Mam pytanie

napisał/a: ~Basta821 2011-11-23 09:41
Witam, mam 51 lat i od jakiegoś miesiąca mam problem z gardłem lub krtanią, trudno mi jest określić. Problem polega na tym, że czuję jakby utkwiło mi coś w gardle, mam jakby przeszkodę. Dodam, że nie jest to ból, tylko dziwne uczucie, jem normalnie. Najgorzej jest wieczorem i czasem w nocy, zauważyłam również, że objawy nasilają się gdy się denerwuję i wtedy bardzo boli mnie tez od tego szyja.
napisał/a: viki12 2011-11-23 10:00
Czy pali Pani papierosy?
Przyczyn takiego uczucia może być conajmniej kilka. Proszę pójśc do laryngologa i endokrynologa. Należałoby sprawdzić, czy nie jest to kwestia niedoczynności tarczycy.
napisał/a: ~gość 2011-11-23 10:36
Serdecznie dziękuję Pani za poradę.Problem własnie tkwi w tym że ja byłam już u wielu laryngologów i endokrynologów,mam zrobioen bardzo duzo badań i najdziwniejsze jest w tym to że badania wyszły dobre,nie mam ani niedoczynności ani nadczynności tarczycy.Nie palę też papierosów i lekarze zastanawiają się jaka moze być przyczyna moich objawów.Może Pani znała by jakaś może metodę np domową albo lekarstwo które chociaż by złagodziły objawy mojej choroby.Bardzo jestem tym zmęczona a ta gula w gardle jest tak uciążliwa że czasami aż mnie szyja boli od tego.Pozdrawiam serdecznie.
gajaa
napisał/a: gajaa 2011-11-23 10:45
~gość napisal(a): Serdecznie dziękuję Pani za poradę.Problem własnie tkwi w tym że ja byłam już u wielu laryngologów i endokrynologów,mam zrobioen bardzo duzo badań i najdziwniejsze jest w tym to że badania wyszły dobre,nie mam ani niedoczynności ani nadczynności tarczycy.Nie palę też papierosów i lekarze zastanawiają się jaka moze być przyczyna moich objawów.Może Pani znała by jakaś może metodę np domową albo lekarstwo które chociaż by złagodziły objawy mojej choroby.Bardzo jestem tym zmęczona a ta gula w gardle jest tak uciążliwa że czasami aż mnie szyja boli od tego.Pozdrawiam serdecznie.


A może Pani dolegliwości mają podłoże psychosomatyczne? Czy stresuje się Pani czymś?