starania po poronieniu

-
napisał/a: - 2011-09-22 14:07
Witajcie - jaka jest wasza opinia - czy mozna starac się o kolejna ciażę 4-5 miesiacy po poronieniu - łyżeczkowaniu (miesiaczki przez ten czas były nieregularne, czasem zbyt obfite, czasem przeciągające się do 2 tygodni, co skłoniło lekarza do przepisania leków antykoncepcyjnych na 1 miesiac). Poza ta jedna rzeczą wyniki wszelkich badań są w normie, a opinia lekarska po badaniu pozytywna. Czy warto poczekac na unormowanie tych miesiączek, czy nie będą one miały wpływu na kolejna ewentualna ciażę? spotkałam się ze sprzecznymi opiniami różnych lekarzy. z góry dzięki za opinie. pozdrawiam.
napisał/a: ~ewcia 2011-09-23 07:05
witaj ja też jestem po poronieniu i też miałam zabieg łyżeczkowania ,po zabiegu dostałam pierwszy okres który był bardzo słaby i trwał tylko 2 dni a w następnym miesiącu nie dostałam miesiaczki bo okazało sie ze jestem w ciąży ,dzis jestem już w 14 tygodniu z dzieckiem wszystko ok nie ma żadnego zagrorzenia ,i powiem ci jeszcze ze moja lekarka odrazu mi powiedziała że moge sie starac o dziecko odrazu i nie musze czekac iluś tam miesiecy lekarze najczesciej każą odczekac taki okres ze wzgledu na psychike kobiety wiec moim zdaniem łykaj kwas foliowy i jeżeli jestes gotowa zacznij sie starac o dzidziusia ,powodzenia i pozdrawiam.
-
napisał/a: - 2011-12-02 11:25
no niestety, stuknęło pol roku. po 2 miesiącach staran niestety żadnych wiadomości...
piszcie dziewczyny ile zajęło wam zajście w ciąże po łyżeczkowaniu, bardzo będę wdzięczna.
gajaa
napisał/a: gajaa 2011-12-02 11:39
aniakce napisal(a): no niestety, stuknęło pol roku. po 2 miesiącach staran niestety żadnych wiadomości...
piszcie dziewczyny ile zajęło wam zajście w ciąże po łyżeczkowaniu, bardzo będę wdzięczna.


Moja bardzo dobra koleżanka poroniła w zeszłym roku. Była wówczas w około 2 miesiącu ciąży. To było w połowie czerwca. W kolejną ciążę zaszła... 3 miesiące później :)