POLECAMY

Prezent dla taty idealnie dobrany!

Nagrodzi, pochwali, wysłucha, ale przede wszystkim wychowa najlepiej jak potrafi. Tacy są ojcowie. Zobacz, jak możesz się odwdzięczyć!
Prezent dla taty idealnie dobrany! fot. Fotolia

Nie ważne, ile razy zachodziliśmy im za skórę i ile razy musieli nas karcić za kolejne wybryki – tata zawsze będzie po naszej stronie i zawsze znajdziemy w nim oparcie. W zbliżającym się Dniu Ojca, pokaż mu, że doceniasz cały trud włożony przez niego w wychowanie przez te wszystkie lata i podaruj mu coś, co będzie pasowało do jego zainteresowań.

Prezenty na Dzień Ojca - Tata smakosz

Jeżeli Twój ojciec uwielbia dobrze zjeść i żaden posiłek nie jest mu obojętny, zafunduj mu kulinarne doznanie, jakiego długo nie zapomni. Kolacja w stylu japońskim bądź tajskim będzie tutaj idealnym rozwiązaniem. A może lubi sam przygotowywać ciekawe posiłki? W tym wypadku możesz zafundować mu voucher na warsztaty kuchni francuskiej, hiszpańskiej, indyjskiej, czy bałkańskiej, gdzie pozna tajniki przygotowywania potraw i wzbogaci swój warsztat kulinarny. Natomiast jeżeli Twój ojciec jest koneserem dobrych trunków – świetnie sprawdzi się w tym przypadku degustacja whisky, a jeśli jest typowym piwoszem, można zafundować mu degustację piwa.

Prezenty na Dzień Ojca - Tata fan motoryzacji

Jeśli Twój ojciec jest wielkim fanem motoryzacji i nie przegapi żadnego wyścigu Formuły 1, a czasem sam lubi docisnąć mocniej pedał gazu, idealnym prezentem na Dzień Ojca jest przejażdżka sportowym samochodem – Ferrari czy Subaru Impreza. A może woli dwa kółka? Wtedy można mu zafundować jazdę motocyklem crossowym lub stylowym Chopperem. Jeśli fascynuje go ekstremalna jazda – podaruj mu kurs driftingu, na którym dowie się, jak wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg i jak nad nim zapanować.

Prezenty na Dzień Ojca - Tata twardziel

Jeżeli Twój tata to prawdziwy twardy facet – podaruj mu wrażenia, jakich nigdy nie zapomni. Skok ze spadochronem czy wystrzelenie z katapulty z ponad 200-metrowego komina na pewno zapewnią mu ogromną dawkę adrenaliny. A może wolałby spędzić dzień na strzelnicy i postrzelać z broni, jakiej nie powstydziłby się James Bond? Nic prostszego – podaruj mu voucher, w ramach którego będzie mógł wypróbować pistoletów, rewolwerów, czy karabinów maszynowych!

Zadbaj o dobrą zabawę dla Twojego ojca w dniu jego święta! Podziękuj mu za wszystko, co dla Ciebie zrobił niezapomnianymi przeżyciami!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Ja kupiłam tacie żubrówkę paloną, bo wiem, że nia miał jeszcze okazji jej spróbować więc będę oryginalna :)
/5 lat temu
nie mam pomyslu na prezent na dzien ojca :(