Gwiazdkowej mam kłopot z prezentami dla rodziny. Ale ostatnio dostałam w pracy od znajomych na urodziny taki fajny zestaw eterno z konfiturami i sokiem w drewnianej skrzynce. Wcześniej nie znałam tej firmy a teraz jestem fanka tych produktów. Może i was to zainspiruje, bo te pyszności moim zdaniem ucieszą każdego! I dla żony i dla męża, dla dziadków, teściów!
POKAŻ KOMENTARZE (14)